texima

درخواست افزونه مشتریان

14 پست در این موضوع

با سلام و درود خدمت دوستان

من دنبال یه کامپوننتی هستم که بشه باهاش امکانات زیر رو ارائه داد. خواستم ببینم کسی نمیدونه با چه کامپوننتی میشه این کار کرد؟

شرح کاری که میخوام این کامپوننت انجام بده اینه : وقتی مشتری خریدی انجام میده خریدش توی سیستم ثبت میشه با ثبت شدن خرید یه پیامک تشکر از خرید همره با کد رهگیری ارسال بشه و مشتری بتونه با کد رهگیری واز طریق سایت بفهمه که خریدش در چه مرحله ای هست و اگه امکاناتی دیگه هم داشته باشه که عالیه:a2d3:

--------------

یه افزونه دیگه هم دنبالش هستم که همین جا میگم و پست دیگه ای نمیزنم و اون اینه که میخوام هر کارمند با یوزر نیم و پسورد خودش وارد سایت بشه و بتونه اخبار و پیام هایی که از مقامات بالا بهش ارجاع شده رو بخونه و اقدام کنه.

ممنون از همه شما دوستان

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

برای افزونه اول می تونید از p30 payment استفاده کنید البته باید کمی هم روش ار کنید تا دقیق مشابه چیزی که مد نظرتون هست بشه

باسلام برای مورد دوم پیشنهادم سیستم پیام رسان uddeIM هست.

مورد اول هم اول میبایست بگید که این خرید تحت چه ساز و کاری انجام میشه!؟اصلا سیستم خریدتون چیه؟فروشگاهه؟ فقط فرم و دستیه!؟ میبایست بگید که چیه تا بشه راهکار درست پیشنهاد داد!

موفق باشید و سربلند و پایدار

سلام و درود

خدمت آقای مردانزاده عرض کنم که سیستم خرید حضوری هست یعنی اینو واسه سایت مبلمان میخوام که خریداری خریدش رو انجام میده فروشنده بیاد اطلاعات خرید رو توی سایت ثبت کنه و خریدار بتونه از طریق سایت دیگه پیگیر کارش باشه و چون خرید الزاما حضوری هست از سیستم فروشگاهی چیزی توی سایت استفاده نشده حالا خواستم ببینم واسه این مسئله میشه از چی استفاده کرد

http://joomlathat.com/ سلام علیکم...

خب درسته که نیخواید فروشگاهی یا سیستمی بروی وبسایت داشته باشید که مشتری مستقیم از اونجا خرید کنه ولی خب دیتا میبایست توی یه جایی ثبت بشه،حالا تحت هر عنوانی که باشه(فروشگاه، سیستم ثبت سفارش، سیستم صدور فاکتور و پیش فاکتور و...) پیشنهاد من: شما یک سایت رو میبایست برای خودتون داشته باشید حالا یا لوکال یا بروی هاست که ساز و کار مدنظرتون رو درش پیاده سازی کنید.

پیشنهاد من استفاده از سیستم صدور فاکتور و پیش فاکتور هست.چون کاربری عملا محصولی توی سایت نمیخره از شما فقط میخواد اطلاع رسانی باشه.و وضعیت و فاکتورهاش رو بتونه دسترسی داشته باشه.برای اینکار هم بهتره از کامپوننت iprice و یا بهتر از اون Invoices Manger استفاده کنید.(ضمنا مورد دوم تجاری هست میبایست لایسنس خریداری کنید!)

که خب حالا میشه اینها ر به اس ام اس متصل کرد و یا ایمیل تاییدیه برای کاربر ارسال بشه و مابقی ترفندها!

به نظرم بهترین پیشنهاد همون راه حل بالاست....

موفق و سربلند و پایدار باشید

http://joomlathat.com/ سلام علیکم...

خب درسته که نیخواید فروشگاهی یا سیستمی بروی وبسایت داشته باشید که مشتری مستقیم از اونجا خرید کنه ولی خب دیتا میبایست توی یه جایی ثبت بشه،حالا تحت هر عنوانی که باشه(فروشگاه، سیستم ثبت سفارش، سیستم صدور فاکتور و پیش فاکتور و...) پیشنهاد من: شما یک سایت رو میبایست برای خودتون داشته باشید حالا یا لوکال یا بروی هاست که ساز و کار مدنظرتون رو درش پیاده سازی کنید.

پیشنهاد من استفاده از سیستم صدور فاکتور و پیش فاکتور هست.چون کاربری عملا محصولی توی سایت نمیخره از شما فقط میخواد اطلاع رسانی باشه.و وضعیت و فاکتورهاش رو بتونه دسترسی داشته باشه.برای اینکار هم بهتره از کامپوننت iprice و یا بهتر از اون Invoices Manger استفاده کنید.(ضمنا مورد دوم تجاری هست میبایست لایسنس خریداری کنید!)

که خب حالا میشه اینها ر به اس ام اس متصل کرد و یا ایمیل تاییدیه برای کاربر ارسال بشه و مابقی ترفندها!

به نظرم بهترین پیشنهاد همون راه حل بالاست....

موفق و سربلند و پایدار باشید

سلام و سپاس

بله درست میفرمایید خودمم به این فکر بودم که باید یه سیستم برای ثبت دیتا داشته باشم ولی خب مونده بودم چه سیستمی میتونه کارمو راه بندازه. تجاری بودنش زیاد مهم نیست هزینش رو میدم البته به شرطی که خیلی سنگین نباشه:128fs318181: فقط مهم اینه که مشتری با کد رهگیری که براش ارسال بشه بتونه ببینه خریدش در چه مرحله ای هست و اگه نیاز بود تماس یا ارسال تیکت هم داشته باشه.(تماس که هیچ ولی خب تیکت رو هم میشه از سیستم جدا استفاده کرد) و خرید در هر مرحله ای بود و یا تغییر مرحله داشت یک پیامک بره.

این سیستم صدور فاکتور مشاهده وضعیت هم داره؟

اگه خرید حضوری هست و تنها کد رهگیری برای رهگیری و پیگیری سفارش هاش میخاید میتونید از افزونه p30 trace استفاده کنید.در انجمن هست

اگه خرید حضوری هست و تنها کد رهگیری برای رهگیری و پیگیری سفارش هاش میخاید میتونید از افزونه p30 trace استفاده کنید.در انجمن هست

سلام و درود

بله خرید حضوری هست و فقط اگه اطلاعاتی نیاز باشه فروشنده توی سایت ثبت کنه تا خریدار بتونه مرحله ای که خریدش وجود داره رو ببینه و پیامک ها براش ارسال بشه.

این افزونه رو هم بررسی میکنم سپاس آقای طالبی

یک سوال دیگر

قرار شده که قالب سایت رو تغییر بدیم و خواستم ببینم این سرویس هایی که ما میخوایم جدید راه بندازیم افزونه هاش برای جوملا 3 موجود هست یا نه به مشکل میخوریم و بهتره هنوز با جوملا 2.5 کار کنیم؟

سلام و درود خدمت دوستان

از دوستان عزیز کسی پیشنهادی نداره جهت رهگیری سفارش از چه سیستمی استفاده کنم؟ p30Trace و iPrice رو تست کردم جواب کارم نداد ولی هنوز Invoices Manger رو تست نکردم ولی اگه کسی چیزی سراغ داشت خوشحال میشم بگه.

سلام و درود

دوستان کسی میدونه کسی یا گروهی این افزونه ها رو فارسی سازی کردن یا نه؟که بتونم ازشون تهیه کنم؟

Invoices! - Joomla! Extensions Directory

Invoice Manager - Joomla! Extensions Directory

با سلام دوست عزیز.

افزونه Invoice Manager فارسی رو از لینک زیر می تونید تهیه نمایید.

Invoice Manager

سلام و درود

دوستان کسی میدونه کسی یا گروهی این افزونه ها رو فارسی سازی کردن یا نه؟که بتونم ازشون تهیه کنم؟

Invoices! - Joomla! Extensions Directory

Invoice Manager - Joomla! Extensions Directory

اگه رایگان میخواید این تاپیک هم بررسی کنید : هدیه افزونه حسابداری و صدور فاکتور جوملا :: GWerp نسخه 2.5 و نسخه 3

سلام و درود

باسلام

اگر بصورت تجاری و اورجینال نیاز داشته باشید.میتونیم در خدمتتون باشیم.(پیام خصوصی)

موفق باشید و سربلند

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری