Elhamm

مراحل طراحی یک سایت ازطریق چندسیتم

5 پست در این موضوع

باسلام.من در مراحل ابتدایی طراحی سایت هستم.چطوری میتونم باچندتاسیستم روی طراحی سایتم کارکنم؟هم درمنزل وهم درمحل کارمراحل سایت روادامه بدم.هم باکامپیوترمنزل وهم باکامپیوترمحل کار.بایدچکارکنم؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود

من قبلا این کار رو می خواستم بکنم و به یک نتیجه رسیدم

شما به جای اینکه از ومپ یا زمپ برای وب سرویس استفاده کنید از نسخه پرتابل نرم افزاری که در زیر براتون قرار می دم استفاده کنید کار باهاش هم بسیار راحته :

Usbwebserver V8

نرم افزار رو میگیرید روی یک فلش یا هارد اسکترنال قرارش میدید . داخلش یه پوشه به نام root داره . محتویاتش رو پاک میکنید و محتویات جوملای خودتون رو داخلش قرار میدید .

حالا همه جا سایتتون همراهتون هست . :128fs318181:

فقط موردی که می مونه اینه که من رو جوملا 2.5 تست زدم و مطمئن نیستم رو جوملا 3.x هم جواب بده و باید خودتون زحمت تست رو بکشید

راه حل بعدیم این که سایت رو روی هاست قرار بدید و از همه جا بهش دسترسی داشته باشید

موفق باشید

یه راهشم اینه که روی یه هاست نصب کنید و همه جا اینترنتی اکسس داشته باشید

درود

من قبلا این کار رو می خواستم بکنم و به یک نتیجه رسیدم

شما به جای اینکه از ومپ یا زمپ برای وب سرویس استفاده کنید از نسخه پرتابل نرم افزاری که در زیر براتون قرار می دم استفاده کنید کار باهاش هم بسیار راحته :

Usbwebserver V8

نرم افزار رو میگیرید روی یک فلش یا هارد اسکترنال قرارش میدید . داخلش یه پوشه به نام root داره . محتویاتش رو پاک میکنید و محتویات جوملای خودتون رو داخلش قرار میدید .

حالا همه جا سایتتون همراهتون هست . :128fs318181:

فقط موردی که می مونه اینه که من رو جوملا 2.5 تست زدم و مطمئن نیستم رو جوملا 3.x هم جواب بده و باید خودتون زحمت تست رو بکشید

راه حل بعدیم این که سایت رو روی هاست قرار بدید و از همه جا بهش دسترسی داشته باشید

موفق باشید

این نرم افزار بروی جوملا 3 هم به خوبی جواب دادش . اخرین نسخه از جوملای 3 یعنی 3.3 با استفاده از این نرم افزار تست کردم و عالی بودش ..

ممنونم امیرجان . کمک خیلی بزرگی کردش بهم .

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری