majid.fathi

textarea در متن

10 پست در این موضوع

سلام یک سوال دارم که ممکن خیلی ساده باشه. می خوام یه textarea در متن های جوملا بذارم که یک سری کد جاوا را در ان قرار بدم که بقیه استفاده کنند و یه دکمه کپی هم در پایین باشه باید چی کار کنم؟

برای textarea ساده هم مشکل دارم. <textarea name="TextArea1" cols="20" rows="2"></textarea> از این تکه کد استفاده کردم ولی بهم می ریزه کدها

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

codicitation عالی بود همونی بود که می خواستم .

نه اجرا نمی شدند تو یه

<textarea name="TextArea1" style="width: 600px; height: 100px"></textarea> ریختم ولی مشکل این بود کدها پشت سر هم می امد و به هم می ریخت(فارسی هم توش بود) و دیگه قابل کپی نبود و اینکه دکمه کپی هم نداشتم با این وضع

مجید جان میشه دمو چیزی که استفاده کردی رو بذاری ؟ کنجکاوم ببینم !

نه بابا لینک فارسی کلا تو یاهو و نرم افزار های دیگه مشکل داره من همه لینک های سایتم رو انگلیسی کردم ! درضمن شما می تونستید به جای اون عمل از چند تا کد سی اس اس و یا استایل pre برای کد گزاشتن در مطالب استفاده کنید . که به صورت پیشفرض روی قالب های جوملایی هست و با سی اس اس می شه استایل اونو بهتر کرد

از پلاگین استفاده کنید عزیزم . پلاگین codicitation

چطوری این قسمت را ltr کنم؟

یک مشکلی الان پیدا کردم اینکه به صورت rtl میاره و کد قابل اجرا نیست دیگه و یکی دیگه این که لینک هایی که به صورت html بین تگ های {codecitationl} می گذارم بهم ریخته هستش

چطوری این قسمت را ltr کنم؟

یک مشکلی الان پیدا کردم اینکه به صورت rtl میاره و کد قابل اجرا نیست دیگه و یکی دیگه این که لینک هایی که به صورت html بین تگ های {codecitationl} می گذارم بهم ریخته هستش

دقیقا کجا، اون لینک که درسته، فقط یه خورده طول میکشه تا جاوا اسکریپت مربوطه بارگذاری بشه.

اگه جای دیگه مد نظرتون هست قرار بدید یا screenshot بگیرید؟

پس مشکل از چیه؟

ببین این لینک کد

و لینک برنامه

این را برای بلاگ ها نوشتم حالا وقتی کد های لینک برنامه را کپی می کنم جواب می ده ولی کدهایی که رو اون قسمت دریافت کد برنامه گذاشتم جواب نمی ده .مشکل چیه؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری