webhelp

ماژول سایت

10 پست در این موضوع

با سلام و روز بخیر خدمت شما دوستان یه سوال ا حضور دوستان داشتم اگه به لینک http://irannovin.net/fa/index.php/2011-03-24-08-47-03/tizerمراجعه کنید یه سمت راست سایت منویی هست که با کلیک روی ان اطلاعات رو میاره این از چه ماژولی استفاده کرده است

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
با سلام و روز بخیر خدمت شما دوستان یه سوال ا حضور دوستان داشتم اگه به لینک http://irannovin.net/fa/index.php/2011-03-24-08-47-03/tizerمراجعه کنید یه سمت راست سایت منویی هست که با کلیک روی ان اطلاعات رو میاره این از چه ماژولی استفاده کرده است

دوست عزیز این منو نیستش از حالت تب بندی استفاده شده. عنوان تب ها همون منویی هستش که می بینید و داخل هر تب بندی هم یک ماژول فراخوانی کرده . به علاوه اون تب بندی که تو جوملای جهانی زیاد هستش نمونه هاش شما نیاز به یه افزونه به اسم NoNumber Anywhere هم دارید که می تونید از لینک زیر نسخه رایگان اون دانلود کنید .

Modules Anywhere - NoNumber - Joomla! Extensions

بعدش تو مطالب برید یه دکمه اضافه شده که هر ماژولی که نیاز دارید میتونید وارد صفحه کنید .

سلام مججد خدمت دوستان از چه ماژول تب سازی استفاده کرده که عمودی نمایش بده

ببخشید من تازه کارم واینکه انقدر سوال میکنم عذرخواهی میکنم مگه اینwidgetkit برای ساختن اسلایدر و گالری نیستش من میخوام http://irannovin.net/fa/index.php/20...erمراجعه مثل این سایت یک ماژول گذاشته و طبق گفته دوستمون که جواب دادن گفته باید تب بندی بکنی حالا اگه من ماژول تب ساز عمودی میخوام که بتونم به مطالب لینک بشه

ویجت کیت یه افزونه چند کارست . تب ساز هم هست و ....

نصب کنید متوجه میشید :)

آموزش کار با ویجت هم در انجمن هست . برای دانلود هم انجمن رو جستجو کنید

با سلام و روز بخیر دوستان من از کامپوننت ویجت استفاده کردم واقعا کامپوننت خوبیه یه سوال درارم د رابطه با اسلایدشو من استایلشو روی لیست تنظیم کردم ولی سر تیتر مطلبم در حالت left می باشد باید چه کار کنم که در قسمت righ باشه

با سلام و روز بخیر خدمات دوستان کسی نبود به سوال ما جواب بده من از کامپوننت widgetkit استفاده دارم میکنم در بخش اسلایدشو در قسمت استایل در حالت لیست قرار دادم یه سوال داشتم در داخل سایت منوهای اسلایدر را در حالت چپ چین نمایش میده میخوام راست چینش کنم در داخل استایل در خط (.prev{position:absolute;z-index:5;cursor:pointer}.wk-slideshow

.caption{position:absolute;right:0;left:0;bottom:0;z-index:5;padding:10px;background:rgba(0,0,0,0.5)}.wk-slideshow

.captions{display:none}.wk-slideshow .caption,) تغییرات میدم ولی درست نمیشه

دوستان خواهش میکنم کسی این مشکلو میتونه بر طرف کنه جواب بده خیلی گیرم

دموی سایتتون رو قرار بدید تا دوستان بتونن بهتر راهنمایی کنن

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری