darvishihotel

درخواست قالب برای سایت هتل درویشی

3 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

--------------------------------------------------------

ویرایش شده در توسط darvishihotel
لینکهای اضافی

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
با سلام خدمت تمام دوستان

سایت هتل درویشی مشهد که زدم قالب خوبی نداره لطفا دوستان اگه قالب خوبی در نظرشون هست به من معرفی کنن تا من نصبش کنم ممنون میشم

قالبش اگه در مورد هتل باشه خیلی خوب میشه هتل درویش یک قالبی میخوام که جذاب باشه

این از سایت:هتل درویشی

قالب شما یعنی beez5 قالب بسیار ساده ای هست و بیشتر گفته میشه پایه ای برای طراحی قالب های حرفه ای تره !

قالب های زیادی در اینترنت و همین انجمن موجوده.بگردین و قالبی که شبیه به چیزی که میخواین هست رو پیدا کنید اگر نیاز به ویرایش بود کمکتون میکنیم.

این بخش هم یه نگاهی بندازین : قالبهای فارسی جوملا 1.7 و 2.5

سلام لینک دانلود پیام خصوصی شد موفق باشید.

ابتدا از شما تشکر میکنم که به ما در امر پاسخگویی به مشکلات کمک میکنید.

اما خواهشی از شما داشتم. شما تعداد زیادی پست مثل این دارید که کاربر درخواستی داشته و شما از طریق پیام خصوصی به درخواستش پاسخ دادین.

کاری به محتوای پیام خصوصی ندارم و نمیگم پیام خصوصی ندید ولی اگر دادین خواهشا این طوری دیگه توی انجمن پست ندید که بعده ها ما از لحاظ نظم انجمن به مشکل بر بخوریم.

باز هم از شما ممنونم

موفق باشید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری