emodafi

عدم بازدید وب سایت

8 پست در این موضوع

سلام دوستان ما یه وب سایتی داریم که الان حدوداً 1 ماه شده بازدیدش حتی به 0 رسیده و هیچ ورودی از گوگل نداشته امکانش هست راهنمایی کنید لیلش چی میتونه باشه مچکرم

www.tmau.ir

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود دوست عزیز دلیل اول تایتل سایتت میتونه باشه چون تایتلش خیلی زیاده کاراکترهاش

دلیل دومش سرعت پایین لودشدن سایتت هستش خیلی دیر میاد بالا

دلیل سومش رو هم میتونم بهت پیشنهاد کنم بازدید خریداری کن سایت هایی هستند که بازدید رایگان میدن

یاحق

برخلاف این دوستمون که گفتند بازدید خریداری کنید ، بهتون میگم به هیچ عنوان بازدید خریداری نکنید چون اصلا به صرفه نیست و یه جورایی خودتون گول می زنید . به جاش در انجمن ها ، پست بزارید و در امضاءش لینک و اون کلمه کلیدی مربوط به سایتتون قرار بدهید .

یا اینکه به سایتهای مختلف سر بزنید و در بخش نظرات نظر خودتون راجب مطلب + ادرس سایت خودتون وارد کنید . به این صورت شما کاربران واقعی و مشتاق به سایتتون دعوت به سایت میکنید .

موضوع بعدی همونطور که دوستمون گفتن سرعت سایت هستش . انتخاب نوع سرور در هنگام ساخت سایت بسیار مهم هستش . بخصوص که کارتون تجاری و یا بازدیدکننده زیاد داشته باشه . متاسفانه من چهار سری سایتتون refresh کردم اما متاسفانه لود نشدش . برای همین درباره سایتت من نمیتونم دقیق نظری بدم که چه کارهایی باید انجام بدید تا بازدیدکننده جذب کنید .

اما هیچ وقت بازدید کننده نخرید . اشتباهی بودش که من انجام دادم . با اینکه تو الکسا رتبه سایت فوقالعاده میاد بالا اما هیچ فایده ای نداره و واقعا گول زدن خودت هستش . سعی کن بازدید کننده مفید جذب کنی ...

حتما با مدیر سرور سایتت هم صحبت کن و علل کندی یا لود نشدن سایتت بپرس .

سایت بالا نمیاد :auau:

احتمالاً مشکل از سرور هست

یه سری به سایت زیر بزنی بد نیست :ds6a5d:

GTmetrix | Website Speed and Performance Optimization

در سایت فوق آدرس سایتت را وارد کن کلی اطلاعات بهت میده مثل سرعت لود و امتیاز و . . .

و میگه کجاها مشکل داره

مثلا برای خود پیش اومد اوایل همینطوری عکس آپلود میکردم بدون اینکه عکسها را اوپتیمایز ( optimize ) کنم! :14: ولی بعدش درست کردم [kotak]

دوستان عزیز متاسفانه از طرف سرور بوده مشکل و سایت بالا نمیو مدش الان مشکلش حل شده و سایت بالا میادش درسته متاسفانه کندی سرور در این سایت وجود داره و اونم که طبق خواسته مشتری نخواسته سرور رش عوض بشه دوستان عزیز اگر سایت رو بازدید بکنن و راهنمایی کنند این حقیر رو مچکر میشم

مشکلات زیادی سایت شما داره حتما به سئو کار بگید تا سایتتون رو بهینه کنه تو قسمت آنالیز سئو سایتتون رو قرار بدید تا توسط اساتید انالیز بشه

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری