asadi.soft

آپلود جوملا بروی هاست رایگان

8 پست در این موضوع

دوستان من یه سایت کامل با جوملا طراحی کردم، یک هاست رایگان ثبت نام کردم یه داتابیس ویوزر وپسورد درست کردم و سایتمو آپلود کردم اما با اینکه اطلاعات دقیق داتابیس رو در کنفیگوریشن وارد کردم بازم ارور میداد، بیخیال شدم یک جوملا .3.3.1 دانلود کردم ومستقیم آپلود کردم وهمونجا نصبش کردم رو هاست اجرا شد؛ حالا میخواستم سایتمو به جای این جوملای جدید جایگزین کنم، اما با وجود اینکه همه ی فایل ها جایگزین شدن بازم اون جوملای جدید نصب شده رو نشون میده وهیجی از سایتم نشون نمیده،

مشکل کجاست؟ ممنون میشم راهنماییم کنین

اينم لينك سايت

Home

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

این کار روش خوبی نیست. بهتر بود وقتتون را میزاشتین و مشکل عدم اتصال دیتابیس را حل می کردید.

باید دیتابیس و فایل ها را به طور کامل انتقال بدید. فایلهای قبلی را پاک کنید. مشخصات را در فایل کانفیگ سایت قبلی مطابف با سایت جدید که ساختید قرار بدید

شما سایت مورد نظرتون رو توی لوکال آماده کردید و میخواید به هاست منتقل کنید ؟ اگه بله ! > صرفا کپی فایل های سایت کفایت نمیکنه و شما باید پایگاه داده سایتتون رو هم از لوکال به هاست منتقل کنید . دوباره همون کار اول رو انجام بدید.

آموزش انتقال از لوکال به هاست توی انجمن هست . در هر کجا از مراحل به مشکل خوردید دمو آنلاین سایتتون رو بدید تا راهنمایی لازم انجام بشه .

در ضمن تنظیمات فایل configuration.php مربوط به اتصالات پایگاه داده هاست فراموش نشه :)

طبق روشت پیش رفتم آقای عاشوری ولی بازم مشکل

کل قضیه اینه من یه هاست رایگان یه داتابیس یا یوزو پسورد وهاست ساختم براش بعد جوملا رو دانلود کردم وتو کنفیگوریشن اطلاعات رو وارد کردم، مشخصه با داتابیس رابطه برقرار کرد ولی یه ارور میده که نمیدونم از چیه اینم هم لینکش

http://asadisoft1.zgig.ir

تنظیمات پایگاه داده درست نیست . دقت کنید عموما در هاست های رایگان آدرس پایگاه داده localhost نیست . آدرس یک سایت یا IP هست . نشد دسترسی هاست به من بدید بررسی کنم . آدرس هاست و یوزر و پسورد .

آدرس هاست هم درست وارد کردم نظر من اینه که مشکل پایگاه داده نیست چون داره باهاش ارتباط برقرار میکنه باشه زحمتم میفته گردنتون ممنون

رمزو یوزر رو ایمیل میکنم براتون

اول که شما تاپیک زدید ارور عدم اتصال به پایگاه داده بود . الان ارور فرق کرده . شما پایگاه داده هیچ کدوم از سایت ها رو منتقل نکردید . جفتشون خالی هستند .

# الان شما سایتی رو روی لوکال طراحی کردید و میخواید منتقل کنید به هاست ؟؟ اگه بله یا از پایگاه داده لوکال اکسپورت بگیرید و داخل پایگاه داده هاست ایمپورت کنید و یا کلا همه چیزو از هاست پاک کنید و از اکیبا استفاده کنید تا خودش همه کار هارو انجام بده (انتقال فایل ها و پایگاه داده ) . آموزش هر دو روش رو در انجمن جستجو کنید .

# اگه از جوملایی که مد نظرتون هست بسته نصب سریع دارید میتونید آپلود کنید و از ابتدا برای نصب جوملا اقدام کنید و تغییرات رو از روی هاست اعمال کنید .

دستتون درد نكنه حل شد بايد از پایگاه داده اکسپورت میگرفتم وامپورت میکردم کارم راه افتاد متشکرم

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری