ابوالفضل طالبی

کامپوننت فروشگاه ساز جوم شاپینگ فارسی (JoomShopping) اختصاصی انجمن جوملای ایران

552 پست در این موضوع

ممنون دوست عزیز فقط یه سوال دیگه من اگه بخوام ایمیل برای مثال از یک ایمیل خارج از سایت مثلا example@yahoo.com ارسال بشه آیا این امکان هم هست؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
ممنون دوست عزیز فقط یه سوال دیگه من اگه بخوام ایمیل برای مثال از یک ایمیل خارج از سایت مثلا example@yahoo.com ارسال بشه آیا این امکان هم هست؟

برای این کار قسمت سیستم ایمیل رو روی تابع php بذارید و در ایمیل هم ایمیل خودتون رو وارد کنید...

با سلام خدمت اساتید انجمن.

من فروشگاهم و با استفاده از این کامپوننت مدتی است راه اندازی کردم منتها یه سوال برام پیش امومده که آیا میشه مراحل خرید رو کوتاه کرد؟من مراحل خرید رو به صورت راهنما تو سایتم گذاشتم از ابتدای انتخاب محصول تا انتقال به دروازه پرداخت و بازگشت تائید پرداخت و دانلود محصول از ایمیل کلا 14 مرحله وجود داره !!

یکم خسته کننده میشه برای خریدار با احتساب اینترنت خانگی کم سرعت حوصله می خواد تا کاربر ادامه بده.

از دوستان و اساتید محترم کسی هست بدونه چطور میشه مراحل رو حذف کرد مثلا کاربر با انتخاب محصول و وارد کردن مشخصات مستقیم به دروازه پرداخت انتقال پیدا بکنه ؟ فقط همین دو مرحله.

با تشکر

درود

بله میشه کوتاه کرد. بخشی از مراحل را از بخش پیکربندی میشه غیر فعال کرد. و بخشی را هم که احساس میکنید باز هم اضافی هست را میشه از کدهای پی اچ پی ادیت کرد

موفق پایدار

درود

بله میشه کوتاه کرد. بخشی از مراحل را از بخش پیکربندی میشه غیر فعال کرد. و بخشی را هم که احساس میکنید باز هم اضافی هست را میشه از کدهای پی اچ پی ادیت کرد

موفق پایدار

در بخش واحد پول این کامپوننت به صورت پیش فرض یورو معرفی شده است

با کلیک بر روی گزینه ایجاد ایتم جدید واحد پولی من ریال رو ایجاد میکنم اما در قسمت اخر این لیست :Course of exchange من 1.000 رو میزنم و پس از ذخیره سازی معادل برابر میشه با 1.000000

و در نرخ محصولاتم پس از مشاهده محصولی که مثلا 2400 تومان می باشد بدین صورت قیمت گذاری شده است : 29 400.00 2

میشه کمی در این مورد توضیح بدید و واسه معادل ریال چه عددی رو وارد کرد چون من هر چی میزنم به صورت پیش فرض شش تا صفر میخوره پس از تغییر.. از خود بانگ اطلاعاتی هم دستکاری کردم اما نشد

کمی تغییرات در نحوه نمایش (قالب) این کامپوننت و عملکردش لازم دارم. یا اینکه کامپوننتی طبق نیاز من نوشته بشه .

اگر کسی به افزونه نویسی و یا مسلط به این کامپوننت هست به من ایمیل بزنه که جزئیات رو براش شرح بدم.

iman4web[@]gmail[dot]com

ارسال شده در (ویرایش شده)

وقتی فاکتور برای ادمین و مشتری ایمیل میشه حروف فارسی فونت مناسبی نداره (تاهوما نیست) و اینکه فایل pdf اضافه شده به ایمیل حروف فارسی به شکل مربع میاد و قابل خواندن نیست. و اینکه تاریخ هم شمسی نیست . تو مشخصات نوشته بودید که

لطفا بگید تو کدوم فایل هستش تا درستش کنم.

ویرایش شده در توسط iman4web

من وقتی بسته نصبی قاصدک رو نصب میکنم وارد کامپونت میشم همه چیرو به شکل ؟؟؟؟؟؟ نشون میده

لطفا راهنمایی فرمایید

من وقتی بسته نصبی قاصدک رو نصب میکنم وارد کامپونت میشم همه چیرو به شکل ؟؟؟؟؟؟ نشون میده

لطفا راهنمایی فرمایید

شما در دیتابیستون چک کنید collation های شما همشون utf8 باشن...

من پلاگین پرداخت زرین پال رو نصب کردم و کد رو هم براش وارد کردم ولی وقتی مشتری مشخصات وارد می کنه و میره مرحله پرداخت و زرین پال رو میزنه متصل نمیشه به زرین پال و فقط در سایت می گه سفارش تکمیل شد خواهش میکنم از مدیران یکی که وارده کمکم کنه

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام خدمت اساتید

آقا من یه مشکل تو نمایش قیمت ها دارم

تنظیمات من به صورت زیر است

http://jupload.ir/uploads/joomlaforum.ir_13549812751.jpg

حالا مشکلی که دارم تا وقتی که کاربر اپلاگین نکرده قیمت ها به صورت صحیح نمایش داده میشه (قیمت خالص - منهای مالیات)

اما وقتی که لاگین میشه قیمت ها به صورت ناخالص نمایش داده میشه (به اضافه مالیات)

ممنون

ویرایش شده در توسط amirhacker

آقا کسی نیست جواب بده

بی وفا ها همه رفتید نمایشگاه

منم میخام بیامممممممممممممممم

من پلاگین پرداخت زرین پال رو نصب کردم و کد رو هم براش وارد کردم ولی وقتی مشتری مشخصات وارد می کنه و میره مرحله پرداخت و زرین پال رو میزنه متصل نمیشه به زرین پال و فقط در سایت می گه سفارش تکمیل شد خواهش میکنم از مدیران یکی که وارده کمکم کنه

در تنظیمات پلاگین گزینه ای وجود داره به نام "نوع" که بر روی "وب سایت دیگر" تنظیم و ذخیره کند

با سلام

منم این بسته را که نصب کردم همین ارور دوستمان را می دهد وارد سایت می شود ولی وارد قسمت جوملا که میخواهم بشوم این ارور را می دهد چه کار باید بکنم با تشکر

Site error: the file C:\wamp\www\ghasedak\administrator\templates\bluestor k\html\modules.php requires the ionCube PHP Loader ioncube_loader_win_5.3.dll to be installed by the website operator. If you are the website operator please use the ionCube Loader Wizard to assist with installation.

این مشکل هنوز هم برای من پای برجاست دوستان حتی ورژن جدید هم قرار دادم باز هم ارور رو دارم در بخش ادمین پیج

دوست عزیز این مشکل نیست.

این پکیج کد گذاری شده است. و برای اینکه بتوانید روی لوکال هاست بسته را اجرا کنید. نیاز به فعال سازی یونکیوب دارید.

به ادرس زیر مراجعه کرده و طبق آموزش روال را طی بفرمایید.

http://joomlaforum.ir/showthread.php/215-%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D9%86%D8%B5%D8%A8-%D9%88-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84-%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C-IonCube-%28%DB%8C%D9%88%D9%86-%DA%A9%DB%8C%D9%88%D8%A8%29-%D8%A8%D8%B1-%D8%B1%D9%88%DB%8C-%D9%84%D9%88%DA%A9%D8%A7%D9%84-%D8%B3%D8%B1%D9%88%D8%B1-xampp

موفق پایدار

با سلام خدمت اساتید

آقا من یه مشکل تو نمایش قیمت ها دارم

تنظیمات من به صورت زیر است

joomlaforum.ir_13549812751.jpg

http://jupload.ir/uploads/joomlaforum.ir_13549812751.jpg

حالا مشکلی که دارم تا وقتی که کاربر لاگین نکرده قیمت ها به صورت صحیح نمایش داده میشه (قیمت خالص - منهای مالیات)

اما وقتی که لاگین میشه قیمت ها به صورت ناخالص نمایش داده میشه (به اضافه مالیات)

ممنون

با سلام

کسی به سوالی که در مورد فاکتور بود جواب نداد . فاکتوری که میل مشه فارسی است ولی چپ چینه . و فاکتور فایل PDF بصورت مربع مربع نمایش داده میشه . دیتا بیس من utf8 هست .برای رفع این مشکل اگه میشه راهنمایی بفرمایید.

با تشکر

فایل پی دی اف فاکتور کاملا یونیکد شده. و دیتابیس ها نیز یونیکد شده است. زمانی که سیستمی یونیکد نباشه ؟؟؟؟ نمایش . و زمانی که مربع نمایش میده ظاهرا فونت مشکل داره . خوب این مورد را در اسرع وقت بررسی میکنم. ببینم این سیستم داره چه فونتی را فراخاونی میکنه که لغات فارسی را ساپورت نمیکنه . دوستان نیز اگر متوجه شدن اینجا اعلام کنند.

موفق پایدار

ممنون منتظر پاسخ هستم

فاکتوری که بصورت متن ایمیل میشه رو باید چه کار کرد ؟ این فاکتور متنی چپ چینه

با تشکر

با سلام

کسی به سوالی که در مورد فاکتور بود جواب نداد . فاکتوری که میل مشه فارسی است ولی چپ چینه . و فاکتور فایل PDF بصورت مربع مربع نمایش داده میشه . دیتا بیس من utf8 هست .برای رفع این مشکل اگه میشه راهنمایی بفرمایید.

با تشکر

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری