mo-hammad

نا امید شدم :(

21 پست در این موضوع

سلام راستش یه سایتی رو زدم تا تخصصم رو توش به کار ببرم و کسب درآمد کنم آخه میدونید دانشجو هستم - خیلی نیاز داشتم تا بتونم پول دربیارم - چون خیلی دنبال کار گشتم و یه مدت هم کارگری کردم ولی

دیدم نمی شه و واقعا از درس هم عقب افتادم گفتم چه راهی میتونم پیدا کنم که هم به پیشرفت علمیم لطمه نخوره و دنبال علایق علمیم برم و هم حداقل روزی 20 تومنو دربیارم که جیبم خالی نباشه

گفتم بیام تو تخصصم سایت بزنم - ولی سایتم هیچی بازدید کننده نداره - الان یه ماهه راهش انداختم - و افسرده شدم اصن :( راستش هزینه سئو رو هم ندارم کلی ویدئو از یوتیوب گرفتم ولی نمیشه که نمیشه

چیکار کنم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام دوست عزیز

برای انجام هر پروژه ی نیازمند به یک هزینه اولیه هستید

و اینکه مشتریان شما باید چطور به شما اعتماد کنند و به شما کار بدهند

با یک ماه کار کردند کسی به خواسته هاش نمیرسه

درود

دوست عزیز شما برای سایت خود چهارچوبی تشکیل داده و به دنبال هدف و تخصص خود باشید و از تخصص خود در خلق ایده های جدید کمک بگیرید.

با نوآوری همیشه متمایز خواهید بود. از راه های زیادی می شود بازدید سایت ها را افزایش داد و فقط کافیست قدری بیشتر در مورد این مسئله مطالعه داشته باشید.

باسلام دوست گرامی

مبحث وب و کسب و کار اینترنتی یک کار ؛ با سوددهی بالا و زمان بر هستش.

شما با هیچ تخصص و با هیچ حرفه ای نمیتونید انتظار داشته باشید که بتونید در عرض کمتر از 6-12 ماه بتونید در ماه درآمدزایی ثابتی داشته باشید.

اگر قصد دارید کاری رو استارت کنید اول ببنید داشته هاتون چی هستش. بعد روی داشته هاتون تمرکز کنید. اگر هم تخصص ندارید زمان بگذارید تا یاد بگیرید.مطمئن باشید اگر بی تخصص بخواید برای کاری 1سال زمان بگذارید و در نهایتشم به نقطه ی مناسبی نرسید؛ اگر همین موضوع رو با تخصص در پیش بگیرید؛ مطمئن باشید میتونید در عرض 3-6 ماه به نقطه ی مدنظرتون برسید...

یک نکته برادرانه میگم:

نت و وب یه پشتکار فوق العاده و خستگی ناپذیر میخواد.شب و روز باید وقت بذارید... همه ی سایتها و کسایی که الان یک سایت پول زا و خوب دارند اول از همه سعی کردند ایده ی خوبی داشته باشند و ایده ی کاریشون متفاوت تر باشه از بقیه و از همه مهمتر , خودشون رو برای هدفشون خرج کردند!!

حتما نیاز نیست شما فلان تومن برای بالا آوردن و تبلیغ و سئوی سایت خرچ کنید.

میبایست خودتون رو خرج سایتتون بکنید تا بعد از1-2 سال به سوددهی ثابتی برسید.

اگر هم صبر ندارید.پیشنهاد میکنم از همین الان از کارهای وبی بزنید بیرون...چون وب صبر میخواد و صبر و صبر....

موفق باشید و سربلند

من هر روز سایتم رو آپ میکنم - سئو خود جوملا رو هم فعال کردم و فایل httcc.txt رو به httc. تغییر دادم

برای مطالبم برچسب و کلمه کلیدی تعریف میکنم

نامهای مستعار انگلیسی مرتبط انتخاب میکنم

سعی میکنم عنوانی رو بزارم که کاربر سرچ میکنه

ولی هنوز تو جستجو اف ال تو صفحه 10 هم نیستم - اصن تو هیچ صفحه ای نیستم

حجت جان - تو الکسا چون دامنم .ir هستحتی با فیلتر شکنم نمیزاره عضو بشم :( چیکار کنم ؟

و اینکه من تو تنظیمات سایت اینا رو فعال کردم

حجت جان میتونی برام کاری کنی ؟ من تازه کارم الان این بهینه کردن لینک و نمیفهمم

حجت جان نگاه کن من خیلی وقته اینکارو کردم که پس چرا هنوز لینکام بهینه نیست؟

( به درخواست کاربر محترم لینک ها حذف گردید )

ویرایش شده در توسط amir_seddighi

سلام راستش یه سایتی رو زدم تا تخصصم رو توش به کار ببرم و کسب درآمد کنم آخه میدونید دانشجو هستم - خیلی نیاز داشتم تا بتونم پول دربیارم - چون خیلی دنبال کار گشتم و یه مدت هم کارگری کردم ولی

دیدم نمی شه و واقعا از درس هم عقب افتادم گفتم چه راهی میتونم پیدا کنم که هم به پیشرفت علمیم لطمه نخوره و دنبال علایق علمیم برم و هم حداقل روزی 20 تومنو دربیارم که جیبم خالی نباشه

گفتم بیام تو تخصصم سایت بزنم - ولی سایتم هیچی بازدید کننده نداره - الان یه ماهه راهش انداختم - و افسرده شدم اصن :( راستش هزینه سئو رو هم ندارم کلی ویدئو از یوتیوب گرفتم ولی نمیشه که نمیشه

چیکار کنم

درود بر شما دوست گرامی

بهتر بود یه لینک از سایتتون میزاشتید تا بهتر بشه راهنماییتون کرد. رشته فعالیت شما رو نمیدونم.

علاوه بر فعالیت در سایت شما میتونید از سایتهایی مثل کائسنا استفاده کنید. ویدیو آموزشی بسازید و در سایتهای آموزشی با هزینه کم برای فروش قرار بدید.

برای بالا آوردن سایت در گوگل میتونید از منابع خوبی که در این زمینه وجود داره استفاده کنید. پستهای آقای محمد مرادی در انجمن رو دنبال کنید. همچنین میتونید به وبسایت مدیر سایت هم مراجعه کنید که مطالب بسیار خوب و جدید برای بهینه سازی داره.

پیشنهاد میکنم به وبسایت مدیر سبز هم مراجعه کنید تا راهکارهای کاملا عملی برای راه اندازی و موفق شدن در کسب و کار جدید رو فرا بگیرید.( شخصا خیلی از این سایت یاد گرفتم)

از سایت خودتون پشتیبانی کنید. مطالب جدید رو بطور مرتب در سایت منتشر کنید تا از دید گوگل سایتی مفید و محتوا ساز دیده بشید. البته همونطور که مهندس مردانه زاده گفتند، ابتدا ساختار لینکها تون رو اصلاح کنید تا برای موتورهای جستجو معنی دار و ارزشمند باشند. متوجه این موضوع باشید که سئو یک فرآیند مستمر و همیشگی هست. به ازای هر جمله ای که به سایت اضافه میکنید ، باید به سئو اون هم بپردازید.

وقتی تمام کارهای ابتدایی رو انجام دادید به خودتون یه زمان حداقل سه ماهه بدید و بطور مرتب پیشرفت سایت و رتبه بندی سایت رو در یک نمودار وارد کنید تا میزان پیشرفت شما قابل اندازه گیری باشه و اگر زمانی متوقف یا سریعتر شد علت رو راحت تر بفهمید و عکس العمل مناسب رو انجام بدید. سئو رو یاد بگیرید. از این به بعد کلید درآمد شما رتبه سایت شماست.

موفق باشید.

بهینه نیست به این دلیل که شما دقیقا گزینه یونیکد رو غیرفعال کردید!

اون رو فعال کنید و منتشر بشینید تا گوگل سایت شما رو مجدداً ایندکس کنید.

با فیلتر شکن هم وارد الکسا بشید و سایتتون رو اددکنید داخل پروفایل خودتون...

موفق باشید وسربلند

خجت جان من با فیلتر شکنم رفتم تا نصف مراحلشم رفتم ولی بعد که میبینه سایتم دامنش ir هست میفهمه دارم کلک میزنم

الان یه بار دیگه هم امتحان کردم عضو میشه با فیلتر شکن یعنی اصن قبلا عضو شدم ولی با فیلتر شکنم که میزنم سایتم ثبت بشه این میاد -چیکار کنم - یعنی دامنه های ir نمی تونن ثبت بشن ؟

sssss.jpg

سلام دوست عزیز

امیدوارم که مشکلتون حل بشه

ولی دوست عزیز با راه اندازی یک ماهه و جذب مشتری فقط از طریق گوگل و یا سئو اصلا منطقی نیست

شما صرفا به سئو و گوگل متکی نباشید

شما باید خدمات و محصولاتتون رو از طرق مختلف به دیگران معرفی نمایید

ارزانترین روش ها را به ترتیب خدمتتان عرض میکنم

تبلیغ در شبکه های اجتماعی

تبلیغات از طریق ایمیل مارکتینگ

تبلیغات بنری

تبلیغات پیامکی

همانطور که متوجه شدید شما باید تبلیغات موثری داشته باشید

چون در واقع هیچ سایتی صرفا از طریق سئو نمیتونه موفق صددرصدی به دست بیاره

در بازار امروز و باتوجه به رقبای بسیار شما باید به صورت مدون و برنامه ریزی شده اقدام نمایید و علاوه بر تبلیغات ، ایده و کیفیت خدمات خودتان را نیز لحاظ نمایید

به شخصه شرکت ما بیش از 70 درصد مشتریان خود را از طریق ایمیل مارکتینگ و شبکه های اجتماعی جذب می نماید

پس بهتر هست در ابتدا کمی صبور باشید و به این زودی ناامید نشوید چون ناامیدی اونم در مدت 1 ماه فعالیت هیچ پیشرفتی برای شما در آینده نخواهد داشت

شما با برنامه و با صبر پیش بروید و تلاش خود را ادامه دهید و تبلیغات موثری نیز داشته باشید شک نکنید که به زودی به درآمد خواهید رسید

آدرس سایتتون و یا نوع خدماتی که ارائه میدید رو بفرمایید تا چند راهکار را بر اساس نوع خدمات خدمتتان عرض کنم

موفق باشید

پیشنهاد میکنم دامنه خودتون رو به .com یا اگر صرفا آموزشی هست .edu تغییر بدید.

نه دوست عزیز الکسا فقط کمک کننده هست و سرعت کار شما رو بیشتر میکنه. شما یه منبع خوب رو دنبال کنید و اصول سئو رو یاد بگیرید. سئو تخصص پولساز و گرانیه. سعی کن خودت یاد بگیری وگرنه دائم باید دنبال کسی باشی که کمکت کنه. بهترین منبع برای شروع همین انجمن هست. صفحه آقای محمد مرادی رو باز کنید و پستهای ایشون رو دنبال کنید. همچنین میتونید از وبسایت ایشون استفاده کنید.

آموزش های سئو رو از این منابع دنبال کنید :

سایت پارس کلیک

سایت p30download

SEO Tutorial Series رو در سایت سرچ کنید و اولین گزینه رو انتخاب کنید. آموزشهای سئو لیندا هست.

سایت شخصی محمد مرادی usitedesign.ir

سایت شخصی علی نورهانی modiresite.com

ویرایش شده در توسط CO-2014

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری