majid20

مشکل در آپلود فایل quickstart

11 پست در این موضوع

سلام دوستان و اساتید.

من یه تازه کارم . چند وقتیه با جولا دارم کار میکنم.تا حالا چندین بار فایل quickstart یا همون بسته نصبی رو جوملا نصب کردم ولی یه چنتا بسته دارم که اینا یا آپلود نمیشه رو cpanel یا اگه اپلود بشه ناقص میاد و حجمش 110 کیلوبایت نشون میده و اکسترکت نمیشه.

اررور خاصی هم نمیده شروع به آپلود میکنه ولی ناقص آپلود میکنه. رو چنتا سیستم با مرورگرهای مختلف هم امتحان کردم جواب نداد. نمیدونم مشکل کجاست حجم فایل ها هم زیاد نیست در حدود 20 تا 30 مگ هستش و مشکل حجم ندارم تا 280 مگ فضا دارم.ممنون میشم اگه اساتید راهنمایی کنن.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
سلام دوستان و اساتید.

من یه تازه کارم . چند وقتیه با جولا دارم کار میکنم.تا حالا چندین بار فایل quickstart یا همون بسته نصبی رو جوملا نصب کردم ولی یه چنتا بسته دارم که اینا یا آپلود نمیشه رو cpanel یا اگه اپلود بشه ناقص میاد و حجمش 110 کیلوبایت نشون میده و اکسترکت نمیشه.

اررور خاصی هم نمیده شروع به آپلود میکنه ولی ناقص آپلود میکنه. رو چنتا سیستم با مرورگرهای مختلف هم امتحان کردم جواب نداد. نمیدونم مشکل کجاست حجم فایل ها هم زیاد نیست در حدود 20 تا 30 مگ هستش و مشکل حجم ندارم تا 280 مگ فضا دارم.ممنون میشم اگه اساتید راهنمایی کنن.

در صورتیکه با مرورگر در آپلود فایل مشکل دارید باید با مسئول هاست خود صحبت بفرمایید امکان دارد محدودیت آپلود در نظر گرفته باشند

اگر از سالم بون بسته کاملا اطمینان دارید که ویروسی و فاقد شل هست از برنامه های ابلود استفاده کنید . در انجمن جستجو کنید موجود هست

با filezilla آپلود کنید . هاستتون که رایگان نیست?

نه هاستم رایگان نیست. مرسی از راهنماییتون دوست عزیز.

در صورتیکه با مرورگر در آپلود فایل مشکل دارید باید با مسئول هاست خود صحبت بفرمایید امکان دارد محدودیت آپلود در نظر گرفته باشند

نه مشکل اپلود ندارم فقط چنتا بسته quickstart هست که اپلود نمیشه. مرسی دوست عزیز

فقط دوستان یه سوال داخل بسته فایل joomla.xml نیست میتونه مشکل ازین باشه . چون چنتا دیگه فایلم دارم اوناهم نداشت ولی اپلود شدن همشون و سالم نصب شدن.

دوستان من با چنتا نرم افزار مثل filezilla و smartFTP هم چک کردم کانکت نمیشه به سرور با پشتیبانی هاستینگ تماس گرفتم چک کردن درست بود با ISP تماس گرفتم اوناهم گفتن مشکلی نیست

از طریق پنجره خود ویندوز هم کانکت نشد.نمیدونم مشکل از کجاست. دوستان راهنمایی میکنید. ارورش هم اینه که کانکت نمیشه به سرور Login authentication failed

یا ویندوز شما مشکل داره به هر دلیلی یا اطلاعات اکانت تان را صحیح وارد نمیکنید

اگر در اکانتتان سایت را نصب نکردید و تازه در شروع کار برای اپلود هستید. به پشتیبانی هاستینگ تیکت بزنید اکانت تان را حذف ومجدا

ایجاد نمایند

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری