Komail

کلاس آموزش جوملا 2.5

10 پست در این موضوع

سلام دوستان

اگر کلاس یا کارگاه آموزشی خیلی خوب برای جوملا 2.5 سراغ دارید لطفا معرفی کنید

من موندم جوملای ایران بهتره یا جومینا یا جومفا یا ...

شما کمک کنید تا یکی که از همه بهتره رو انتخاب کنم

راستی درسته که آقای طالبی استاده آموزشگاه جوملای ایران هستن و آموزش طراحی سایت با جوملا میدن ؟

اگر اینطور باشه فکر کنم این آموزشگاه آموزشگاه خوبی باشه ...؟؟؟!!!؟؟؟...

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

بله دوست عزیز جناب اقای طالبی استاد اموزشگاه جوملا هستن.من خودم دوره php با ایشون گذروندم.واقعا فوق العاده ست.:a2d3:

من هم در دوره خصوصی طراحی سایت جوملای آقای طالبی شرکت کردم. واقعا خوب آموزش میدند. پشیمون نمیشید :1:

آقا مهدی حالا پی اچ پی چیزی بلد شدی یا نه؟

می تونی افزونه شمسی کنی؟

می تونی افزونه بنویسی؟

حتما بلد شدم که میگم دوره php گذروندم دیگه.اخه ادم تا یه چیزی رو بلد نباشه که به نمیگه:13:نه خدایش میگه:13:جون من میگه:13:

سلام

کلاسهای استاد طالبی توی انجمن جوملای ایران من خودمم توی کلاساشون شرکت کردم دوره php

خیلی هم عالی برگزار میکنن جوملا هم که دیگه استاد طالبی کلاساشون عالیه موفق باشید...

پس نظر دوستان همون آموزشگاه جوملای ایران کلاس استاد طالبی هست دیگه ؟

اگر دوستان بیشتری نظر بدن ممنون می شم

جناب k_yk1987، شما پاسخ میخواین یا دارین مسابقه نظرسنجی برپا می کنین؟:13:

خوب بهترین تصمیم گیرنده خود شما هستین، اگر نه که خوب هیچ کس نمیگه ماست من ترشه:j58r36j3gcr4suxymup به نظر بنده و تمام کسانی هم که قبلا نظرشون رو گفتن کلاسهای آقای طالبی مناسبتره، شما بهتره ببینی چقدر میتونی هزینه کنی و چه چیزی رو هم نیاز داری؟

بهترین کار هم مقایسه شاریط تیم های مختلف هستش که میتونید از سایت هاشون اطلاعات کافی رو بگیرید

مهمان
This topic is now closed to further replies.