Payam.Hayati

دیگر همه چیز در رشته کامپیوتر بی فایدست

8 پست در این موضوع

سلام

احساس می کنم این همه مراحل تحصیلی،دانشگاهی ، دوره طراحی وب و برنامه نویسی،زمانی که صرف شده، هزینه ها ، همه و همه پوچ بودن .

اگر تمام انرژیمو در رشته ای مثل پزشکی یا داروشناسی تحصیل کرده بودم حداقل یک پزشک عمومی میشدم یا دندانپزشک ، این همه مشقت برای درآوردن چندرغاز در بازار کامپیوتر نمی کشیدم.

کاش میشد زمان رو به عقب برگردوند.

لطفا" نفرمایید بازاریابی هنر هست و تو نتونستی.... آدم بیسوادی در این زمینه نیستم تقریبا تمامی سمینارهای مربوطه رو در شهر خودم رفتم ، کتاب های مختلفی هم در این مورد خوندم ، نمیگم نتیجه ای نداره اما اگر بخوایم با زحمت های موارد فوق مقایسشون کنیم با توجه به وضعیت اقتصادی و بازار میشه گفت بی نتیجست.

یک معلم روزمزد هستم دو تایم درس میدم روزانه و شبانه ، به صورت پروژه ای هم در یک شرکت خصوصی فعالیت می کنم اما در نهایت میانگین دریافتی زیر 1.200 میلیون هست.

دیگه هیچکدام از دانش آموزان علاقه ای به هیچ کدام از گرایش های کامپیوتر ندارن ، فقط مدرک بگیرن و برن ، مدارس شده مهد کودک ، وظیفه ما هم نگهداری از بچه ها ، درس بهانست.

ارشد مجاز شدم اما دیدم همکارانم که ارشد دارند همانند من یا در حال تدریس هستند و درصد زیادی که تنها علم دانشگاهی دارند نیز بیکار.

تصمیم دارم ارشد رو بخونم و برای دکترا هر چی دارمو بدم برم اونطرف ادامه بدم اما خواستم با دیگران هم مشورتی داشته باشم و نظرشون رو بدونم.

ممنون از نگاه هاتون.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
سلام

احساس می کنم این همه مراحل تحصیلی،دانشگاهی ، دوره طراحی وب و برنامه نویسی،زمانی که صرف شده، هزینه ها ، همه و همه پوچ بودن .

اگر تمام انرژیمو در رشته ای مثل پزشکی یا داروشناسی تحصیل کرده بودم حداقل یک پزشک عمومی میشدم یا دندانپزشک ، این همه مشقت برای درآوردن چندرغاز در بازار کامپیوتر نمی کشیدم.

کاش میشد زمان رو به عقب برگردوند.

لطفا" نفرمایید بازاریابی هنر هست و تو نتونستی.... آدم بیسوادی در این زمینه نیستم تقریبا تمامی سمینارهای مربوطه رو در شهر خودم رفتم ، کتاب های مختلفی هم در این مورد خوندم ، نمیگم نتیجه ای نداره اما اگر بخوایم با زحمت های موارد فوق مقایسشون کنیم با توجه به وضعیت اقتصادی و بازار میشه گفت بی نتیجست.

یک معلم روزمزد هستم دو تایم درس میدم روزانه و شبانه ، به صورت پروژه ای هم در یک شرکت خصوصی فعالیت می کنم اما در نهایت میانگین دریافتی زیر 1.200 میلیون هست.

دیگه هیچکدام از دانش آموزان علاقه ای به هیچ کدام از گرایش های کامپیوتر ندارن ، فقط مدرک بگیرن و برن ، مدارس شده مهد کودک ، وظیفه ما هم نگهداری از بچه ها ، درس بهانست.

ارشد مجاز شدم اما دیدم همکارانم که ارشد دارند همانند من یا در حال تدریس هستند و درصد زیادی که تنها علم دانشگاهی دارند نیز بیکار.

تصمیم دارم ارشد رو بخونم و برای دکترا هر چی دارمو بدم برم اونطرف ادامه بدم اما خواستم با دیگران هم مشورتی داشته باشم و نظرشون رو بدونم.

ممنون از نگاه هاتون.

دوستان این واقعا یک حقیقت تو ایران یا باید پارتی داشته باشی یا باید رشوه داده که در مخمون نمیگنجه اینو گفتم بدونید شرایط کار تو این کشور به این شکل هست.

منم درک میکنمتون

همه میگن کامپیوتر همه جا کار داره ولی این غلطه اون پارتیه که همه جا کار داره

خودم الان دربه در کار و یه درآمد کوچولو هستم ( ماهیانه 300 هم کافیه واسم فعلا ) ولی نیستش دیگه

همین الان دارم آماده میشم یه جا برم مساحبه ولی تقریبا مطمئنم نمیشه اونم . . . دنیاس دیگه ، دست ما که نیست حالا دست کیه خدا میدونه

یه بنده خدا رو میشناسم فوق لیسانس نفت داره ماهی 3 میلیون الان حقوقشه با کلی مزایای دیگه که بهش دادن

ولی ما ولیم واسه خودمون

تازه روزی حداقل یه بار هم به خاطر پشت کامپیوتر نشینیمون باید جواب پس بدیم

انشالله همه موفق باشین

واسه منم دعا کنید

یا حق

( بی غمی عیب بزرگیست که از ما دور باد )

این موضوعاتی که مطرح کردی یه حقیقته تلخه تو ایران

طوری که کسی که تخصصش چیزه دیگه ای هس کاری رو داره که اصلا به اون تخصصش مربوط نیست !!!

نمونه ش تو شهر خودم یارو با لیسانس کشاورزی رفته اداره برق استخدام شده !!!

این یم که میگی واسه دکتری بری اونور فکر خوبیه . اما اولین مولفه ی این فکر یاد داشتنه زبان انگلیسی در حد مناسب هست

امیدوارم موفق باشی دوسته من

واقعا منم درد شماها رو دارم و درکتون میکنم منم جوونم باید برم سر کار با لیسانس الکترونیک بیکار هستم تنها درد و دلم هم شده با شماها:oom: پارتی بیداد میکنه لامصب این تبلیغ که تو امضام هست مال دوستامه گفته اگه مشتری جمع کنی هاست رایگان بهت میدم

شاید مرتبط نباشه اما در محل کارم نشسته بودم ساعت 10 تا 12 من 1000 تومان درآمد نداشته یارو توی 1ساعت ونیم سقف طبقه سوم ساختمان روبروی زد رفت 2 میلیون 750 هم گرفت رفت به کارش برسه تازه میگفت تا شب 15 جای دیگه هم نوبت زدم این همه درس بخون یارو میخواهد براش یه سایت بزنیم با 300 تومان اونم چک سه ماهه

به قول دوستمون این هم وقت گداشتیم می رفتیم توی این فن و یه رشته دیگه بهتربود

اینکه کسی بتونه پزشکی و داروسازی بخونه و از پس کارش بر بیاد و یه رشته دیگه بره مسلما کار اشتباهیه.

متاسفانه نه تنها طراحی سایت و مهندس کامپیوتر ، بلکه 80 90 درصد کارها در ایران با یه بی نظمی همراهه. دلیلش چیه ؟؟؟

من خودم یک کانون تبلیغاتی دارم و متاسفانه در این کار هم بسیار مشاهده میکنم که بی نظمی و ناهماهنگی هست. کاری هم از دست ما ساخته نیست. اشخاصی هستند که با یک مجوز تابلوسازی و یا حتی خدمات کامپیوتری ، کار چاپ انجام میدن و متاسفانه با قیمت بسیار پایین بازار رو خراب میکنند. جالب ترش اینه که توی مناقصه هم شرکت میکنن !!!

توی کار طراحی سایت گاهی اوقات تجربه شده ، قیمت رو که به مشتری میدیم، مشتری یه جورایی میترسه خرج کنه و خودش دست به طراحی سایت میزنه.

من الان یک مشتری دارم که قبلا سایت زده ، حالا به من گفته برآورد هزینه کن ، بگو اگر بخوای قالب سایتم رو عوض کنی و قشنگش کنی چند میگیری ؟ من الان خودم موندم چکارش کنم . بیام براش بزنم باز وسط کار دخالت میکنه !!! این اینطوری ، اون اونطوری

در یک کلام خلاصه بخوام بگم ، متاسفانه توی کشور ما تخصص معنا و مفهموم نداره !!! (حتی پزشکی . استامینوفن بخور فردا خوبت میکنه :a54d65a:)

ای بابا

منکه پیر شدم دیگه

ممنون بابت دعاهاتون:25:

گفتم یه پست بزنم دیگه

رفتم شرکته بین خوشون گفتن پروندش تکمیله

حالا فردا که حسنی هم به مکتب نمیره ما میخوایم بریم اونجا جلسه:image177:

راستی بچه ها کسی میدونه تعاونی فارغ التحصیلان باید چیکار کنیم؟؟؟؟:ooofe: ( اصلا به من مرتبط میشه؟!!؟ )

یا حق

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری