mahavira9

درخواست کمک تجاری یا غیرتجاری - saxum astro

3 پست در این موضوع

درود دوستان عزیز

من این کامپوننت Saxum astro  و Saxum natal chart رو دانلود کردم - این کامپوننت یک چارت نجومی ترسیم میکنه - در واقع خروجی رو به صورت تصویر تولید میکنه و برای محاسباتش از افمریس ناسا کمک میگیره

اول روی یک هاست دایرکت ادمین نصب کردم که خوب به علت فعال نبودن PHP EXec اصلا نتونست چارت مورد نظر تولید کنه

بعد روی یک سی پنل نصبش کردم و چارت تولید میشه اما محاسبات رو روش انجام نمیده در واقع همه چیز رو صفر تولید میکنه رفتم وارد فروم خودش شدم و البته نتونستم سوال بپرسم چون پشتیبانی خریداری نکردم و تا مطمپن هم نشم نمیخوام بخرم

دیدم به یکی مشابه من این جواب و داده

The plugin uses an executable file (made by third party) to calculate positions. Its help sais: "If you get 0.0 degrees for all planets, then either you did not upload swetest using binary mode or you did not CHMOD swetest to 755 or your webserver is not allowing you to execute the file called swetest. If the latter, you will have to ask your web host why swetest cannot run properly (or change web hosts)."
Please go the the libraries/saxum/sweph folder and check the permissions on the file called swetest.

من فایل مورد نظر و پرمیشن رو تغییر دادم اما باز هم موفق به تولیدش نشدم

نیاز به کمک دارم تجاری و غیر تجاری - فوری

tlgram - @soroush2311

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با سلام 

طبق تجربه سورس های خاصی که بصورت رایگان در وب منتشر میشوند عموماً در کاربریهاشون خطاها و مشکلاتی وجود داره.

پیشنهاد من این هستش که اگر دموی اصلی افزونه همون چیزی بوده که نیاز دارید؛ پس اعتماد کنید و سورس خریداری کنید. اگر هم مشکلی وجود داشته باشه که سازنده موظف هست و متناسب با اشتراکی که خریداری کردید بهتون پشتیبانی میده و مشکلاتش رو بروی سرورتون اوکی میکنه.

البته همه ی اینها در صورتی هست که نخواهید وقتتون رو هدر بدید و الکی و بیخودی بخاطر یک سورس ناسالم تلفش کنید.

موفق باشید و سربلند

1 کاربر پسند دیده است