ehsanshahbeig

چگونگی آپلود تصویر در ویرچومارت و دسته بندی کاربران

16 پست در این موضوع

سلام. میخواستم بدونم چجوری میشه یه عکس رو تو ویرچومارت آپلود کرد؟ آخه دکمه ای وجو نداره که آپلود ش کنیم. بعد ریسایز کردن هم چجوریه؟ باید تو فوتوشاپ اندازه اش رو کم کنیم.

سوال دیگه ام اینه که وقتی بخوایم برای دو گروه از کاربرا دو قیمت جداگانه وارد کنیم. مثلا دو گروه نماینده و کاربر عادی داریم و قیمت برای نمایندگان 100 و کاربر عادی 150 باشد. میخواهیم وقتی گروه نماینده وارد شد

قیمت خودش رو نشون بده و وقتی که کاربر عادی وارد شد یه قیمت دیگه. کسی میدونه باید چیکار کرد؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
سلام. میخواستم بدونم چجوری میشه یه عکس رو تو ویرچومارت آپلود کرد؟ آخه دکمه ای وجو نداره که آپلود ش کنیم. بعد ریسایز کردن هم چجوریه؟ باید تو فوتوشاپ اندازه اش رو کم کنیم.

درود

منظورتون از درج تصویر کجاست ؟ توی خود تنظیمات کالا یا توی سایت از افزون خاصی که برای نمایش کالا ها استفااده میکنید ؟

تگه منظورتون تصاویر هر کالاست وارد تنظیمات که بشید تب تصاویر داره و دکمه browse . شما عکس رو انتخاب میکنید و گزینه Save رو میزنید خودش اتوماتیک میاره توی لیست و سایزشم درست میکنه البته توی همون قسمت تصاویر معمولا سایز پیشنهادی رو نوشته که میتونید از ابتدا ساایز رو درست کنید

برای بهینه کردن تصاویر هم خودش یه مقدار بهینه میکنه ولی بهتره که از موتورهایی که برای این کار هستند مثل سایت زیر استفاده کنید :

Online Image Optimizer

اوکی. ولی مثل تصویر زیر 4 تا گزینه هست کدوم رو من انتخاب کنم؟

یعنی اگر یک عکس رو آپلود کنم خودش اتوماتیک resize هم میکنه؟

kzx64rvtmlyun4a9x3nn.png

قسمت دوم سوالم هم اگه کسی میدونه کمکم کنه

شما به مسیرهای بالا کاری نداشته باشید از طریق همون browse پایین تصویر رو انتخاب کنید بعد Save*بالای صفحه رو بزنید میبینید که نصویر رو میاره . در خصوص تغییر سایز بستگی به افزوه ای داره که کالاهاتون رو نمایش میده معمولا تغییر سایز رو خودش انجام میده

دوست عزیز اول که یه مقدار صبور باشید برای درسافت پاسخ

بعدشم توی صفحه محصول مورد نظرتون که وارد شدید قیمت رو مشخص میکنید و گروه خریداران رو مشخص میکنید حالا گزینه save*رو بزنید . حالا زیر قسمتی که قیمت رو وارد کردید میبینید که گزینه ای اومده به نام add new price

این گزینه رو میزنید و قیمت جدید رو برای گروه جدید درج میکنید

دقت کنید یه دکمه خیلی کوچیک زیر قسمت قیمت گذاری محصولاته نوشته Add new price

ممنون. ولی الان من گروه خریداران رو زدم ولی گزینه ای زیرش نیومد. اینم عکسش.

بعد یه سوال. قیمت تمام شده رو بزنیم قیمت پایه و نهایی رو خودش میزنه؟

gejfljrfdjhvrshixslu.png

درود

دسترسی مدیریت جوملاتون رو برام پیام خصوصی کنید در اسرع وقت بررسی کنم

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری