Mohammad-Masoudi

چطور یک ماژول رو اسکرول دار کنم ؟

8 پست در این موضوع

سلام دوستان خسته نباشید

میخواستم ببینم میشه یک ماژول که در تنظیماتش هیچ گزینه ای برای اسکرول دار کردن نداره رو با تغییر تو کدهاش اسکرول دار کنم ؟

من دنبال ماژول آخرین اخبار با قابلیت اسکرول بودم که مثلا یه ماژول با ارتفاع 600 پیکسل باشه و داخلش اسکرول داشته باشه و تا ارتفاع مثلا 2000 پیکسل بشه اسکرول کرد داخل اون ارتفاع ثابت

ماژولی که میخوام این تغییر رو توش انجام بدم در سمت راست سایت بنده هست که میتونید مشاهدش کنید :

سایت خبری ورزشی سوت پایان

نام ماژول Soccer Headlines

خواهش میکنم کمک کنید چون الان یه هفته هست که منتظر کمک دوستانم اما جوابی نمیگیرم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

به صورت دستی بخواید ماژول را تغییر بدید اسکرولش نمیشه

از کد overflow استفاده کنید

به صورت دستی بخواید ماژول را تغییر بدید اسکرولش نمیشه

از کد overflow استفاده کنید

میشه برام توضیح بدید من وارد نیستم

شما باید به بخشی که در سورس ماژول اطلاعات ماژول رو لود میکنه ارتفاع مشخصی بدید سپس با کد overflow بهش اسکرول اختصاص بدید

ما خودمون یه ماژول مشابه سایت ورزش 3 نوشتیم که مثل همون اسکرول داره با قابلیت انتخاب از مجموعه های مختلف

شما باید به بخشی که در سورس ماژول اطلاعات ماژول رو لود میکنه ارتفاع مشخصی بدید سپس با کد overflow بهش اسکرول اختصاص بدید

ما خودمون یه ماژول مشابه سایت ورزش 3 نوشتیم که مثل همون اسکرول داره با قابلیت انتخاب از مجموعه های مختلف

ممنون که جواب دادین

میشه یه زحمتی بکشید و این سایت منو ببینید :

سایت خبری ورزشی سوت پایان

ماژول مد نظر من ماژول سمت راست با عنوان آخرین اخبار هست .

فک کنم تغییرات رو باید تو فایل زیر انجام بدم:

c3a08.css

میشه راهنمایی کنید چه کدی رو کجا باید قرار بدم که اسکرول دار بشه ؟

واقعا ممنون میشم کمک کنید

اینو تو css خودت اضافه کن

#mod114
{
   max-height: 400px;
   overflow-y: Scroll;
}

تشکر فراوان

تو کدوم css باید وارد بشه ؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری