رعنا

راهنمایی در مورد هاست

12 پست در این موضوع

اگر لطف کنید راهنمایی کنید اطلاعات مربوط یه خرید هاست این که چطور بفهمم چه میزان لازم دارم و چگونه خریداری کنم ممنون میشم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود

از نظر نوع هاست اگه سایتتون با جوملاست هاست لینوکسی پیشنهاد میشه . فضا هم بستگی به محتویات سایتتون داره . معمولا برای استارت هاست 200 مگابایتی خریداری میشه . بری کنترل پنل هم سی پنل مناسب تره

درود

قیمت هر هاست با فضای مشخص در هر شرکت فرق میکنه

هاستی که پشتیبانیش خوب باشه ، قیمتشم بیشتره

مثلا من یه شرکت سراغ دارم که هاست 200 مگ رو سالیانه 9 تومن میده

یه شرکت دیگه هم همون 200 مگ رو 40 تومن میده

درضمن اگه دیتاسنتر هاستینگ تو ابران باشه هزینه ش بیشتره . چون هاست هایی که دیتاسنترشون تو ایرانه سرعتشون بیشتره

نظر شخصیم اینه که

اگه سایت تون رو با لوکال طراحی کردید و میخواید روی هاست انتقال بدید ابتدا ببینید حجم سایت تون روی لوکال چقدره ؟ مثلا اگر 100 مگ باشه شما 2برابر این 100 مگ رو تهیه کنید و 200 مگ بگیرید

چون بعد ها ممکنه مشکلاتی براتون پیش بیاد

من خودم به شخصه برای سایت هایی که برای مشتری هام طراحی میکنم هاست 500 مگ تهیه میکنم.چون پاسخ گوی اکثر طراحی هامه و بعد تمام شدن طراحی هم حدود 300 تا 250 مگ خالی میمونه

یکی از دلایلی هم که میگم نسبت به حجم سایت تون بیشتر بگیرید اینه که توی بک اپ گیری از سایت مشکل پیش نمیاد براتون

بارها مشاهده کردم که دوستان توی انجمن میخواستن از سایت شون بک اپ بگیرن ، اما چون حجم هاست تکمیل بوده امکان دانلود رو بهشون نمیداده هاستینگ

که برای رفعش باید یا با پشتیبانی تماس میگرفتن یا از روش های دستی استفاده میکردن که این پروسه هم زمان گیره و به درد سرش نمی ارزه

امیدوارم با توجه به این راهنمایی ها انتخاب مناسبی رو انجام بدید

شاد باشید:auizz3ffy9vla57584x

ارسال شده در (ویرایش شده)

یک نکته ی دیگه

----------------------------------------

در این لینک لیست Top Hosting های ایران رو قرار داده شده

ویرایش شده در توسط amir_seddighi

درود

قیمت هاست بسته به خدماتشون و نوع سرورهاشون و منطقه جغرافیایی سرورها متفاوته . از هاستی استفاده کنید که تو پنلش حتما قسمت تیکت و پشتیبانی داشته باشه تا به مشکل بر نخورید . هاست هم نمیشه بهتون معرفی کرد چون نظرات متفاوته و هر کسی از جایی مختلف هاست می گیره . یکی دو تا هاست خود انجمن معرفی کرده که تبلیغاتش رو از بنرهای بالای انجمن می تونید ببینید . ولی یادتون باشه هیچ گرونی و هیچ ارزونی بی دلیل نیست . متوسط قیمت نرمال برای 500 مگابایت بین 45 تا 65 تومان سالیانست .

موفق باشید

یک هاست با مشخصاتی که گفتید چقدر هزینه شه

یک نکته ی مهم: اگر برای سایتی که میخواید براش هاست بگیرید.در ازاش دارید پول میگیرید یعنی ماله مشتری هستش.پول خوبی بگیرید که بتونید هاست خوب تهیه کنید.چون برای مشتریه و اگه هاستتون درتس و حساب نباشه.ممکنه هک بشه.ممکنه مشکی برای سایت پیش باید و از طرفی هاستتون هم هر موقع بهش مراجعه کنید، بهتون بگه بکاپ ندارم.یا سرور ال شده و بل شده!

اگر هم برای سایت خودتونه و سایت فقط واسه دست گرمیه که خب تکلیفش مشخصه...بگردید دنبال ارزونترین هاست.... چون فقط میخواهید یاد بگیرید و تست کنید...پس نیازی به هزینه های اضافی و...نیست!

موفق باشید و سربلند

lدوستان عزیزم درجایی که من آموزش مقدماتی رو گذروندم به من گفتن قیمت 200مگ 240000تومن واقعا هاست با این قیمت ویژگی بهتری دارد یا با توجه به صحبتهای شما قیمت گفته شده بی مورد اینقدر زیاد است

lدوستان عزیزم درجایی که من آموزش مقدماتی رو گذروندم به من گفتن قیمت 200مگ 240000تومن واقعا هاست با این قیمت ویژگی بهتری دارد یا با توجه به صحبتهای شما قیمت گفته شده بی مورد اینقدر زیاد است

درود

دوست عزیز 240 هزار تومان سالیانه هاست 200 مگابایتی ؟؟؟؟؟؟؟؟ والا به نظر من اگه تو طول یکسال یه نفرو بفرستند روزی 2 ساعت بادتونم بزنه باز نمیرزه . با این رقم ملت سرور اختصاصی میگیرن این روزا .

ارسال شده در (ویرایش شده)

درود.بنده از شرکت ----------- هاست خریداری کردم تا الان هم مشکلی نداشتم هم پشتیبانی خوبی داشته هم مشکلاتی فنی نداشته

هدفم تبلیغ این سایت نیست فقط به علت مشورت دادن در مورد خریدی هاست نظر خودم رو گفتم

انشاله که موفق باشید

ویرایش شده در توسط amir_seddighi

درود.بنده از شرکت ----------- هاست خریداری کردم تا الان هم مشکلی نداشتم هم پشتیبانی خوبی داشته هم مشکلاتی فنی نداشته

هدفم تبلیغ این سایت نیست فقط به علت مشورت دادن در مورد خریدی هاست نظر خودم رو گفتم

انشاله که موفق باشید

چون تو تاپیک عمومی هست و انجمن شناختی روی ان هاست نداره لطفا از طریق پیام خصوصی اطلاع رسانی کنید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری