moh3N

چرا نمیشه با جوملا سایت های بزرگ زد؟

11 پست در این موضوع

سلام به دوستان

امکانش هست دوستی توضیح بدهد چرا درباره جوملا گفته میشود برای سایت های متوسط و کوچک مفید بوده و مناسب سایت های بزرگ نیست؟

یعنی مثلا با جوملا نمیشه یک سایت پربازدید زد یا مثلا نمیشه یک سایت با 1 میلیون صفحه زد؟ در سایتی با تعداد صفحه بالا مدیریتش سخت میشه؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

والا ما همیشه برعکس این حرف رو شنیدیم که جوملا و دروپال برای سایت های متوسط و بزرگ خوبه و برای سایتهای کوچک وردپرس نسخه معمولی مناسب تره

الان سایت های پربازدید و بزرگی داریم که با جوملا ساخته شدن

ولی یک سرچ ساده هم کلی ریزالت بر می گردونه که میگن دروپال برای سایت های بزرگ مناسب هست و جوملا برای کوچک و متوسط

سپاسگذارم

بررسی اش کردم، البته مرور کلی کردم، در سایت های معرفی شده بهترینش زومیت بود و بافی کلی فاصله داشتن ازش، ضمن اینکه زومیت هم تعداد صفحاتش که به 1 میلیون نرسیده که!

دوست گرامی درود بر شما ، به انجمن جوملا ایران خوش آمدید.

این موضوع که با جوملا نمیشه سایتهای بزرگ و به اصطلاح پورتال ساخت درست نیست اما کار حرفه ای با جوملا نیاز به توان فنی بالاتری نسبت به cms هایی مثل وردپرس داره خصوصا در زمینه seo.

با مراجعه به سایت جوملا جهانی در همون صفحه اول سایت سایتهای ebay و UN و در لینکهای داده شده کمپانی های بزرگ و سایتهای دولتی که از جوملا استفاده کردند رو نام برده :

View more companies using Joomla

[/url]

نمونه سایت پر بازدید بیتته مثال میزنم هر چی درمرد پزشکی سرچ بزنی اسمش میاد. میتونید ببنید خودتن.

همپین چیزی نیست نمیشه گفت جملا قوی تره یا ورد پرس

واقع بین باشیم.

تو بحث امنیت جوملا md5 میکنه پسوردو اما ورد پرس Salt که وردپرس قویتر ضاهر شده.

پس میشه گفت وردپرس خوبه؟؟؟؟

در کل جوملا به نظرم یک پرتال سازه به نظرم نه سایت ساز/[ghelyion][ghelyion]

سلام

والا ما همیشه برعکس این حرف رو شنیدیم که جوملا و دروپال برای سایت های متوسط و بزرگ خوبه و برای سایتهای کوچک وردپرس نسخه معمولی مناسب تره

الان سایت های پربازدید و بزرگی داریم که با جوملا ساخته شدن

با سلام

ولی من با نظر شما مخالف هستم ،من هم با جوملا سایت زدم و هم با وردپرس به نظرم هر دوش مزایا و معایب خودشون را دارند ،مثل بقیه cmsها

خیلی از سایت های بزرگ با وردپرس و جوملا راه اندازی شده هست،یه سرچ بکنید سایت های مشهور راه اندازی شده با جوملا یا وردپرس هم توی ایرانی ها پره و هم توی خارجی ها

بخام اینجا مثال بزنم تبلیغ میشه

یکی از بهترین و پربازدیدترین سایت های ایران بیتوته هست که با جوملاست

من نمی دونم تخصص شما در جوملا چقدره ولی خوب بنظرم کمی تحقیق کنید متوجه می شوید که باجوملا سایتهای بسیار بزرگی میشخ زد

سلام به دوستان

امکانش هست دوستی توضیح بدهد چرا درباره جوملا گفته میشود برای سایت های متوسط و کوچک مفید بوده و مناسب سایت های بزرگ نیست؟

یعنی مثلا با جوملا نمیشه یک سایت پربازدید زد یا مثلا نمیشه یک سایت با 1 میلیون صفحه زد؟ در سایتی با تعداد صفحه بالا مدیریتش سخت میشه؟

دوست عزیز جوملا انقد کارایی و قدرت داره که تمام نیازهای طراحان رو برطرف کرده،تخصص شما هم مهمه و شناخت کافی ماژول ها و کامپونتها بسیار کمکتون میکنه.موفق باشید

فکر می کنم پاسخ رو کاربر استارتر دریافت کردن ادامه دادن این بحث لزومی نداره .

..::: تاپیک بسته شد :::..

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری