specific

قرار دادن مطالب جدید در صفحه ابتدایی

8 پست در این موضوع

با سلام. چگونه می توان ده مطلب از جدیدترین مطالب سایت را به صورت مجموعه بلاگ در صفحه اول سایت نمایش داد؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

یک منو ایجاد کنید از نوع مطالب ویژه

مشخص کنید از کدام مجموعه بخونه و ترتیب نمایش هم روی جدیدترین ها قرار بدید

به مدیریت مطالب برید و 10 مطلب را ویژه کنید

یک منو ایجاد کنید از نوع مطالب ویژه

مشخص کنید از کدام مجموعه بخونه و ترتیب نمایش هم روی جدیدترین ها قرار بدید

به مدیریت مطالب برید و 10 مطلب را ویژه کنید

با تشکر از شما. اما من نمیخام که مطالب ویژه رو نمایش بدم, میخام اخرین مطالبی که تو سایت اضافه میشن, حالا از هر مجموعه ای, ده مطلب اخر رو نمایش بده.

بهتر که از ماژول ها استفاده کنید. ماژول هایی مثل ماژول آخرین اخبار خود جوملا . Global News . Aida News . News Show Pro GK4 و ...

بهتر که از ماژول ها استفاده کنید. ماژول هایی مثل ماژول آخرین اخبار خود جوملا . Global News . Aida News . News Show Pro GK4 و ...

با تشکر. می خوام مثل ماژول اخرین اخبار جوملا باشه ولی با این تفاوت که به جای اینکه فقط عناوین مطالب رو نمایش بده, به صورت کامل مطالب رو نشون بده. لطفا راهنمایی فرمایید.

راهش همون هست که استاد طالبی هم گفتن شما اول یک منو از نوع مطالب ویژه بسازید سپس هر مطلبی رو که ایجاد میکنید ویژه هم بکنید

و در تنظیمات منویی که ساختید ترتیب مطالب رو روی جدیدترین بذارید و ترتیب مجموعه رو هم روی بدون ترتیب قرار بدید

راهش همون هست که استاد طالبی هم گفتن شما اول یک منو از نوع مطالب ویژه بسازید سپس هر مطلبی رو که ایجاد میکنید ویژه هم بکنید

و در تنظیمات منویی که ساختید ترتیب مطالب رو روی جدیدترین بذارید و ترتیب مجموعه رو هم روی بدون ترتیب قرار بدید

با تشکر. اما این راهی که میگید یک مشکل داره!

من میخام هر مطلبی از هر مجموعه ای که اجرا می شود به ترتیب جدیدترین در صفحه نمایش داده شود. اما در این روش به عنوان مثال اگه ما دوتا مجموعه داشته باشیم(مجموعه a و b) اول مطالب مجموعه a رو نمایش میده و بعد مطلب مجموعه b. درصورتی که ممکن است یکی از مطالب مجموعه b جدیدتر از مطلب مجموعه a باشد. مشکل اینجاست که مطالب به ترتیب مجموعه های انتخاب شده نمایش داده می شوند , نه به ترتیب جدیدترین مطلب.

البته این نکته رو بگم که وقتی مطالب مجموعه a رو نمایش میده, اونا رو به ترتیب جدیدترین نمایش میده و بعد از اینکه مطالب مجموعه a تمام شدند میره سراغ نمایش مطالب مجموعه بعد, که مجموعه b باشه. در صورتی که من میخام جدیدترین مطالب, حالا از هر موجموعه ای که میخاد باشه, نمایش داده شود.

با تشکر. اما این راهی که میگید یک مشکل داره!

من میخام هر مطلبی از هر مجموعه ای که اجرا می شود به ترتیب جدیدترین در صفحه نمایش داده شود. اما در این روش به عنوان مثال اگه ما دوتا مجموعه داشته باشیم(مجموعه a و b) اول مطالب مجموعه a رو نمایش میده و بعد مطلب مجموعه b. درصورتی که ممکن است یکی از مطالب مجموعه b جدیدتر از مطلب مجموعه a باشد. مشکل اینجاست که مطالب به ترتیب مجموعه های انتخاب شده نمایش داده می شوند , نه به ترتیب جدیدترین مطلب.

البته این نکته رو بگم که وقتی مطالب مجموعه a رو نمایش میده, اونا رو به ترتیب جدیدترین نمایش میده و بعد از اینکه مطالب مجموعه a تمام شدند میره سراغ نمایش مطالب مجموعه بعد, که مجموعه b باشه. در صورتی که من میخام جدیدترین مطالب, حالا از هر موجموعه ای که میخاد باشه, نمایش داده شود.

ببخشید, ترتیب مجموعه رو بدون ترتیب گذاشتم و درست شد.

البته یه راه دیگه پیدا کردم به جای اینکه مطالب رو ویژه کنم. یک مجموعه ساختم و مجموعه هایی رو که میخاستم مطالبشون نمایش داده شوند رو زیر مجموعه این مجموعه جدید کردم.بعد گزینه منو رو مجموعه بلاگ انتخاب کردم, سپس ترتیب مجموعه رو بدون ترتیب گذاشتم و گزینه, شامل مجموعه ها را, همه انتخاب کردم تا مطالب زیر مجموعه ها نمایش داده شوند. با تشکر

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری