cryarm

سوال در مورد افزونه bt shortcode

6 پست در این موضوع

سلام

من یه جورایی هیچی از html نمیدونم ولی مجبورم یاد بگیرم.یک افزونه ای پیدا کردم به اسم bt shortcode

که فکر میکنم برای کسایی که کد نوشتن بلد نیستن خیلی خوبه٫مثلا یک ایکن با رنگ و سایز شکل دلخواه انتخاب میکنی خودش کدش رو بهت میده.

.تقاضا دارم اگه کسی مایل بود این افزونه رو از سایت جوملا دانلود و تست کنه.

وقتی کدهاش رو تو ماژول های html سفارشی وارد میکنم ٫درست اجرا نمیشن میخاستم بدونم مشکل کارم کجاست.

مرسی

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
سلام

من یه جورایی هیچی از html نمیدونم ولی مجبورم یاد بگیرم.یک افزونه ای پیدا کردم به اسم bt shortcode

که فکر میکنم برای کسایی که کد نوشتن بلد نیستن خیلی خوبه٫مثلا یک ایکن با رنگ و سایز شکل دلخواه انتخاب میکنی خودش کدش رو بهت میده.

.تقاضا دارم اگه کسی مایل بود این افزونه رو از سایت جوملا دانلود و تست کنه.

وقتی کدهاش رو تو ماژول های html سفارشی وارد میکنم ٫درست اجرا نمیشن میخاستم بدونم مشکل کارم کجاست.

مرسی

من این افزونه رو بروی یکی از سایتهام تست کردم و به خوبی جواب گرفتم ازش . این افزونه فکر میکنم از بوت استرپ استفاده میکنه . به احتمال زیاد وقتی عمل نمیکنه امکان داره مشکل از قالبی باشه که باهاش کار میکنی و امکان پشتیبانی بوت استرپ رو نداره

بهتر هستش که یک دمو از قالبت نمایش بدی تا مشکل رو بررسی کنم.

شاید هم مشکل از لود نشدن فایل جی کوئری و یا نبود فایل جی کوئری هستش .

من این افزونه رو بروی یکی از سایتهام تست کردم و به خوبی جواب گرفتم ازش . این افزونه فکر میکنم از بوت استرپ استفاده میکنه . به احتمال زیاد وقتی عمل نمیکنه امکان داره مشکل از قالبی باشه که باهاش کار میکنی و امکان پشتیبانی بوت استرپ رو نداره

بهتر هستش که یک دمو از قالبت نمایش بدی تا مشکل رو بررسی کنم.

شاید هم مشکل از لود نشدن فایل جی کوئری و یا نبود فایل جی کوئری هستش .

ببین این آدرس هاسته. هنوز چون انتقال ندادم یه خود سایت از همین ادرس میتونی چک کنی.مثلا یک ایکون خاستم بزارم تو کد سورس ولی اینجوری کد رو نشون میده ئایین صفحه.

خدمات پرینت سه بعدی نیکانو - خدمات پرینت سه بعدی نیکانو

مرسی

ویرایشگر شما باید در حالت ساده باشه نه ویرایشگر و بعد کد را درج کنید

دوست عزیز ویرایشگر هم ساده کردم ولی بازدرست نشد.

بعدش قسمت "آماده سازی محتوا" رو فعال کردم از تنظیمات ماژول به درست شد.

در حالت کلی، وقتی میخواید از افکت یا طرح سی اس اس خاصی در محتوای html خودتون استفاده کنید .نبایستی کلاسهایی که به محتوای نمونه ی طرح دلخواهتون افزوده شده رو حذف کنید.فقط و فقط میبایست تکست رو ادیت کنید.چون حتی با حذف اون تکست هم ممکنه که کلاسی که بطور سمپل بهش اختصاص داده شده حذف یا clear بشه!

دکمه تبدیل ویرایشگر بزنید و فقط محتوایی که در داخل تگ ها هستش رو ادیت کنید نه خود ِ تگ ها رو!!

موفق باشید و سربلند

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری