mahdiye

فروشگاه ساز-لطف دوستان کمک کنن

10 پست در این موضوع

سلام دوستان

من اولین باریه میخوام یه سایت طرااحی کنم و راه انداریش کنم لطفا راهنماییم کنید.

من میخوام یه سایت طراحی کنم که شامل یه سری محصولات مربوط به ماشینهای اداری باشه اما نه برای فروش فقط برای نمایش.

تو انجمن پرسیدم گفتنن تنها راه حلش برای دسته بندی محصولا استفاده از فروشگاه سازه.

و در نهایت به نتیجه رسیدم که جوم شاپینگو نصب کنم.

اما از نوع قرار گیری محصولات زیاد خوشم نیوومد و دوس دارم سایتم این شکلی باشه

به فروشگاه ساز قاصدک خوش آمدید! فروشگاه ساز قاصدک با طرح باران

حالا سوالم اینه میشه این قالبو رو جوم شاپینگ گذاشت؟

یا باید بسته قاصدکو بگیرمو و از اول سایتمو طراحی کنم ؟

توروخدااا واضح راهنماییم کنید چون مبتدیمممم.

ممنون میشم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

این بسته خودش با جوم شاپینگ ساخته شده. اگر بخواین خودتون شبیه به اون درست کنید ، یکم دردسر داره ، در بسته نصبی افزونه های خاصی نصب میشن و تنظیم میشن.

پیشنهاد میکنم همون بسته ی قاصدک رو دانلود کنید و نصب کنید. نسخه های متفاوتی هم ازش عرضه شده که توی انجمن موجوده (برای نسخه باران 2 ورژن با ظاهر های متفاوت در نظر گرفته شده )

سلام دوستان

من اولین باریه میخوام یه سایت طرااحی کنم و راه انداریش کنم لطفا راهنماییم کنید.

من میخوام یه سایت طراحی کنم که شامل یه سری محصولات مربوط به ماشینهای اداری باشه اما نه برای فروش فقط برای نمایش.

تو انجمن پرسیدم گفتنن تنها راه حلش برای دسته بندی محصولا استفاده از فروشگاه سازه.

و در نهایت به نتیجه رسیدم که جوم شاپینگو نصب کنم.

اما از نوع قرار گیری محصولات زیاد خوشم نیوومد و دوس دارم سایتم این شکلی باشه

به فروشگاه ساز قاصدک خوش آمدید! فروشگاه ساز قاصدک با طرح باران

حالا سوالم اینه میشه این قالبو رو جوم شاپینگ گذاشت؟

یا باید بسته قاصدکو بگیرمو و از اول سایتمو طراحی کنم ؟

توروخدااا واضح راهنماییم کنید چون مبتدیمممم.

ممنون میشم

سلام و احترام

در صورتی که از قالب کلی قاصدک خوشتون نمیاد وباب میل شما نیست میتونید قالب خودتون رو طراحی کنید و از کامپوننت جوم شاپینگ توی اون استفاده کنید امیدوارم متوجه شده باشید.

آیا به کمک دیگری نیاز است ؟

سلام و احترام

در صورتی که از قالب کلی قاصدک خوشتون نمیاد وباب میل شما نیست میتونید قالب خودتون رو طراحی کنید و از کامپوننت جوم شاپینگ توی اون استفاده کنید امیدوارم متوجه شده باشید.

آیا به کمک دیگری نیاز است ؟

وای مرسی که جواب دادین

از قالب قاصدک خوشم میاد فقط اینکه مثلا میتونم مثله بسته های جوملایی توش تغییرات انجام بدم ؟مثلا اسلایدر بزارم ؟منوهاشو تغییر بدم؟

و مهمتر از همه دکمه خریدو بردارم ؟ چون فقط برای نمایش محصولات به همراه مشخصاتشون میخوام

بله همه مواردی که گفتید قابل تغییر هست فرق نمیکنه وقتی سیستمی اوپن سورس باشه شما هر تغییری بخاید میتونید داخلش اعمال کنید

وای مرسی که جواب دادین

از قالب قاصدک خوشم میاد فقط اینکه مثلا میتونم مثله بسته های جوملایی توش تغییرات انجام بدم ؟مثلا اسلایدر بزارم ؟منوهاشو تغییر بدم؟

و مهمتر از همه دکمه خریدو بردارم ؟ چون فقط برای نمایش محصولات به همراه مشخصاتشون میخوام

در تکمیل فرمایشات جناب طالبی عزیز

باید عرض کنم بله تمامی موارد درخواستی شما (حتی فراتر :) ) قابل انجام و تغییر می باشد.

اخه دقیقا یه همچین چیزی میخوام اگه بشه یه همچین افزونه ای پیدا کرد خیلی خوب میشه .

پرتال ارائه محصولات ایراکام

راستی دوستان نظرتون درمورد k2storeو اپن کارت چیه در مقایسه با قاصدک ؟

با توجه به این سایتی که گذتشتمو مثه این میخوام کدومش بیشتر به دردم میخوره ؟

ببخشیداا اینقد سوال مکیپرسم .اخه تجربه کار ندارم

اخه دقیقا یه همچین چیزی میخوام اگه بشه یه همچین افزونه ای پیدا کرد خیلی خوب میشه .

پرتال ارائه محصولات ایراکام

راستی دوستان نظرتون درمورد k2storeو اپن کارت چیه در مقایسه با قاصدک ؟

با توجه به این سایتی که گذتشتمو مثه این میخوام کدومش بیشتر به دردم میخوره ؟

ببخشیداا اینقد سوال مکیپرسم .اخه تجربه کار ندارم

ضمن عرض سلام و احترام

سایتی که لینک دادین بررسی شد و کلا اختصاصی نوشته (PHP+Java) باید خدمت شما عرض کنم اینجا انجمن جوملای ایران هست و ما راجع به سایر CMS ها نظری نخواهیم داد و انتخاب رو بر عهده کاربر میذاریم.

ضمن اینکه به این مورد توجه داشته باشید اکثر ماژول های CMS های یاد شده غیر از جوملا ( حتی ابتدایی ترین هاش ) غیررایگان هستش.

با جوملا قابل پیاده سازی است اما اگر مشابه همین تاپیک رو در انجمن های اپن کارت یا ... بزنید خواهید دید که مشابه همین جواب رو میگیرید.

موفق و پیروز باشید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری