The Godfather

دو ردیفه شدن منوی بالای صفحه

7 پست در این موضوع

با درود و روز بخیر به دوستان گرامی

من سایتی رو آماده کردم که در مرورگر های خودم مشکلی ندارند به چند تا از دوستانم هم گفتند مشکلی نداشته، ولی سایت رو برای کسی که آماده کردم، میگه که منوی اصلی بالای صفحه به صورت دو ردیفه نمایش داده میشه.

ممنون میشم دوستان عزیز هم نگاهی بیاندازند و بگن که سایت به درستی نمایش داده میشه یا نه. و این که اگر مشکل داره، راه برطرف کردنش چطوره

شرکت بین المللی روناک

از راهنمائیتون بینهایت سپاسگزارم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

مشکلشون با زوم 90% فایرفاکس برطرف میشه و گفتن توی کروم و IE کامل نشون میده.

ولی شدیدا رو این مسئله حساسند که حتما روی فایرفاکس خودشون هم با 100% درست باز بشه ! برای اثبات حرفشون هم گفتند کهوقتی کروم رو تا 125% بزرگ می کنند، تماس با ما میافته زیر صفحه اصلی و دو ردیفه میشه.

کش مرورگر فایرفاکسشون رو هم پاک کردند ولی مشکل برطرف نشده

از دوستان عزیز خیلی ممنون میشم اگر میشه لطف کنند با Firebug نگاهی بندازند و اگر مشکلی وجود داره بگن. چون در حد توان من نبود که این مشکل رو متوجه بشم.

ممنون از شما

تست شد مشکلی نداره . فایرفاکس رو آپدیت کنید رو یه سیستم دیگه هم چک کنید

این امتحان کن؟؟

در تنظیمات منو سمت چپ تنظیمات مرتب سازی یک بازی کن یعنی اولی و آخری کن یک فرقی میکنه.من که یک ردیفه بود این کار کردم دو ردیفه شد نمیدونم چرا؟:bala:

اینو فکر کنم باید بری فایل css heder یا css main menu یک تغییری بدی. خیلی نا فرم تو ردیفه

:5:

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری