l3ehrad

ارور 500

15 پست در این موضوع

درود

سایت من امروز بدون اینکه افزونه نصب کنم وقتی میخوام وارد مدیریت بشم ارور 500 میده ولی سایت خودش بالاست توی انجمن گشتم برای راه حل ولی هرکاری گفته بودن کردم دست نشد

حتی htaccess تغییر دادم همه جوره توی دیتا بیس یوزر و پسورد عوض کردم نمیدونم دیگه چیکار کنم

در ضمن سایت رو به صورت دستی از هاستی به یه هاست دیگه منتقل کردم

اینم آدرس

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

افزونه نصب کردید بعد سایت خراب شده ? میتونید از طریق دیتابیس افزونه رو غیر فعال کنید . یا اگه میدونید چی نصب کردید پوشه ی افزونه مذکور رو تغییر نام بدید

داخل پوشه ادمین چک کنید فایل htaccess نباشه . و اینکه بک آپ بگیرید و سپس یک بسته کامل جوملا هم ورژن نسخه فعلی روی سایتتون اکسترکت کنید . پوشه installation رو حذف کنید . چک کنید حل میشه ?

و یک نکته علاوه بر چیزی که مسعود عزیز گفت چک کنید دسترسی فایل index.php داخل پوشه administrator دسترسی 644 داشته باشد. در نهایت اگر مشکل حل نشد یک بک اپ از سایت گرفته و یک جوملای خام داخل هاست اکسترکت کرده و سپس پوشه installation را حذف کنید

من اینکارو کردم ولی اصلا سایت دیگه بالا نمیاد

سایت بالاست ولی بازم وارد نشد میخوایین دسترسی بدم نگاه کنید خودتون؟

به احتمال زیاد پسوورد وارد شده درست نیست. مجدد پسورد را از دیتا بیس تغییر بدید و چک کنید

اساتید خواهش میکنم یکی کمک کنه من هنوز مشکلم حل نشده

فایل کانفیگت رو باز کن و مسیرهای log و tmp رو به شکل زیر تغییر بده بعد ورود به ادمین رو چک کن ببین چه نتیجه ای میده

$log_path = './logs';
$tmp_path = './tmp';

کلا این ارور میده از مای ادمینم عوض کردم

نام کاربری یا کلمه عبور صحیح نیستند و یا شما شناسه ای در سایت ندارید

احتمال داره شما اشتباهی از جدول دیگه ای دارید تغییر میدید چون خیلی از دوستان این اشتباه رو میکنن

شما اول به فایل کانفیگ خودتون برید و پیشوند جداول پایگاه داده سایتتون رو ببینید چی هست سپس در دیتابیس چک کنید دقیقا جدول کاربران رو با همون پیشوند جداول تغییر داده باشید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری