Mohammad Moradi

دانلود کتاب آموزشی سئو- اکثیر جاودانگی سایت - برای اولین بار در انجمن جوملای ایران

37 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

با توجه به روند روبه رشد سایت در دنیای مجازی فراگیری دانش سئو امری ضروری و اجتناب ناپذیر است

از اینرو اینجانب محمد مرادی با 4 سال تجربه و نمونه کار در فرآیند سئو سال گذشته اولین محصول آموزشی خود را در این زمینه تحت نام تجاری

اکثیرجاودانگی سایت - ویرایش اول وارد بازار مجازی نمودم

حال بخشهایی از این محصول در این انجمن برای شما عزیزان جهت دانلود تقدیم می گردد

با نظرات و انتقادات و پیشنهادات سازنده خود ما را یاری رسانید

آموزش بهینه سازی سایت قبل از راه اندازی آن

برای برخورداری از نسخه کامل کتاب به سایت اصلی مولف مراجعه کنید

اکسیر جاودانگی سایت

ویرایش شده در توسط Mohammad Moradi

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

اکسیر جاودانگی سایت ویرایش 2

کاملاً ویدئویی به زبان فارسی توسط خود بنده

قدم به قدم

تمامی تجربه ها - آموزش ها - مقالات و ترفندها

میلاد علی ابن موسی الرضا(ع) منتظر باشید

تحولی در دنیای سئو ایران

بخشی دیگر از محصول اکسیر جاودانگی سایت - ویرایش 1

مقدمه - بخشی از این فایل

اضافه کردن آدرس سایتهای دیگر در سایتتان علاوه براین که باعث رضایت بینندگان شما می شود در رتبه سایت شما در موتورهای جستجوگر تأثیر زیادی دارد. اما این کار را چگونه می توان انجام داد؟ بهترین روشها کدام هستند؟ بر اساس چه قوانين و الگوريتمي بايد باشد تا نتيجه مثبتي بر هر دو سايت داشته باشد؟ در ادامه چند توصیه در این ارتباط ذکر شده است .

5 نکته مهم و ضروری برای لینک دادن به سایت ها

[ATTACH=CONFIG]2290[/ATTACH][/url]

برای برخورداری از نسخه کامل کتاب به سایت اصلی مولف مراجعه کنید

اکسیر جاودانگی سایت

یک سوال :

ایا شما جای ما بودی میومدی برای یک اموزش هزینه کنید وقتی مولف اون اموزش کلمه فارسی و زبان مادری اش را که اکسیر باشد را در تمامی تایپیک ها اکثیر درج می کند بخیرید ؟؟؟

وقتی شما زبان اصلی خودتان را اشتباه می نویسید چه طور از زبان دنیای نت خبر دارید ؟؟

با اینکه دوستان قبلا در پست بالا هم کلمه صحیح را درج کردند اما باز شما در امضا و در پست های بعدی همین عمل اشتباه را تکرار کردید !!!!!!!!!

شما زیاد روی اشتباهات دیگران حساس نباشید چرا که نه شما پیغمبر خدایی که بدون اشتباه باشی تو زندگیت نه آقای مرادی .. غلط املایی انقدر مهم نیست که شما حساس شدی .. بهتره بجای اینکار از ارائه ایشون حمایت کنید تا روزی شما هم مورد حمایت دیگران باشید ...

نمیدونم کی ما ایرانی ها میخایم حمایت کردن از همدیگه رو یاد بگیریم .. اگه یه سایت خارجی یه افزونه سئو منتشر کنه کلی به به چه چه میکنید نگاه هم نمیکنید که غلط املایی چند تا داره!!!

خوشا به حال اونهایی که با عشق به دنیای نت اینگونه فعالیت میکنن و تاسف فراوان از اونهایی که هیچ کار مفیدی تو دنیای نت ندارند و فقط دنبال گرفتن ایراد از هرچیزی که به عقلشون خطور میکنه میان ..

واقعا به این فکر کنید چند نفر از بودن شما تو دنیای نت بهره مند شده اند و سواد علمی شما رو تو زندگیشون استفاده کردند

با عرض معذرت از اینکه تند برخورد کردم و قصدم توهین نیست فقط خواستم کمی به خودمون بیام و اول هم با خودم هستم بعد دیگران

سپاس

راستی یه چیزی هم یادم رفت بگم

کلمه "سئو سایت" را در گوگل سرچ کنید ببینید اولین لینک تو گوگل چیه تا بی دلیل به کسی توهین نکنید

سلام مهندس طالبی

به نظر من هم حق با شماست هم ایشون، یک غلط املایی هم خیلی میتونه تاثیر داشته باشه تو نگاه طرف، فرض کن شما که طراح سایتی بیای تو سایتت طراحی رو این مدلی بنویسی ==> تراحی سایت ، مشتری یا همون مخاطبت مطمئنا روی شما حساب نخواهد کرد چون تو دید اول همچین چیزی رو دیده، حالا شما بهترین طراح هم که باشی از نگاه مشتری یه فرد بی سوادی، حالا من اصلا منظورم آقای مرادی نیست بخدا، من خودم این اکثیر رو 10 روز پیش دیدم ولی خب چیزی نبود که ارزش بازگو کردن داشته باشه چون بالاخره اشتباه پیش میاد ولی خب به اون دوستمونم که تو جایگاه مخاطب و مشتری قرار گرفته حق بدیم، در هر صورت ممنون از زحمتی که آقای مرادی کشیدن معلومه که کتاب پرمحتوا و ارزشمندی هستش

بله قطعا همینطوره که شما میگید ولی نحوه بیان رو باید بدونیم و اینکه میتونیم پیام خصوصی بزنیم به کاربر بگیم اشتباه تایپی داری .. باور کنید حتی تهیه کردن 20 خط مطلب آموزشی هم توسط هر کسی هم زمان بر هست هم عشق و علاقه میخاد و مهمتر از اون انتشارش که نشون دهنده خلوص نیت کاربر در انتشار دانسته های خودشه ..

قبل از انتقاد از کاربری به گذشته اون کاربر هم رجوع کنید که چقدر به کاربران دیگه کمک کرده و چقدر مطالب آموزشی دیگه ای منتشر کرده ... به نظرم اصلا توجیح پذیر نیست بخاطر یه غلط املایی گذشته یک کاربر رو زیر سوال ببریم ..

اگر این کاربر دوست و رفیق شما هم بود اینطور برخورد میکردید ..

اگر خودتون جای این کاربر بودید چه؟

همیشه کلاه خودمون رو قاضی کنیم.

امام علی (ع) : هر کس کلمه ای به من بیاموزد مرا بنده خویش کرده است.

بله قطعا همینطوره که شما میگید ولی نحوه بیان رو باید بدونیم و اینکه میتونیم پیام خصوصی بزنیم به کاربر بگیم اشتباه تایپی داری .. باور کنید حتی تهیه کردن 20 خط مطلب آموزشی هم توسط هر کسی هم زمان بر هست هم عشق و علاقه میخاد و مهمتر از اون انتشارش که نشون دهنده خلوص نیت کاربر در انتشار دانسته های خودشه ..

قبل از انتقاد از کاربری به گذشته اون کاربر هم رجوع کنید که چقدر به کاربران دیگه کمک کرده و چقدر مطالب آموزشی دیگه ای منتشر کرده ... به نظرم اصلا توجیح پذیر نیست بخاطر یه غلط املایی گذشته یک کاربر رو زیر سوال ببریم ..

اگر این کاربر دوست و رفیق شما هم بود اینطور برخورد میکردید ..

اگر خودتون جای این کاربر بودید چه؟

همیشه کلاه خودمون رو قاضی کنیم.

امام علی (ع) : هر کس کلمه ای به من بیاموزد مرا بنده خویش کرده است.

اره مهندس من که گفتم فقط بهش حق بدیم که نتونه اعتماد کنه چون دیدش عوض شده، اما ایشون میتونست خیلی راحت انتقاد یا اعتراضش رو با یه پیغام خصوصی به گوش طرفش برسونه بجای اینکه تو یه موضوع عمومی بیان کنه، در هر صورت امیدواریم تجربه بشه واسه بقیه که اگرم انتقاد و اعتراض باشه به خود فرد بگن نه به همه!

اولا که سلام . دوما اقای طالبی مگه شما هم پیغمر هستید ؟؟؟؟

من با صحبت های دوستمون afshin916 خیلی موافق هستم . مثلا چند روز پیش مشتری با من تماس گرفت و گفت اون سایت چون ظاهرش خوب نبود ازش خرید نکردم گفتم چرا ؟ گفت وقتی نمی تونه یک سایت خوب برای خودش راه بندازه می خواد برای من راه بندازه ؟؟؟ حالا دقیقا چنین مطلبی قابل توجه است .

در ضمن من قصد خرید اون مجموعه را داشتم چرا باید نظرمون پ. خ کنم ؟؟؟ من این حق را دارم در مورد محصولی که برای فروش گذاشته شده نظر بدهم . نکنه شما می خواهید این حق را از من بگیرید ؟؟؟

در ضمن دوستمون uhanna هم که محصول را برای فروش گذاشته یاد نداری به من چیزی اموزش داده باشد که منو بند خویش کرده باشد .

اون مطالبی هم که برای دانلود گذاشتن دانلود نکردم چون بیشتر از اون که قصد اون مطلب یاد گیری من باشه بیشتر جنبه تبلیغات محصول خودشان هست که یاددهی به من .

با سلام و خسته نباشید خدمت تمامی تاپیک دهنده گان در این پست

بی نهایت تشکر و قدردانی از آقای طالبی بخاطر قوت قلب و تحت پوشش دادن یک ........!؟

من به امید خدا و با حمایت آقای طالبی و دیگر عزیزان همچنان و حتی قوی تر از قبل در این انجمن بخصوص در بخش سئو فعالیت خواهم کرد.

اقای کاربر kianesfahan فروش هم بخاطر نقدش تشکر می کنم ولی فکر کنم کمی لحنش تند و کم لطف هستند چرا چون سریع کوچکترین اشتباه دیگران را طبلب رسایی خویش قرار داده همه انسانها اشتباه می کنند کافیست گناه نکنند ....؟!

در خصوص این محصول ما که هر چند وقت یکبار یک فایل را برای دانلود در این انجمن بارگذاری می کنیم چون محصل 2 بسیار بسیار بسیار قوی ظهور خواهد کرد

جناب kianesfahan زمانی که برای آنالیز و بررسی سئو سایت خود از ما راهنمایی خواستید اشکالات املایی رو ندیدید.....!

باز هم از آقای طالبی تشکر

قابل توجه kianesfahan

سئو سایت

سئو رایگان سایت

افزایش سئو سایت

وب دیزاین

سئو رایگان

خدمات طراحی و بهینه سازی سایت

و....

همه در صفحه اول هستند

با سلام و خسته نباشید خدمت تمامی تاپیک دهنده گان در این پست

بی نهایت تشکر و قدردانی از آقای طالبی بخاطر قوت قلب و تحت پوشش دادن یک ........!؟

من به امید خدا و با حمایت آقای طالبی و دیگر عزیزان همچنان و حتی قوی تر از قبل در این انجمن بخصوص در بخش سئو فعالیت خواهم کرد.

اقای کاربر kianesfahan فروش هم بخاطر نقدش تشکر می کنم ولی فکر کنم کمی لحنش تند و کم لطف هستند چرا چون سریع کوچکترین اشتباه دیگران را طبلب رسایی خویش قرار داده همه انسانها اشتباه می کنند کافیست گناه نکنند ....؟!

در خصوص این محصول ما که هر چند وقت یکبار یک فایل را برای دانلود در این انجمن بارگذاری می کنیم چون محصل 2 بسیار بسیار بسیار قوی ظهور خواهد کرد

جناب kianesfahan زمانی که برای آنالیز و بررسی سئو سایت خود از ما راهنمایی خواستید اشکالات املایی رو ندیدید.....!

باز هم از آقای طالبی تشکر

دوست عزیز من یاد ندارم از شما درخواست انالیز سایتم را کرده باشم . میشه بفرمائید کی چنین درخواستی کردم ؟؟؟ با این که می دانم دقیقا چنین درخواستی نداشتم .

به هر حال من نظرمو گفتم و بس ........

دوست عزیز من یاد ندارم از شما درخواست انالیز سایتم را کرده باشم . میشه بفرمائید کی چنین درخواستی کردم ؟؟؟ با این که می دانم دقیقا چنین درخواستی نداشتم .

به هر حال من نظرمو گفتم و بس ........

آقا شما هم ول کن دیگه، یه سوء تفاهمی پیش اومد و تموم شد، دیگه یه غلط املایی بوده، خوب نیست روابط دوستانه رو سر این بحث های الکی خراب کنید، تاپیک ها چهره ی بدی به خودشون میگیرن با این بحث ها و حرفهای بی هدف،اسپم ها زیاد میشه

ببخشید تو این صفحه اصلا من پست دادم ؟؟؟

دومین من کو که شما می بینید و من نمی بینم ؟؟؟؟!!!!

من هیچ وقت در این انجمن ادرس سایتم را درج نکردم .

لطفا دامنه من که در این انجمن از شما کمک خواستم را نشانم بدهید .

quote_icon.png نوشته اصلی توسط kashiforosh viewpost-left.png

سلام ممنون میشم سات من رو هم از همه لحاظ چک کنید

به جز مسائل سئو اگه مورد دیگه ایی هم به نظرتون رسید ممنون میشم از نظراتتون من رو بهره مند کنید :thanks:

www.kashiforosh.com

آقا ما از قبل توی صف هستیم

داداش لینک همون تایپیکی که من درخواست دادم را قرار بده تا بهت ثابت کنم من نبودم . اونم دامنه من نیست .

کاربر عزیز kianesfahan

آقا ببخشید نام شما شبیه به یکی بود متوجه نشدم

ببخشید

ولی کار شما در خصوص نقد کمی ناپسند بوده که این همه ......................

موفق باشید

دیدید ؟؟؟

دیدید باز شما اشتباه کردید .

عزیز من نظر خودمو گفتم و این حق را دارم که نظرمو بیان کنم .

موفق باشید .

بله نقد و انتقاد حق همه است

ولي اين اخلاق و نوع برخورد صحيح يا غلط فرد مي باشد كه چگونه براي اولين بار نقد خود را رايزني كند يا ................

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری