سینما

افزودن عبارت جدید به فایل زبان افزونه

9 پست در این موضوع

سلام. چنین امکانی هست که بیاییم به فایل زبان یک افزونه عبارات جدید اضافه شده در ورژن جئیئ رو خودمون دستی اضافه کنیم؟

یعنی میشه وقتی  افزونه ای آپدیت میشه و مثلا یه بخشی رو اضافه میکنن که دارای عبارات جدیدی هست که تو فایل زبان قبلیش نبوده ، ما بیاییم اون عبارات جدید رو به فایل قبلی زبانش که کامل ترجمه اش کردیم اضافه کنیم؟ که دیگه لازم نباشه فایل زبان مربوط به این ورژن جدید رو ترجمه نکنیم ؟

احتراما ، اگه شدنیه ، چطور ؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

تو سیستم > نادیده گرفتن زبان می تونی انجام بدی. من خودم خیلی استفاده می کنم. یکی از بهترین قابلیت های جوملاست.

1 کاربر پسند دیده است

ممنون....احتراما این روشی که میگید چطوری اون عبارت جدید اضافه شده به افزونه رو ترجمه میکنه؟؟؟ چطوری  به فایل ترجمه اضافش میکنه؟

زبان و بخش رو انتخاب می کنی.

روی دکمه جدید می زنی

در بخش جستجوی متنی که می خواهید تغییر دهید فیلد جستجو برای روی متغیر باشه و عبارتی که میخوای تغییر ترجمه بدی تو فیلد بالاییش جستجو کن. تو نتیجه جستجو روش کلیک کنی به بخش ایجاد یک لغت جدید کپی میشه. ترجمه جدید رو وارد و ذخیره کن

1 کاربر پسند دیده است

خیلی ممنونم. توی کادر " زبان ثابت " باید کلمه رو تغییر بدیم یا توی کادر "متن" ؟ فرقی نمیکنه که این کلمه در افزونه باشه نه در خود قالب یا جوملا ؟

سلام

فعلا این مطلب ترجمه افزونه های جوملا رو ببین. اگر نتونستی بر اساس توضیحات این مقاله کاری کنی تا فردا شب یه ویدئو درست می کنم. ولی فکر کنم کارت رو راه بندازه

1 کاربر پسند دیده است

خیلی ممنون....احتراما من یه عبارت "Bulk Action" رو که مربوط به کومنتو هست رو از طریق همین توضیحات که فرمودین تغییر دادم...ولی متن در افزونه تغییر نکرد...نمیدونم اشتباه کجاست.

تو پوشه language ببین فایل ini فارسی افزونه کومنتو وجود داره یا نه. 2 تا احتمال هست:

1- با فرض اینکه فایل ini فارسی افزونه کومنتو وجود داشته باشه، باید کار کنه مگر اینکه چند جا عبارت Bulk Action باشه و در جای اشتباه ترجمه کرده باشی.

2- با فرض اینکه این فایل وجود نداشته باشه، تا حالا تست نکردم که اگر افزونه ای فایل ترجمه فارسی نداشته باشه این روش کار می کنه یا نه. چون این روش برای بازنویسی ترجمه هست و از لحاظ منطقی اگر فایل ترجمه ای وجود نداشته باشه، چیزی برای بازنویسی هم وجود نداره.

1 کاربر پسند دیده است

ممنون.افزونه کومنتو تو فال ترجمه اش اصلا لغت Bulk Action  رو نداره ولی تو تنظیمات بخش کاربریش تو سایت این واژه هست...نمیدونم چرا تو بخش ترجمش نزاشتنش...

ممنونم از راهنمایی خوبتون..این روش خیلی کاربردیه مرسی...

1 کاربر پسند دیده است

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری