shimpet

قالب رایگان و کاملا فارسی سیمرغ ویژه جوملا 2.5

نظر شما درباره کیفیت قالبهای طراحی شده من چیست ؟   19 کاربر تا کنون رای داده اند

1. 1. نظر شما درباره کیفیت قالبهای طراحی شده من چیست ؟

• بسیار عالی
      2
    • خوب
      4
    • متوسط
      1
    • باید بیشتر کار شود
      12

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

26 پست در این موضوع

سلام بر همه دوستان

با اینکه قالب های من مورد توجه و دانلود خوبی قرار گرفته ولی دوستان کم لطفی می کنن و نظر نمی دن تا دلگرم تر بشم.

این هم یک قالب جدید کاری از خودم

[ATTACH=CONFIG]1344[/ATTACH]

دانلود قالب

[ATTACH]1345[/ATTACH]

نظر فراموش نشه انشا الله

1 کاربر پسند دیده است

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

واسه شروع خوبه

ولی بهتر اینه که کار خوبتری انجام بدید فعلا قالب های HTMl رو تبدیل به جوملا کنید

چون آرتیستر هیچ ارزشی نداره و در حد وقت تلف کردنه

برخی قسمتها فونت tahoma نشده

در کل با کمی خلاقیت میشه قالبهای زیبایی از ارتیستیر ساخت البته باید بعد از خروجی گرفتن دستی هم سرو گوشش بکشید و چند تا افزونه مناسب روش نصب کنید و 2 تا موقعیت اضافه بدید و در نهایت یک بسته نصبی بسازید که زیبایی خاصی داشته باشه

به هر حال شروع کارتون در آینده منتهی به کارهای حرفه ای تر خواهد شد :128fs318181:

واسه شروع خوبه

ولی بهتر اینه که کار خوبتری انجام بدید فعلا قالب های HTMl رو تبدیل به جوملا کنید

چون آرتیستر هیچ ارزشی نداره و در حد وقت تلف کردنه

لطفا" با نظرات بی اساس سایرین رو دلسرد نکنید.

توضیحات نیاز نیست ابوالفضل خان اصل کلام رو گفت.

سلام

دوست عزیز من این قالب رو نصب نکردم ولی از عکس میشه حدس زد که با اضافه کردن افزونه هایی جالب بشه، اما یه پیشنهاد دارم واسه پیشرفت میتونی آدرسی رو ایجاد کنی و واسه قالب هات دمو راه اندازی کنی تا همه به صورت آنلاین بیان و نظر بدن:21: حالا به نظر من فکر کنم اگر منو رو زیر هدر قالب قرار بدی خیلی بهتر باشه و پیشنهاد میکنم در طراحی های دیگه منو اصلی رو قبل هدر سایت قرار نده:a2d3:

به امید موفقیت:auizz3ffy9vla57584xgift

دوست من آرتیستیر خوبه .. اکثرا از همین شروع کردن . اما به عنوان یک دوست که طراحی قالب رو به عنوان حرفه میدونه ( نه حرفه خودم ، حرفه شما ) . بهتره که با اساس طراحی قالب آشنا بشید . همچنین php . شما اگر جوملا رو به طوری کامل فرا بگیرید و با API جوملا آشنا بشید میتونید خیلی کار ها کنید و بیشتر میتونید متوجه بشید که چرا مثلا آرتیستیر این فایل ها رو داره و این خطی که نوشته چیه و اساسا چه کارهایی میشه کرد و اصلا میتونی پایه گذار یک سبک بشید . شما گرافیک خوبی داری . کمی هم علم طراحی چاشنیش بکنی میتونی راحت بترکونی . اگر کمک خواستی همه در خدمتیم عزیزم .

این ماجرای آرتیستر چی هست؟ بنده هم کمی با HTML - CSS - PHP آشنا هستم. شدیدا دوست دارم قالب طراحی کنم. میشه لطف کنید روال کار رو بهم بگید. قالبهای html زیادی هم توی سیستمم دارم. اما چون PHP کمی ضعیف هست مشکل دارم.

برنامه ای برای طراحی و ساخت قالب های جوملا و سایر cms ها هست اطلاعات بیشتر پیغام خصوصی شد.

با تشکر از قالب قشنگتون میشه بگین منوهارو از کجا میشه فعال کرد من نصبش کردم ولی منوهام نیست

دوست عزیز در قسمت مدیریت ماژول تشریف ببرید

ماژول مورد نظرتون رو انتخاب کنید و در قیمت ویراش ابتدا قالب سیمرغ رو انتخاب کنید تا موقعیتهای قالب نشون داده بشه

بعد موقیعت مورد نظر رو انتخاب کنید

دوست عزیزم behransat که فرمودند قالب داغون هست . ممنون که پست گذاشتین تا به اشتباهاتم پی ببرم لطف کنید دقیقا معایب رو بگین

این رو در نظر داشته باشید این قالب ها رایگان طراحی شده و نباید زیاد انتظار داشت

با سلام خدمت طراح قالب وقتي يك مطلب ميزارم اون مطلب مي ره نصف صفحه و اگه يه مطلب ديگه ميزارم مي ره اون نصفه ديگه ي صفحه چه جوري درست كنم؟

سلام دوست عزيز

به قسمت مديريت مطالب بريد

روي تنظيمات كليك كنيد

در تب طرح بندي بلاگ كليك كنيد

جايي كه نوشته مطالب اول با عرض کامل صفحه تعدادشرو زياد كنيد مشكل حل ميشه

با عرض پوزش من هرچي گشتم چنين چيزي را پيدا نكردم لطفا اگه ميشه كامل تر توضيح بديد؟gift

با عرض پوزش من هرچي گشتم چنين چيزي را پيدا نكردم لطفا اگه ميشه كامل تر توضيح بديد؟gift

دوست عزیز به منویی که برای اون صفحه ساختید برید ( برای مثال منوی صفحه اصلی ) ، بعد از باز کردن اونجا یه قسمت به اسم گزینه های طرح بلاگ یا یه بخش مثل شکل زیر تو تنظیمات منو ( چون ترجمه های جوملا کمی باهم فرق داره نمیشه دقق گفت تو سایت شما چی هست ) بعد ستونها رو روی 1 تنظیم کنید مثل تصویر زیر :

joomlaforum.ir_13414676091.png

مرسی خوبه ممنون

دوست عزیز برای تشکر از می پسندم استفاده کنید این پست اسپم حساب می شه به قوانین احترام بزارید

با تشکر

ممنون قالب زیبایی شده این قالب رو 1.7 هم اجرا میشه؟

بله ، نباید مشکلی داشته باشه

سلام دوستان . من هم میخوام کمکم دیگه خودم طراحی قالب یاد بگیرم.اگه میشه کمک کنید تا بدونم از کجا باید شروع کنم و به کجا خطمش کنم؟ممنون.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری