Sajad dp

بررسی اتصالات شیرترانیکس و جوملا!

11 پست در این موضوع

سلام

دیگه وقتشه کم کمک بریم سر وقت اتصال سیستم شبکه اجتماعی شیرترانیکس و جوملا!

لطفا تمام ایده هایی ک میشه از اتصال این دو استفاده کرد و ب نظرتون میرسه بدون توجه ب اینکه شدنی هست یا نیست و ... بفرمایید تا بعد از ی بارش فکری روش کار رو باهم بررسی کنیم...

چند نمونه:

اتصال ثبت نام اعضا

ارسال اتومات مطالب یک گروه خاص در مجموعه ای از مجوعه های جوملا!

اتصال رابط مدیریت جوملا! ب شیرترانیکس ب عبارت ساده تر نوشتن سیستم مدیریت حرفه ای برای شیرترانیکس ...

و....

منتظر نظرات شما هستیم شدید!

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

شدنی که هست ... مهمترین بخش اتصال دیتابیس ها به همه ...

امکانپذیره ... چرا نشه؟ دقیقا بهم بگو چیا به هم متصل بشن ... یه نمونه مینویسم ... کمی زمان میبره ... نمونه مینویسم و ببینیم چی میشه ... کار داره .. زیاد .. اما میشه .

کل اتصالش با یه کامپوننت حله و زمان تقریبی برای ساختن کامپوننش 7 روز ولی ولی ولی ... ادم بیکار میخاد که یافت می نشود!!!:128fs318181:

منظور من هم همین بود : )

اتصال زدن بینشون زیاد وقت گیر نیست ولی اینکه این اتصال برا چی باشه مهم تره خو : (

ب عبارت دیگه حالا اومدیم متصلشون کردیم از این اتصال چ استفاده هایی میتونیم بکنیم؟

(امیدواذم منظورم رو رسونده باشم )

همونطور که ابوالفضل کن مشکل کار :دی... اما اگر خواستی من یک نمونه از یک جدول میسازم برات ... مثلا فقط یوزر ها ... بقیه کار رو طی اگر راضی بودی با هم کار میکنیم ...

هنوز در حد ایده هست...

یکی از اشکالات بزرگ شیرترانیکس این هست ک بخش مدیریت خوبی نداره

حالا وقتی بیایم ی پل درست و حسابی بین جوملا و شیرترانیکس بزنیم و بیایم مدیریت جوملا رو وصل کنیم ب شیرترانیکس میشه ب راحتی بخش بزرگی از شبکه های بر پایه شیرترانکیس رو مدیریت کرد و نیاز برای اینکه برای هر کار کلی فایل نوشته بشه دیگه نباشه

از طرفی میشه صفحه اصلی با خود جوملا گذاشت و خوراکش رو از طریق مطالب گروه ها تامین کرد...

اما خب اینا چیزهایی نیست ک ارزش وقت گذاشتن برای این کار رو داشته باشه و مسلما میشه استفاده های خیلی بهتری هم از این اتصالات انجام داد...

حالا سوال من این هست ک بعد از اتصال چ نوع استفاده استفاده های دیگه ای میشه کرد؟

ین که ادمین رو بیاری داخل جوملا کمی کار رو دشوار میکنه ... تقریبا خیلییییییییییی دشوار میکنه .. یعنی هر عمل و عکس العمل رو شما باید کنترل کنی. هر دستور رو باید کنترل کنی تا وارد دیتابیس بشه و نتیه گرفته بشه .

خوب چرا این کار رو کنیم؟ جومسوشیال نصب میکنیم ... چون اگر بخوایم اون کار رو کنیم باید سیستمی مشابه جومسوشیال طراحی کنیم با این تفاوت که سیستم ما تغییرات رو در شیرترانیکس انجام میده و از دیتابیس اونجا میخونه .. یعنی لقمه رو از اونور بذاری.. وقتی که پل زده میشه بین دو سیستم ، منظور فقط قرار دادن اون اطلاعات بر مبنای سیستم جدید است .

شما میتونید با این کار فقط قسمت های جذابتر و کارآمدتری برای سایت ترانیکس ایجاد کنی و یک سری کارهای ظاهری . مثلا آخرین افراد ثبت نام شده ، یا آخرین ارسال ها یا آخرین ویدئو ها و ... به این شکل ...

این نظر من حقیره

نیما جان منم یه نظری بدم چون یه زمانی از شیرترانیکس فارسی استفاده می کردم

کارایی که شما گفتی شدنی و برات زیاد سخت نیست ولی ببین کاری که من می گم شدنی هست یا نه

همه الان متوجه شدن که ابولضفل جان اومده جوملا رو با vb ادغام کرده و بخش دانلود که با امتیازات کاربر تو انجمن بهت لینک دانلود رو منتشر می کنه رو راه اندازی کرده

اگر بشه کاری مشابه اون رو انجام داد خیلی عالی هست آخه تو شیرترانیکس هم کاربر امتیاز می گیره و ... مثلا بشه کاری کرد که کاربر بتونه امتیازات و اطلاعات کاربری رو که داره رو تو جوملا ببینه و با لاگین در جوملا همزمان در شیرترانیکس هم لاگین کنه

البته فقط یه ادیه بود :bala:

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری