ali09366

مهاجرت از جوملا به وردپرس

25 پست در این موضوع

سلام

دوستان مهاجرات از جوملا به وردپرس بدون این که آدرس های سایت ارور not found بدهند ممکن است ؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

باید ببینید که امکانات و لینک های دو cms به هم تبدیل میشوند یا خیر.

بهتره با یک وردپرس کار در میون بگذارید.

احتمالش هست چون شما تو وردپرس میتونی لینک هات رو دقیقا جوری که میخوای ادیت کنی مثل لینک های جوملا

ولی به نظرم به دردسرش نمی ارزه

ارسال شده در (ویرایش شده)

کسی که با BMW رانندگی کرده ، پراید واسش سخته :motat:

چرا از جوملا به وردپرس ؟ میشه حدس زد درخواست مشتری باشه . میشه مشتری رو با توضیح منطقی توجیه کرد و قدرت این دو سیستم مدیریت محتوی رو برایش شرح داد و مقایسه کرد :4d564ad6:

ولی به گفته ی مهندس طاهری ، با یک وردپرس کار هم مشورت کنید .

افزونه : http://extensions.joomla.org/extensions/extension/migration-a-conversion/data-import-a-export/cms2cms-automated-wordpress-to-j-migration

مشکل لینک ها هم به فرض حل نشد با ریدایرکت حل میشه . ولی احتمال داره ورد پرس هم داخل خودش سیستم ریدایرکت داشته باشه ( اطلاع ندارم )

ویرایش شده در توسط Masood Ashoori

وردپرس که خودش ریدایرکت نداره ولی شاید این پلاگینی که دوستمون گفت کارایی داشته باشه

کسی که با BMW رانندگی کرده ، پراید واسش سخته :motat:

چرا از جوملا به وردپرس ؟ میشه حدس زد درخواست مشتری باشه . میشه مشتری رو با توضیح منطقی توجیه کرد و قدرت این دو سیستم مدیریت محتوی رو برایش شرح داد و مقایسه کرد :4d564ad6:

ولی به گفته ی مهندس طاهری ، با یک وردپرس کار هم مشورت کنید .

افزونه : CMS2CMS: Automated WordPress to J! Migration - Joomla! Extension Directory

مشکل لینک ها هم به فرض حل نشد با ریدایرکت حل میشه . ولی احتمال داره ورد پرس هم داخل خودش سیستم ریدایرکت داشته باشه ( اطلاع ندارم )

حقیقتا جوملا برای سئو ضعیف هست ، بخاطر url های نامنظم و خیلی چیزای دیگه

در حقیقت تمام پروژه های سئو بزرگ با وردپرس استارت میخوره و ما اینو یه مقدار دیر فهمیدیم .

در حقیقت تمام پروژه های سئو بزرگ با وردپرس استارت میخوره و ما اینو یه مقدار دیر فهمیدیم .

اینا ربطی به مدیریت محتوا نداره. بستگی به دانش شخص داره.

با همین جوملا بچه های همین انجمن سایت های قوی از لحاظ سئو اوردن بالا. بین وردپرس و جوملا از لحاظ سئو فرق چندانی نیست.

یکی از دلایل این که وردپرس میگن سئوش قوی تره ، اینه که تقریبا درصد بیشتری از سایت ها با وردپرس ساخته شدن که دلیلش بحث جدایی هست.

اما اینکه میگن جوملا سئوش ضعیفه یا مثلا امنیتش ضعیفه ، این چنین نیست. توی هر cms یک سری نکات و قواعد رو برای سئو و امنیت باید رعایت کرد.

افزونه ای که در تاپیک مهاجرت از جوملا به وردپرس معرفی نمودید جهت مهاجرت از وردپرس به جوملا کاربرد دارد .

لطفا بررسی بکنید

در لینک افزونه نوشته شده که از وردپرس به جوملا هست . اما من طبق این لینک WordPress › CMS2CMS: Automated Joomla to WordPress Migration � WordPress Plugins و اینکه دیدم دقیقا همون افزونه هست لینک رو ارسال کردم .

در این لینک طرز کار افزونه و فیلمش موجوده . نگاه کنید انشاا... حل میشه . و یک نکته . نسخه رایگان محدودیت داره . برای تعداد مطالب بیشتر باید 40 دلار اورجینال بخرید که در صورت تمایل میتونید در قسمت تجاری تاپیک بزنید :)

خواهشا اگر اطلاع دقیقی ندارد ، نفرمایید که فلان چیز قوی هست و فلان چیز دیگه ضعیف

به سادگی آب خوردن شما میتونید url های جوملا رو به هر نحوی که میخواهید تنظیم کنید

طبیعی وقتی سیستمی امکانات زیادی داره ، کار باهاش هم یکم سخته ، به خصوص مواردی مثل این ، که جزو نکات پیشرفته هستند

در ضمن ، کسی که قوانین سئو رو بدونه و اصولی کار کنه سایت استاتیک html ای هم بهش بدن سئو میکنه و سئو جوملا اصلا و ابدا ضعیف نیست

تازه با تغییرات خیلی خیلی خیلی جزئی در هسته میشه کاری کرد که سئو جوملا به سادگی هرچه تمام ، سئو وردپرس رو جا بزاره

و البته در اینکه در خیلی از موارد دیگه جا گذاشته شکی نیست

حرف شما فقط و فقط در مورد جوملا 1.5 به قبل صادق هست . از 2.5 به بعد اصلا حرفتون فنی نیست

یه دوری توی نت بزنید بینید چندین و چند سایت ایرانی رتبه زیر 1000 و حتی زیر 100 جوملایی موجود هست

این موارد سئوی هر cms نیاز به تخصص خودش داره سئوی جوملا هم اصلا ضعیف نیست

خواهشا اگر اطلاع دقیقی ندارد ، نفرمایید که فلان چیز قوی هست و فلان چیز دیگه ضعیف

به سادگی آب خوردن شما میتونید url های جوملا رو به هر نحوی که میخواهید تنظیم کنید

طبیعی وقتی سیستمی امکانات زیادی داره ، کار باهاش هم یکم سخته ، به خصوص مواردی مثل این ، که جزو نکات پیشرفته هستند

در ضمن ، کسی که قوانین سئو رو بدونه و اصولی کار کنه سایت استاتیک html ای هم بهش بدن سئو میکنه و سئو جوملا اصلا و ابدا ضعیف نیست

تازه با تغییرات خیلی خیلی خیلی جزئی در هسته میشه کاری کرد که سئو جوملا به سادگی هرچه تمام ، سئو وردپرس رو جا بزاره

و البته در اینکه در خیلی از موارد دیگه جا گذاشته شکی نیست

حرف شما فقط و فقط در مورد جوملا 1.5 به قبل صادق هست . از 2.5 به بعد اصلا حرفتون فنی نیست

لطفا احترام متقابل را رعایت کنید و به نحوی که شایسته شخصیت شماست با دیگران برخورد کنید .

بنده نظر شخصی خودم رو گفتم ، تغییرات داخل هسته بسیار زمان بر و تخصصی هستش برای همین برای سهولت کار معمولا سئو کار ها وردپرس را ترجیح می دهند .

یه دوری توی نت بزنید بینید چندین و چند سایت ایرانی رتبه زیر 1000 و حتی زیر 100 جوملایی موجود هست

این موارد سئوی هر cms نیاز به تخصص خودش داره سئوی جوملا هم اصلا ضعیف نیست

حق با شماست اما بهینه سازی آن مقداری سخت و دشوار هست و از طرفی اکثر منابع آموزشی سئو آموزش های خودشون رو بر پایه وردپرس ارائه می دهند و این کمی برای کاربران جوملا ناراحت کننده است .

بنده چه بی احترامی ای کردم؟

در ضمن فرمودید تغییرات در هسته بسیار سخت و زمان بر است . من گفتم با تغییرات خیلی خیلی جزئی این کار صورت می پذیرد

مورد بعدی

همه چیز وب سایت سئو نیست . امکانات و ... هم شرط است

پس نمی توان فقط برای یک اولویت ، یک cms در حد و اندازه جوملا را نادیده گرفت (آن هم به نا حق)

بر اساس اسناد و مدارک صحبت کنید نه از سر بی اطلاعی دوست گرامی نه اینکه انجمن جوملا هست این حرف زده بشه بلکه نظرات شما بر اساس برخی از تجربیات غلط هست که شکل گرفته و شما فکر می کنید ضعف داره البته مشخصا جوملا سخت تر هست برای کاربران آماتور سایت سئو داریم از خیلی از وردپرسی ها بالاتر هست و همینطور وردپرس هر سیستمی نیاز به تسلط داره و اگر داشتید و دانششو در زمینه سئو بالا می روید

احتماب تغییر لینک دارید و باید خودتون حتما با افزونه های ممکن آزمون خطا کنید توی لوکال یا ساب دامین بعد انتقال بدهید منتظر نمونید فکر می کنم بهتره

ارسال شده در (ویرایش شده)

راستی نیاز به آموزش سئو دارید بر اساس جوملا و سیستم های دیگر سایت زیاده یکی از اون ها بلاگ خودم هست

-------------------

تبلیغات ممنوع !

ویرایش شده در توسط amir_seddighi

سایت پارس آنلاین جوملا بود

چند وقت قبل برای مدتی کوتاه رفتن ورد پرس

خیلی سریع برگشتن به جوملا .

سایت پارس آنلاین جوملا بود

چند وقت قبل برای مدتی کوتاه رفتن ورد پرس

خیلی سریع برگشتن به جوملا .

ببنید دوست عزیز سایت پارس آنلاین هم اکنون وردپرس هستش

اینترنت پرسرعت ADSL

راستی نیاز به آموزش سئو دارید بر اساس جوملا و سیستم های دیگر سایت زیاده یکی از اون ها بلاگ خودم هست

طراحی سایت و سئو

ببینید مشکلی که الان هست و من می بینم تو بیشتر سایت های جوملایی رعایت نشده آدرس index.php در url هست که طبق آموزش های فارسی هر مرتبه عمل کردیم مشکل رفع نشد .

ببینید :

ثبت دامنه ، خرید دامنه

ثبت دامنه ، خرید دامنه

یا

جوملا

جوملا

ببینید مشکلی که الان هست و من می بینم تو بیشتر سایت های جوملایی رعایت نشده آدرس index.php در url هست که طبق آموزش های فارسی هر مرتبه عمل کردیم مشکل رفع نشد .

ببینید :

ثبت دامنه ، خرید دامنه

ثبت دامنه ، خرید دامنه

یا

جوملا

جوملا

فکر کنم این مشکلتون هم در تاپیک دیگه حل شد . اگه درسته که بفرمائید تگ حل شد درج بشه

فکر کنم این مشکلتون هم در تاپیک دیگه حل شد . اگه درسته که بفرمائید تگ حل شد درج بشه

بله جناب صدیقی کاملا حل شده

بله با ریدایرکت 301 و کمک از گوگل وبمستر

البته شاید یکسری اتفاقات جزئی رخ دهد که آنهم بخاطر سیستم مدیریت محتوای متفاوت است ولی در اصل کار مشکلی نیست.

ببینید :

ثبت دامنه ، خرید دامنه

ثبت دامنه ، خرید دامنه

یا

جوملا

جوملا

دوست عزیز این مشکلی نیست . خیلی از سایت های بزرگ هم دارند مد ری رایت که تو تاپیک های یگه هم گفته شده انجام بدید حذف می شه !! ولی مشکلی ایجاد کنه سایت شما بالا نیاد تو گوگل ! خیر مشکلی نیست

و همینطور باید بگم بیشتر سایت های مشکل ۲۰ درصد یعنی در مورد برنامه نویسی یا هسته cms ندارند بلکه مشکل ۸۰ درصد نبود محتوا و دریافت لینک ها و .... هست که دارند

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری