omid_935

فارسی کردن ماژول

7 پست در این موضوع

با سلام

من می خواستم تاریخ ماژول جوم اسپرت رو که از سایت اصلی دانلود کردم به شمسی تغییر بدم

کامپونت فرسی هست اما وقتی ماژول رو استفاده می کنم تاریخش میلادیه

اینم آدرس صفحه من که معلومه میلادیه

اگه کسی هست بتونه کمک کنه یا اینکارو انجام بده یا ... ممنون میش

فوتبال و فوتسال

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

دوست عزیز لطفا برای گرفتن پاسخ صبور باشید و از ارسال اسپم خودداری کنید

این کامپوننت بخشهای زیادی داره که باید شمسی بشه و مهمترین بخشش هم در مدیریت و ایجاد مسابقات هست قبلا تحت یه پروژه برای یکی از دوستان انجام دادیم

برای شمسی سازیش میتونید پیام بدید

من فارسیش کردم فقط مونده تاریخش شمسی بشه

کامپونت و تاریخ مسابقات فارسیه و همشو انجام دادم

فقط مونده تاریخی که تو سایت نمایش داده میشه فارسی بشه

اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

فارسی کردن با شمسی سازی خیلی متفاوت هست اگر با کدنویسی افزونه های جوملا آشنایی دارید انجمن رو جستجو کنید قبلا مواردی در مورد نحوه شمسی کردن افزونه ها مطرح شده

ازشون میتونید کمک بگیرید

اگه دو تا ماژول next match و result رو شمسی کنین چقدر هزینه میبره؟

بقیه مشکل ندارن