سینما

index شدن اتوماتیک مطالب در گوگل

4 پست در این موضوع

سلام.آیا باید بصورت دستی مطالب سایت رو در گوگل ایندکس کننیم؟ یا ترفندی هست که خود بخود ایندکس بششن.

ما نقشه سایت رو با JS Sitemap به گوگل سرچ کنسول داده ایم ولی مطالب مون تو گوگل ایندکس نیستن چرا ؟

https://cinemaengineer.com

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

چندمورد رو باید توجه کنی:

1- چک کن ببین گوگل میتونه سایت مپ رو بخونه یا نه. و اینکه لینک ها درست ست یا نه. 

2- کارکرد صحی فایل robot.txt رو چک کن

3- از افزونه گوگل اکستراکچر دیتا هم کمک بگیر.

4- ایرادات سئو سایت رو رفع کن. تو لایت هاوس سعی کن بالای 80 درصد باشی. گرچه با قالب آماده سخته و برای همین من کلا قالب آماده استفاده نمی کنم.

5- عباراتی که بیشتر سرچ میشن و رو پیدا کن و براشون مطلب بنویس. این ها رو میتونی از پیشنهادات گوگل راحت پیدا کنی.

6- اگر جوملا 3 هستی حتما بیا رو جوملا 4 که سئوش واقعا محشر شده.

7- طبق تجربه وقتی تو گوگل به 250 کلیک در ماه می رسی شروع می کنه به ایندکس مرتب و منظم و رسیدن به این عدد آسون نیست. پس تا قبل از این عدد باید دستی مطالب رو به گوگل معرفی کنی.

8- سعی کن تو سایت های مختلف و البته مرتبط و معتبر، بک لینک و رپورتاژ آگهی بزنی. تو شبکه های اجتماعی فعالیت داشته باشی و کاربراها رو سوق بده تو سایت. 

1 کاربر پسند دیده است

ممنونم.چشم

احتراما ما جوملا 4 هستیم... در مورد سئوش که مفرمایید محشر شده ،ظاهرا فیلدهایی که حین مطلب تکمیل میکنیم فرقی نکردن...احتراما چطور سئوش بهتره از چه نظر ؟

و اینکه در ایجاد مطلب ، در سربرگ "تصاویر و پیوندها" گزینه های "پیوند اول" و دوم و سوم چی هستن؟ و همچنین گزینه های "کلاس مطلب" و  "زیرنویس" واسه چی هستن؟

در 3 ساعت قبل، سینما گفته است :

احتراما ما جوملا 4 هستیم... در مورد سئوش که مفرمایید محشر شده ،ظاهرا فیلدهایی که حین مطلب تکمیل میکنیم فرقی نکردن...احتراما چطور سئوش بهتره از چه نظر ؟

اول اینکه گوگل از پارسال داره به سایت های جوملایی حال میده. مطلب اعلامیه حمایت گوگل از جوملا رو بخون.

دوم اینکه قبلا اشاره کرده بودم که من قالب ها رو اختصاصی برای کارفرماهام می نویسم. امتیاز google light house تمام قالب های اختصاصی که من کد می زنم تو جوملا 4 بیشتر از جوملا 3 هست. تازه بدون استفاده از افزونه های بهینه ساز مثل JCH. در مورد قالب آماده نمی دونم اینطور هست یا نه. می تونی افزونه اش رو روی کروم نصب کنی و تست بگیری.

سوم اینکه بدون استثنا با مهاجرت سایت های کارفرماهام به جوملا 4، امیاز سئو و زنگ خور شون بیشتر شده. خودم هم یه سایت فروشگاهی دارم و دقیقا دارم این رو تجربه می کنم. البته سئو کارم هم کارش عالیه. بدون سئو کار خوب، چندان کاری از پیش نمی بری.

قالب بهینه باشه با دو تا افزونه jsite map و google structure data و یکی دوتا افزونه دم دستی دیگه، با پشتیبانی یه سئو کار کار درست راحت بالا میای.

در 3 ساعت قبل، سینما گفته است :

و اینکه در ایجاد مطلب ، در سربرگ "تصاویر و پیوندها" گزینه های "پیوند اول" و دوم و سوم چی هستن؟ و همچنین گزینه های "کلاس مطلب" و  "زیرنویس" واسه چی هستن؟

پیونداول تا سوم می تونی 3 تا لینک بدی که بنا بر تنظیمات مطالب در بالا یا پائین اون مطلب نمایش بده. خودم تا بحال استفاده نکردم.

کلاس مطلب نداره. کلاس تصویر داره. می تونی به تصویر یه کلاس بدی که بعدا با css بهش استایل بدی. یا از استایل های بوت استراپ استفاده کنی. 

زیر نویس هم یه متنی رو زیر عکس نمایش میده ولی باید تو تنظیمات مطلب فعال باشه. زیر نویس متفات از alt عکس هست. alt عکس توضیح تصویر (متن جایگزین) هست که برای ایندکس شدن تصاویر استفاده میشه.

1 کاربر پسند دیده است

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری