s.f.m

درخواست ماژول اخبار به صورت تیتر اسکرول

21 پست در این موضوع

با سلام

میشه لطفا لینک دانلود یه ماژول اخبار که تیتر خبرهارو اسکرول کنه برام بذارید.میخوام ماژولی باشه که یه مجموعه مثل اخبار رو بهش بدیم و کلیه مطالبی که در اون مجموعه میذاریم رو تیترشونو به صورت اسکرول چرخشی افقی نمایش بده و با کلیک روی هر تیتر اون خبر کامل باز شه

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
اینجا بگردید ببینید کدومشون بدردتون میخوره دانلودش کنید

News Tickers & Scrollers - Joomla! Extensions Directory

جناب صابر این لینک رو دیدم اما اینجا تو توضیحاتشون نگفته کدوم مجموعه میگیره چنتا از اینا دانلود کردم اما هیچکدوم مجموعه نمیگرفتن یا باید براشون کلاس تعریف میشد یا پیچیده بودن

همینطوری میخواستید دیگه؟ الان عناوین رو اسکرول میکنه یکم سرعت اسکرولش رو هم به نظرم کم کنید بهتر میشه

همینطوری میخواستید دیگه؟ الان عناوین رو اسکرول میکنه یکم سرعت اسکرولش رو هم به نظرم کم کنید بهتر میشه

شما عنوان دیدید تو ماژول؟!!!!!! 4تا خط چین خالی بود برش داشتم از صفحه الان یه ماژول دیگه گذاشتم تا چیزی که میخوام رو پیدا کنم

اون پایین اسکرولر داشتید فک کردم مربوط به اون ماژول هست...

تنظیماتش رو درست انجام دادید؟ اون ماژول ساده بود چیز خاصی نداره مجموعه خودتون رو فقط باید انتخاب میکردید

اون پایین اسکرولر داشتید فک کردم مربوط به اون ماژول هست...

تنظیماتش رو درست انجام دادید؟ اون ماژول ساده بود چیز خاصی نداره مجموعه خودتون رو فقط باید انتخاب میکردید

آی دی مجموعه رو میخواست که دادم اما چیزیو نشون نداد

اون ماژولی که معرفی کردم تست کردم بخوبی کار میکنه شما روی سایتتون یه بار فعال کنید چک کنیم احتمال داره تداخلی وجود داشته باشه

ارسال شده در (ویرایش شده)

اون ماژولی که معرفی کردم تست کردم بخوبی کار میکنه شما روی سایتتون یه بار فعال کنید چک کنیم احتمال داره تداخلی وجود داشته باشه

ممنون از کمکتون خودم یه ماژول دیگه پیدا کردم که مشکلمو حل کرد فقط مشکلی که الان دارم اینه که رو هر تیتر خبری که کلیک میکنم چه تو ماژول BT-Content چه این مازول خبری Scrool-News مطلبمو تو یه صفحه جدید باز نمیکنه!!!یعنی صفحه جدید با اسم مطلبم باز میشه اما چیزی که نمایش داده میشه همون صفحه اصلیه و مطلبمو نشون نمیده چیکار کنم؟فکر کنم تو تنظیمات سایت باید یچیزیو تنظیم کنم اما نمیدونم چی-درضمن میتونید اون پست قبلیم که واسه ماژول بی تی زدم رو حذف کنید چون مشکل تو کل سایت هست مختص بی تی نیست

اینم لینک سایتم

ویرایش شده در توسط s.f.m

شما افزونه ای برای سئو نصب کردید؟ اگر نصب کردید غیر فعال کنید تست کنید

شما افزونه ای برای سئو نصب کردید؟ اگر نصب کردید غیر فعال کنید تست کنید

من از بسته نصبی اماده آقای صدیقی به اسم کلود استفاده کردم خودم هیچی روش نصب نکردم نمیدونم ایشون نصب کردن یا نه...چجوری میتونم پیدا کنم این افزونه رو؟

اسپم ندید.

باید برای مجموعه هاتون یک منوی مخفی ایجاد کنید تا مشکل حل بشه

اسپم ندید.

باید برای مجموعه هاتون یک منوی مخفی ایجاد کنید تا مشکل حل بشه

یعنی چی؟میشه بیشتر توضیح بدید؟منوی مخفی رو ایجاد کنم بعد چجوری اون منو رو به همه ی مجموعه هام اختصاص بدم؟متوجه منظورتون نمیشم :37:

شما وقتی منوی مخفی میسازید خودش متوجه میشه و براش یک صفحه جداگانه اختصاص میده

لازم نیست از اون منو ماژول منو بسازید یا در جایی نمایش بدید جوملا خودش این و متوجه میشه

شما وقتی منوی مخفی میسازید خودش متوجه میشه و براش یک صفحه جداگانه اختصاص میده

لازم نیست از اون منو ماژول منو بسازید یا در جایی نمایش بدید جوملا خودش این و متوجه میشه

اینو من خودم میدونم جناب...مشکل من چیز دیگه ای هست فکر کنم شما از اول پست رو با دقت نخوندید

استاد طالبی توی اونیکی تاپیکتون پاسخ دادن کری رو که گفتن بررسی کنید

مشکل با ماژول خبری bt content

بله اتفاقا دارم پیگیریش میکنم از شمام مممنون اگه امکان داره این تاپیک رو ببندبد و اسم اون تاپیک رو هم عوض کنید لطفا ممنون میشم

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری