reza_mirzapour2002

قیمت سایت 5 زبانه چقدر است ؟

6 پست در این موضوع

سلام

یه مشتری سایت فروشگاه آنلاین 5 زبانه میخواد سفارش بده . مطالبش رو خودش آماده میکنه . عکساش رو هم داده ما ویرایش میکنیم میزاریم . حدود 100 تا عکس .

15 روز هم زمان داده . چقدر حدودا هزینه بگیریم ؟ سئو و اینا هم میخواد فعلا

ممنونم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

قانونی که تو نرخ دهی سایتا هست اینه که به ازای هر زبانی که اضافه میشه ۲۵٪ کل قیمت سایت بهش اضافه میشه یعنی مثلا اگه بیس سایت ۲۰۰ تومن شد مثلا به ازای هر زبان ۵۰ تومن بهش اضافه میشه مال شما ۲۵۰ تومن میشه که +۲۰۰ تومن میشه ۴۵۰ (۲۰۰ رو مثال زدما):didi:

درود

نرخ نامه نداره ولی معمولا هر زبانی بین 50 تا 100 نرمال بازاره . بستکی به پروژتون داره به نظر من 25 درصد زیاده . یعنی پروژه 2 میلیون تومانی رو در نظر بگیرید خب رقم زیاد میشه !

بسته به قیمت هر زبان بین 50 تا 100 به نظر من منطقیه . البته نظر شخصیه و نظرات تمامی دوستان محترمه

سلام

بنده چند تا سفارش سایت 2 زبانه تا 4 زبانه داشتم که به شکل زیر قیمت دادم

سایت دوزبانه برای یک زبان اضافه در صورتی که مطالب رو من وارد کنم 200 تومان و اگر خودش وارد کنه 100 هزار تومان

سایت سه زبانه برای دو زبان اضافه و برای هر زبان در صورتی که مطالب رو من وارد کنم 150 تومان یعنی جمعا 300و اگر خودش وارد کنه 70 هزار تومان یعنی جمعا 140

سایت چهار زبانه برای سه زبان اضافه و برای هر زبان در صورتی که مطالب رو من وارد کنم 120 تومان یعنی جمعا 360و اگر خودش وارد کنه 60 هزار تومان یعنی جمعا 180

دوست عزیز نوع قیمت گذاری متفاوت هست

حالا بستگی داره که حجم و قیمت کلی پروژه رو چقدر دادید

مثلا بنده برای یک سایت موسسه خیریه که دقیقا امکانات و ظاهر مهک رو میخواستن به همراه سه زبان فارسی عربی و انگلیسی فقط 100 تومان به فاکتور اضافه کردم

به دو دلیل : اول اینکه مبلغ قرارداد جوری بود که ارزش حتی رایگان بودن کار رو داشت تا پروژه رو از دست ندم

دوم اینکه نرخ رو بهشون گفتم ولی در عین حال بهشون گفتم که اصل قیمت این هست ولی بهتون تخفیف دادم

به نظر من طبق قرارداد و مبلغش و سطح مالی مشتریت تصمیم بگیر و اگر دیدی پروژه سودآوری هست براتون سعی کنید مثل بنده یک رنج قیمت به مشتری بدید و سپس حتی بحث منت و یا هرچیز دیگر هم باشه بهشون کمی تخفیف بدید که مشتری دلگرم بشه

سلام

یه مشتری سایت فروشگاه آنلاین 5 زبانه میخواد سفارش بده . مطالبش رو خودش آماده میکنه . عکساش رو هم داده ما ویرایش میکنیم میزاریم . حدود 100 تا عکس .

15 روز هم زمان داده . چقدر حدودا هزینه بگیریم ؟ سئو و اینا هم میخواد فعلا

ممنونم

قمیت دادن توی ایران کلا یه موضوع خصوصی بین مشتری و برنامه نوس است.

بنظرم

باتوچه به نیازهای مشتری،توانایی مالی و ذهنیت مشتری وخدمات که پیش بینی می شود درخواست نماید. یک قیمت کلی در نظر بگیر وهزینه کلی را بین خدماتی که می خواهی ارائه دهی ، تقسیم بندی کن.

البته اگه مجبور نشدی بهتره کلی وبدون جزئیات قیمت بدهی و قرارداد بنویسی تا هرجور که دوست دارم قیمت ها را تفسیر نمایی

موفق باشید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری