mahsam

درخواست قیمت برای طراحی یک سایت

4 پست در این موضوع

با سلام

بنده خودم یک طراح سایت هستم تا حالا 4 تا سایت هم فروختم و الانم به خوبی دارن کار میکنن توی این کارم که در زیر سفارشش رو دادم کلی تحقیق کردم تا خودم انجام بدم اما دیدم نیازمند یک سایت بسیار حرفه ای هستم پس به قول دوستان به احترام اساتید کفش ها م و اویختم تا یکی از اساتید محترم این کار رو برام انجام بده چون می خوام باهاش پول در بیارم اینو گفتم بدونید یک کار حرفه ای می خوام نه یک کار معمولی چون خودم تمامی ماژول ها ، کامپوننت ها و خلاصه ابزارهای که بشه باهاش این کار رو انجام داد رو دارم.

نیازمند طراحی یک وب سایت فروش فایل های گرافیکی هستم با مشخصات کلی زیر :

1- امکان فروش تمامی فرمت های رایج نرم افزار های گرافیکی توش باشه با نمایش یک تصویر از فایل بدون امکان کپی و یا برداشت عکس تقریبا شبیه سایت شاتراستاک.

2- دو نوع فروش داره یکی با خرید مستقیم (با طی مراحل بسیار کم شاید فقط یک مرحله )هر فایل و یکی از طریق کسب امتیاز منتها کسب امتیاز کاربران بدین صورت هست که هر کاربر با آپلود یک فایل گرافیکی با توجه به فرمتش به صورت اتوماتیک کسب امتیاز می کنه مثلا به این شکل که :

- فایل jpeg یک امتیاز

- فایل psd سه امتیاز و ... پس نسبت به فعالیتش امتیاز نمی گیره فقط برای آپلود فایل گرافیکی که اونم به تائید مدیریت برسه .

طبیعی است بعد از رسیدن کاربر به امتیاز مورد نظر کاربر رایگان اون فایل درخواستی رو دانلود خواهد کرد.مدیریت هم میتونه به دلخواه به کاربران امتیاز اضافه بده.

3- هر کاربر می تونه تو پروفایلش مشخصات خودش از قبیل توانایی هاش ، نمونه کارهاش ، آواتار و ... رو داشته باشه.

5- نحوه دسته بندی فایل های و نمایش اونها به دو صورت هست یکی طبق دسته بندی گرو های مختلف در زیر شاخه ها و منو ها و دیگری بر اساس تگ های هر فایل خواهد بود یعنی با آپلود هر فایل و افزودن تگها هر فایلی که در جسجتو اون تگ رو داره به نمایش بیاد.

6- تم کار بسیار ساده خواهد بود یعنی در صفحه اصلی فقط یک باکس جستجوی پیشرفته ، آخرین فایل های افزوده شده ، کاربران آنلاین و یک دسته بندی موضوعی کلی قرار خواهد داشت وب سایت بایستی بسیار ساده ، سبک سئو شده و در جاهای نیاز آیجکس باشد.

اساتید و دوستان کاملا مطلع هستن که این فقط کلیات کار بود مطمئنا ریزه کاریهای بسیار در هربخش هم مورد نیازه که در صورت توافق به اطلاع عزیزان خواهد رسید.

ممنون میشم قیمت های پیشنهادی خودتون صریح بیان کنید تا بعدا مشکلی پیش نیاد.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

راستی یادم رفتم بگم اگر هم نتونستید یک قیمت بدین می تونید یک رنج رو تعیین کنید منتها قابل عرضه که دیگه از اون محدوده بیشتر پرداخت نخواهد شد. این طوری بنده هم بهتر تصمیم گیری میکنم.

تشکر از این که وقت می گذارید

نه بیشتر شبیه شاتراستوک منتها یک چیز اختصاصی چون الان چندین سایت دارن از اسکریپت اون استفاده میکنن . من می خوام تمامی فایل های گرافیکی با هر فرمتی بشه توش فروخت و کاربرا بتونن فایل ارسال کنن و بجاش فایل رایگان دریافت کنن مهم برا من سادگی سایت یعنی کاربر پسند بودنش ( خیلی راحت به امکانات سایت دسترسی داشته باشه)، سرعت آپلود بالاش و امکانات اختصاصیش که براش در نظر دارم والا گفتم اسکریپتش الان رایگان موجود در ابتدا هم گفتم کلی دربارش تحقیق کردم تا سایت قابل رقابت با همشون باشه و حتی بهتر از همشون چون ایده های نابی براش دارم. با تشکر