SILENCE

مشکل سئو و پیدا نشدن سایت در گوگل

21 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام دوستان خسته نباشید. من تازه یه سایت راه اندازی کردم به آدرس pinion.ir و اون رو توی webmaster گوگل ثبت کردم.

چند تا مشکل دارم مثلا مهندسی مکانیک و مکانیک جزء keyword ها و متا های سایت من و همچنین در هنوان سایت هست. ولی این کلمات رو که جستجو می کنم تا صفحه آخر خبری از سایت من نیست. فقط وقتی عنوان سایت رو سرچ می کنم پیداش می کنه. در ضمن سایت مپ رو با xpmap درست کردم گوگل هم شناختش ولی آدرسش pinion.ir/sitemap.xml نیست. آیا مشکلی ایجاد می کنه؟

مورد دیگه توی سایت webpagerank که دوستان معرفی کردن چک کردم و اونجا عنوان سایتمو حروف در هم نشون می ده و همین طور متا ها رو.

http://www.webrankpage.com/analyze/pinion.ir

ممنون بابت وقتتون

ویرایش شده در توسط SILENCE

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود

اونچه كه مدنظر شماست بالاآوردن سايت بر اساس كلمات كليدي دلخواه در صفحه اول گوگل است كه مي بايست سايت خود را باصطلاح سئو كنيد. (با توجه به نو بودن سايت يكم زوده هنوز)

عنوان سايت شما هم چون يك عنوان خاص است(نام سايت) مسلما بالا مياره ولي عبارات كليدي ديگر چون رقابت دارن بايد تلاش كنيد.

براي نقشه سايت هم خير مهم گوگل وبمستر است كه اگه خطا نگرفته باشه مشكلي نيست.

براي سايت هاي آناليز زياد بهشون تكيه نكنيد.

سلام

خیلی ممنون بابت پاسختون. پس این چیز عجیبی نیست که ما توی هیچ یک از صفحات کلمه کثلا "مهندسی مکانیک" نیستیم؟. می دونم چون سایت تازه راه افتاده طول میکشه و بهترین کار الآن اضافه کردن مطالبه. می ترسم جایی تنظیمات اشتباه کرده باشم.

به جز افزایش مطالب شما دیگه چی رو پیشنهاد می کنید؟ در ضمن میشه فایل robots.txt من رو چک کنید یه جا خوندم که مهمه آیا این مشکلی ایجاد نکرده؟ ممنون

ممنون بابت وقتتون

درود

فايلتونو پ خصوصي كنيد چك كنم.

براي بالااومدن سايت لينك بگيريد - مطالب اختصاصي ايجاد كنيد.

بازديد بالا و رنك خوب الكسا خيلي مي تونه تاثيرگذار باشه

سلام

ببخشید من تنها فایلی که دیدم توی همون ریشه سایت هست و با آدری دادن هم راحت باز می شه

http://pinion.ir/robots.txt

یه سوال دیگه این که فارسی کردن نام مستعار منوها که فکر می کنم آدرس ها رو فارسی می کنه مفیده؟

ممنون

درود

فایلتون چک شد مشکلی نداره فقط Disallow قسمت images را Allow کنید برای ایندکس تصاویر و یا اون خط رو پاک کنید.

اگر این فایل مشکلی ندارد از user-agent کدها رو گرفته و بقیه رو پاک کنید قبلش یک بک آپ بگیرید.

بیشتر تو دریافت لینک انگلیسی بکار میاد. فارسی هم بشرطی که تماما در عنوان کامل نمایش داده شود تاثیرگذاریش بیشتره.

ببخشید منظورتون از دریافت لینک چیه؟ این که گفتید لینک بگیرید یعنی چی؟

سوال دیگه این که توی فایل robots کامپوننت ها هم disallow هستند مطالب من توی کامپوننت کی 2 هست نیازی نیست اونو تغییر بدم؟ ببخشید این قسمتم توضیح بدید اگر ممکنه

اگر این فایل مشکلی ندارد از user-agent کدها رو گرفته و بقیه رو پاک کنید قبلش یک بک آپ بگیرید.

واقعا ممنون از وقتی که می گذارید برای راهنمایی ما تازه کارها

درود

دریافت لینک یعنی همان تبادل لینک با سایتهای مرتبط و خرید لینک می باشد اما بصورت بسیار طولانی.

در فایل یاد شده فایلهای دیگه مشکی ندارن ربطی به مطالب ندارن.

یک پست مطلب خود را در گوگل سرچ کنید آدرس url آن را می بینید.

درود

دریافت لینک یعنی همان تبادل لینک با سایتهای مرتبط و خرید لینک می باشد اما بصورت بسیار طولانی.

در فایل یاد شده فایلهای دیگه مشکی ندارن ربطی به مطالب ندارن.

یک پست مطلب خود را در گوگل سرچ کنید آدرس url آن را می بینید.

سلام و باز هم ممنون به خاطر وقتتون

باز این که گفتید یک پست مطلب خود را سرچ کنید من نقهمیدم. گفتم که الآن من در هیچ کدام از صفحات با هیچ سرچی پیدا نمی شم. مشکل دیگه این که مثلا وقتی سرچ می کنم "نانو تیوب های کربن پینیون" میام توی سرچ و همون اول هم میام ولی چیزی که پیدا میشه، مجموعه ای هست که این مطلب درش اومده و خود مطلب رو به صورت مستقیم پیدا نمی کنه.

قسمت user-agent رو توضیح ندادید منظورتون چیه که گفتید اگر این فایل مشکلی ندارد. از کجا بفهمم مشکل دارد یا نه؟ سوال دیگه جایی خوندم که تبادل لینک دوطرفه فایده نداره و فقط اون سایت باید لینک منو بذاره یعنی اصطلاحا لینک ورودی زیاد داشته باشم درسته؟

بسیار ممنون

درود

منظور اينه كه آدرس يك پست از سايت خود را در گوگل سرچ كنيد.

براي اينكه بخواهيد با كلمات دلخواه بيائيد صفحه اول گوگل مي بايست سايت خود را سئو و بهينه سازي كنيد.

اون user-agent و ادامه فرامينش دستوراتي هستند براي فرمان جهت انجام ندادن كاري به موتورهاي جستجو ذكر شده و منظور من اين بوده كه اگر فايلي كه اين دستورات در آن هستند (robots.txt) اگر مشكلي داشته كه مبني بر نمايش خطاي آن در گوگل وبمستر كه ذكر كرديد، بجز user-agent و دستورات زيرينش مابقي كه در بالاي آن قرار دارد را پاك كنيد تا ارور ياد شده برطرف گردد.

درود

منظور اينه كه آدرس يك پست از سايت خود را در گوگل سرچ كنيد.

براي اينكه بخواهيد با كلمات دلخواه بيائيد صفحه اول گوگل مي بايست سايت خود را سئو و بهينه سازي كنيد.

اون user-agent و ادامه فرامينش دستوراتي هستند براي فرمان جهت انجام ندادن كاري به موتورهاي جستجو ذكر شده و منظور من اين بوده كه اگر فايلي كه اين دستورات در آن هستند (robots.txt) اگر مشكلي داشته كه مبني بر نمايش خطاي آن در گوگل وبمستر كه ذكر كرديد، بجز user-agent و دستورات زيرينش مابقي كه در بالاي آن قرار دارد را پاك كنيد تا ارور ياد شده برطرف گردد.

سلام و مثل همیشه سپاسگذار. وقتی آدرس مطلبم رو در گوگل سرچ می کنم مثلا آدرس زیر

http://pinion.ir/index.php/%D9%85%D9%87%D9%86%D8%AF%D8%B3%DB%8C-%D9%85%DA%A9%D8%A7%D9%86%DB%8C%DA%A9/item/80-%D8%AF%D8%B1%D9%88%D8%B3-%D9%85%D8%B4%D8%AA%D8%B1%DA%A9-%D9%85%D9%87%D9%86%D8%AF%D8%B3%DB%8C-%D9%85%DA%A9%D8%A7%D9%86%DB%8C%DA%A9.html

توضیحی که برای سایت می نویسه، توضیح نگ مجموعه کی 2 است و خلاصه مطلب خودم نیست. اینو ممنون می شم راهنمایی کنید.

در ضمن اگر تاپیک جامعی برای سئو معرفی کنید که کم کم روی سایتم اجرا کنم ممنون می شم

یه مورد جدید نوی وبمستر

من توی قسمت site errors کنار هر سه مورد تیک سبز اومده ولی روشون که میرم برای هر کدوم یه متن ارور می نویسه. آیا این متن برای آموزشه؟ چون اگه ارور داشت که تیک سبز نمی ذاشت تازه هیچ اروری هم تا بحال به جز صفحات 404 که پاکشون کردم نداده

ممنون

بهنگام درج مطلب تنظیماتی برای توضیحات و کلیدواژه ها دارد آن را هم بررسی کنید.

با سلام

هر مطلبی که مس گذارم توضیحات و کلید واژه ها هم در آن حتما وارد می کنم یعنی هر مطلب توضیحات و کلیدواژه خاص خودشو داره

نمی دونم الان جمله شما سوالی بود یا پرسشی یا خبری؟

ولی بله می بایست هر مطلب رو جای دهید

درود بر شما

خواستید دسترسی بدید ، یکم روش کار میکنم شاید تونستم کمکتون کنم

سلام ممنون از پاسخاتون

من برای هر مطلب کلید واژه و توضیح می نویسم. ولی توی گوگل وقتی مطلب رو جستجو می کنم برای توضیحات مطلب، توضیحات مجموعه رو نشون می ده. رفتم و توضیحات مجموعه رو پاک کردم از کی2 و نیز نمایششون رو هم برداشتم باز درست نشد. یعنی طول میکشه تا آپ بشه گوگل؟ در ضمن نقشه سایتم اول ا xmap بود فکر کردم مشکل از اون باشه با pro-sitemap درست کردم گذاشتم. کدوم بهتره؟

ممنون

سلام

ممنون از پاسختون

الآن دو تا سایت مپ گذاشتم هم ی دونه sitemap.xml که سایت pro-sitemap برام دزست کرد

یکیم لینک xmap

مشکل نداره دو تاست؟

ممنون

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری