abas65

درخواست راهنمایی در مورد اسلاید شو

11 پست در این موضوع

سلام خسته نباشید.

من تازه جومولا نصب کردم قبلا فقط با ورد پرس کار کردم به خاطر همین در مورد جومولا ناشی ام .

من ماژول اسلاید شو نصب کردم ولی نمیدونم چطور باید عکس های دلخواهم را توش قرار بدم. اصلا این اسلاید شوها عکس هاشون را از کدوم پوشه فراخوانی میکنند؟

درضمن از قالب کوثر خلیلیان استفاده کردم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

شما توضیحات کامل رو قرار بدین تا راهنمایی کنیم.از چه اسلاید شویی استفاده میکنین؟اسمش چیه؟

شما توضیحات کامل رو قرار بدین تا راهنمایی کنیم.از چه اسلاید شویی استفاده میکنین؟اسمش چیه؟

از اسلاید شوی خود قالب کوثر خلیلیان. نوع ماژول اسلاید شو را نوشته بود mod_kh_contentslideshow

تمامی اسلاید شوها در تنظیماتشون میتونید تعین کنید از کجا تصاویر رو بخونه و اسلاید کنه .. اگر اشنا نیستید تصویری از مدیریت ماژول خودتون قرار بدید راهنمایی کنیم خدمت شما

ارسال شده در (ویرایش شده)

تمامی اسلاید شوها در تنظیماتشون میتونید تعین کنید از کجا تصاویر رو بخونه و اسلاید کنه .. اگر اشنا نیستید تصویری از مدیریت ماژول خودتون قرار بدید راهنمایی کنیم خدمت شما

تو تنظیمات این ماژول چیزی پیدا نکردم!!

اینم لینک از تصویر قسمت مدیریتش:

عکس

ویرایش شده در توسط abas65

کامپوننتی برای این ماژول توی بخش کامپوننت ها نیست؟؟؟؟

شما میتونید از سایر اسلایدشوها استفاده کنین که کار کردن باهاشون راحت تر باشه

سلام

فک میکنم این ماژول از شماره بخش و مجموعه ادرس دهی میشه و تصاویر رو میخونه....

سلام

فک میکنم این ماژول از شماره بخش و مجموعه ادرس دهی میشه و تصاویر رو میخونه....

بیشتر راهنمایی کنید

پیشنهاد من اینه که از سایر اسلایدشو ها استفاده کنین مثلا این:

اسلایدر زیبای Inow Skitter SlideShow برای جوملا 1.5 , 1.7 و 2.5 که قدرت بیشتری داره و کار کردن باهاش آسون تره و ویژگی های خوبی داره.تازه لازم نیست پوشه ی خاصی براش در نظر بگیرین.سایزش هم تغییر میکنه.من خودم از این استفاده میکنم و تا حالا مشکلی باهاش نداشتم

سلام خسته نباشید.

من تازه جومولا نصب کردم قبلا فقط با ورد پرس کار کردم به خاطر همین در مورد جومولا ناشی ام .

من ماژول اسلاید شو نصب کردم ولی نمیدونم چطور باید عکس های دلخواهم را توش قرار بدم. اصلا این اسلاید شوها عکس هاشون را از کدوم پوشه فراخوانی میکنند؟

درضمن از قالب کوثر خلیلیان استفاده کردم

دوست عزیز شما افزونه رو در انجمن آپ کنید(در صورت تجاری نبودن) تا دوستان بررسی و جواب کلیه سوالات شما رو بدهند.

این جوری که از تصویر شما پیداست ، ممکنه فقط اسلایدر مطالب باشه

[ATTACH=CONFIG]2023[/ATTACH]

drhmkwah4hoycsr5k8br.png

ارسال شده در (ویرایش شده)

این ماژول اینطوری کار میکنه که شما یک مجموعه یا یک بخش میسازی بعد شروع میکنی به ساختن مطلب و عکسهات رو میزاری توش، بعد همه این مطالب رو توی مجموعه یا بخشی که ساختی قرار میدی ؛ یعنی موقع ساختن مطلبت از قسمت بخش و مجموعه اون بخش و مجموعه رو که خودت ساختی رو انتخاب میکنی. سپس میای بسته به اینکه از مجموعه استفاده کردی یا از بخش شماره id اون مجموعه رو (برای بدست آوردن شماره آی دی باید بری توی مجموعه ها / بخشها (اونجا همه بخشها/مجموعه هات نمایش داده میشن ) بعد رکورد مربوط به بخش / مجموعه ت رو پیدا کنی (فیلد آخر شماره id هستش) آی دی رو بردای بیاری اینجا تو قسمت مربوطه بزاری

[ATTACH=CONFIG]2024[/ATTACH]

توی عکس ID رو مشخص کردم این آِ دی برای یک مجموعه ست.

برای رفتن به مجموعه یا بخش میتونید از منوی content یا محتوا برید توش

ویرایش شده در توسط Mohsen Shahbazi
دوست داشتم :))

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری