m_behvand

فعال سازی gzip

7 پست در این موضوع

سلام دوستان

من هر کاری میکنم gzip برام فعال نمیشه... از تنظیمات configuration.php و cpanel>software&services>optimize website رو روی all قرار دادم... حتی یه سری کد هم تو فایل .htaccess قرار دادم... ولی gzip واسم فعال نشد...

اینم بگم که راه های مختلفم امتحان کردم.. که از هر روش به تنهایی استفاده کنم.. ولی نشد

من از ادیتور JCE استفاده میکنم... و gzip رو از اونجا هم فعال کرده بودم ولی کار نمیکنه... غر فعال هم کردم کار نکرد

تنظیمات gzip رو دز تنظیمات کلی جوملا غیر فعال کردم و در JCE فعال، ولی بازم gzip واسم فعال نشد....

ممنون میشم اگه راه حلی دارین در اختیارم قرار بدین.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

gzip را از من تنظیمات تب سرور را فعال کنید. در مورد optimize website از مدیریت هاستینگ سوال کنید gzip سرور فعال باشد.

قبل از همه اخرین ورژن جوملا بسته به ورژن قالب تان را در روت اپلود و استرک کنید و فولدر اینیستال را حذف کنید .قاعدتا باید مشکل تان حل شود مگر از افزونه خواستی استفاده کرده باشید

از هاست تست کن

برای این کار وارد cPanle شوید، سپس در بخش Software / Services روی Optimize Website برید

بعد

شما با دو گزینه compress all content و compress the specified MIME types و یک فضای متنی جهت مشخص کردن MIME Type های انتخابی مواجه می شوید که با انتخاب هر کدام از گزینه ها و کلیک Update Settings فشرده سازی فعال میشود. در حالت اول کلیه فایل های روی سایت شما هنگام درخواست فشرده می شوند ولی در حالت دوم فقط فایل های که MIME type آنها را وارد کرده اید فشرده می شوند.

از هاست تست کن

برای این کار وارد cPanle شوید، سپس در بخش Software / Services روی Optimize Website برید

بعد

شما با دو گزینه compress all content و compress the specified MIME types و یک فضای متنی جهت مشخص کردن MIME Type های انتخابی مواجه می شوید که با انتخاب هر کدام از گزینه ها و کلیک Update Settings فشرده سازی فعال میشود. در حالت اول کلیه فایل های روی سایت شما هنگام درخواست فشرده می شوند ولی در حالت دوم فقط فایل های که MIME type آنها را وارد کرده اید فشرده می شوند.

ممنون از پاسختون

این کارا رو هم انجام دادم ولی همچنان فعال نشده برام

deflate چیه؟ تو روت هاست یه فایل .htaccess دارم که تنظیمات deflate برای gzip انگار توش نوشته شده...

باید ماژولی برای فعال شدن gzip روی هاست اینستال شده باشه؟

gzip را از من تنظیمات تب سرور را فعال کنید. در مورد optimize website از مدیریت هاستینگ سوال کنید gzip سرور فعال باشد.

قبل از همه اخرین ورژن جوملا بسته به ورژن قالب تان را در روت اپلود و استرک کنید و فولدر اینیستال را حذف کنید .قاعدتا باید مشکل تان حل شود مگر از افزونه خواستی استفاده کرده باشید

مثلا چه افزونه ای؟

دوستان فعال سازی gzip اهمیتی هم دارد ؟ چه کاربردی داره ؟

یک نوع فشرده سازی برای بالا بردن سرعت لود سایت .

از داخل تنظیمات کلی جوملا روشن کنید کفایت میکنه

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری