remigolian

نرفتن به داخل مدیریت مطالب و کاربران ماژول ها در مدیریت جوملا

12 پست در این موضوع

سلام دوستان

من وقتی می خوام وارد مدیریت مطالب و یا کاربران یا ماژول ها یا منو ها وارد بشم ، وارد نمیشه و به صفحه اصلی مدیریت بازگشت داده میشه .

بعد وقتی صفحات ماژول ها 2 یا 3 صفحه هستند به صفحه های دیگه نمیره و بجاش به صفحه اصلی مدیریت میره .

بروزرسانی هم کردیم به جوملا 2.5.22 ولی درست نشده !

باید چیکار کنم ؟

با تشکر

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

از وقتی نصب کردم !

رو هاست دیگه کار می کنه ولی ایجا مشکل داره ، حتی وقتی بکاپ رو از سایتی که درست بود انتقال دادیم درست نشد .

حتی وقتی هم می خوام برم زبان جوملا رو هم عوض کنم !

ارور زیر رو میده !

کنترل کننده اشتباه: نام='installed', فرمت=''

دیتابیس رو هم می خوام فیکس کنم ارور بالا رو میده .

جوملا رو هم بروزرسانی کردم بازم این مشکل رو داره .

ببینید از مدیریت قالب ها , قالب پیش فرض مدیریت رو می تونید تغییر بدید ؟ واگه شد ببینید مشکل حل میشه یا نه ؟*

وقتی می خوام قالب رو عوض کنم ، ارور زیر رو نشون میده و قالب عوض نمیشه .

کنترل کننده اشتباه: نام='styles', فرمت=''

دو بار تو پست های قبلی نوشتم ! جوملا رو آپدیت کردم ولی بازم همون مشکل وجود داره .

نه آپدیت با نسخه بروزرسانی نه . جوملای خام بدون اطلاعات نمونه رو اکسترکت کنید روی جوملای فعلیتون . قبلش بکاپ یادتون نره

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری