samirkkkkkkkkkk

نحوه استفاده از قالب html

3 پست در این موضوع

با سلام

دوستان من یه سوال فنی از جوملا 3 داشتم اگه کسی از دوستان یا عزیزان طراح جواب سوال بنده رو میدونه پاسخ بده یک دنیا ممنون میشم .

سوال من اینه که وقتی یک قالب html رو کپی کردم چطور با پنل جوملا 3 اونو ست کنم؟؟؟؟ یعنی اینکه چطور وقتی از پنل یه مطلبی رو میفرستم برای نمایش تو سایت اون مطلب تو سایت نمایش داده بشه .

خوشحال میشم که به سوالم پاسخ بدین . باتشکر فراوان از شما دوستان عزیز

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام و عرض خوش آمد گویی به انجمن جوملای ایران

قالب های html برای سایت های ایستاتیک استفاده می شن و برای اینکه بتونید از اونها توی جوملا استفاده کنید باید اونها را تبدیل به قالب جوملا کنید. باید ساختار قالب های جوملا را هم بشناسید تا بتونید موقعیت ها را مناسب قرار بدید.

برای وارد کردن مطالب جوملا از کدهای محصوص فریم وورک خودش استفاده میکنه

خواهش میکنم . باعث افتخار منه که در جمع شما دوستان عزیز باشم .

لطفا بیشتر و دقیق تر راهنمایی کنید . یا کدهای لازم رو بگویید . من با موقعیت ها و کدها آشناییی دارم . و یا نحوه تبدیل ان به قالب جوملا را توضیح دهید.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری