ابوالفضل طالبی

سیستم صدور فاکتور IPrice Calc اختصاصی انجمن جوملای ایران :: نسخه جدید! _ 2.5

70 پست در این موضوع

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

:13: مشکل از قالب نیست عزیزم.اصلا این افزونه قالب ندارد

اسپم ندیم استاد طالبی داره بررسی میکنه:65d6a5d6s:

استاد طالبی وقت نشد بررسی کنین؟ اصلا راه نداره؟ من که فایل فارسی اش را پیوست کردم

:33::33::33::33:

اشکالات مربوط به افزونه صدور فاکتور رفع شد .. از پست اول دانلود کنید

ضمنا فایل زبان رو هم دوستان زحمت بکشند برای فارسی سازی نسخه 2.5

دیگه لازم نیست آقای طالبی زحمت بکشید.ممنون از زحمات شما.

خودم افزونه را اصلاح کردم و به زودی منتشرش میکنم

با عرض سلام و احترام

جناب طالبی عرض کوچیکی داشتم و اون این بود که اگر بتونید شما یا یکی از کاربران این کامپوننت رو ترجمه کنه خیلی عالی میشه البته نسخه لایت این کامپوننت رو کاربر عزیز hamidnpc به عنوان هدیه ماه رمضان منتشر کردن که خیلی عالیه ولی این کامپوننتی که شما گذاشتین خیلی کامله چه از نظر منو ها و تنظیمات و مالیات و تخفیف و غیره

البته اگر وقت کنم شاید خودم اینکارو انجام بدم ولی برای 2000 سال آینده برای همین اگر دوستانی هستند که این انرژی و فرصت رو دارن برای ترجمه دریغ نکنند.

با تشکر

من ورژن 1.5.9 پرو نال شده اش را دارم .خواستید بگید بهتون بدم.اگر هم توستید تبدیل کنید بدید من ترجمه کنم!

مهندس طالبی عزیز ظاهرا هنوز این افزونه مشکل داره یکی در قسمت کاربری که سفارش رو سند نمی کنه یعنی وقتی روی دکمه sendorder می زنی هیچ اتفاقی نمی افته و دومی در قسمت مدیریت در منوی ایمپورت با این پیغام

Fatal error: Call to a member function isAdmin() on a non-object in /public_html/administrator/components/com_ipricecalc/views/import/tmpl/default.php on line 390

اگر این مشکلات برطرف بشه فارسی سازی اون رو انجام دادم خیلی کاری نداشت می تونیم بزاریم واسه دانلود.

دوستانی که میتونند این افزونه رو به صورت کامل فارسی کنند، به بنده پیام خصوصی بدند.

هزینه فارسی سازی پرداخت خواهد شد...

چه جوری باید ازش استفاده کرد

من نصبش کردم حالا چه طوری بیارم تو سایت؟؟؟

دوست عزیز شما از قسمت منو می تونید این افزونه رو تو سایتت فراخوانی کنی. این افزونه مشکلاتی داره که هنوز برطرف نشده ولی تو تمام افزونه های مشابه خودش بی نظیره.

از نظر امکانات عرض می کنم.

در خصوص فرمایش آقای winsent هم باید عرض کنم نسخه ساده تر این افزونه رو بنده فارسی شده دارم اگر به کارتون میاد بفرمایید همینجا بزارم واسه دانلود. نمونه

ولی همانطور که گفتم نسخه ای که جناب آقای طالبی گذاشتند خیلی امکانات داره ولی خوب مشکلاتی هم داره که یک نفر ماهر با وقت آزاد لازمه که دستی روش بکشه.

ویرایش شده در توسط senator

دوست عزیز شما از قسمت منو می تونید این افزونه رو تو سایتت فراخوانی کنی. این افزونه مشکلاتی داره که هنوز برطرف نشده ولی تو تمام افزونه های مشابه خودش بی نظیره.

از نظر امکانات عرض می کنم.

در خصوص فرمایش آقای winsent هم باید عرض کنم نسخه ساده تر این افزونه رو بنده فارسی شده دارم اگر به کارتون میاد بفرمایید همینجا بزارم واسه دانلود. نمونه

ولی همانطور که گفتم نسخه ای که جناب آقای طالبی گذاشتند خیلی امکانات داره ولی خوب مشکلاتی هم داره که یک نفر ماهر با وقت آزاد لازمه که دستی روش بکشه.

لطفا همین نمونه ساده را قرار دهید استفاد ه کنیم

با تشکر از لطف شما

سلام دوستان کسی نسخه 2.5 فارسیش رو داره ؟؟ لینکش رو لطفا قرار بدید با تشکر

gift

دوست عزیز این نسخه ای که دادم خدمتتون فارسی و 2.5 است اگر دانلود می کردین متوجه می شدید

باسلام خدمت تمامی دوستان عزیز

من زمانی که این افزونه رو نصب میکنم اول که فارسی نیست دوم اینکه این پیغام خطا رو میده

mz5nbyjoyvlsmnl2jo6b.jpg

باسلام خدمت تمامی دوستان عزیز

من زمانی که این افزونه رو نصب میکنم اول که فارسی نیست دوم اینکه این پیغام خطا رو میده

mz5nbyjoyvlsmnl2jo6b.jpg

سلام

از پیکربندی کلی سربرگ سرور گزارش خطا رو کم کنید مجدد تست کنید

باسلام

بنده یبار iprice رو نصب کردم مشکل زبان داشت توی پنل مدیریت حذفش کردم اما توی پنل مدیریت منوش هنوز هست الان سرچ که میکنم کامپیوننت وجود نداره اما وقتی میخوام مجدد نصبش کنم با پیغام خطا زیر روبرو میشم...

لطفا راهنمایی بفرمایید!!!

q12nhq86e9hypskqlmfe.png

سلام

اگر هنوز ترجمه نشده بگید که من می خوام ترجمش کنم.

:33::33:

سلام

اگر هنوز ترجمه نشده بگید که من می خوام ترجمش کنم.

:33::33:

توی تاپیک اول که دانلود کردم انگلیسی بود هنوز...

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری