poriya_hashie

دنبال قالب خیلی شیکتر از این

8 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام و عرض ادب به تمام دوستان!

من در جوملا جدید هستم یعنی الان یک ساعت هست دانلود کردم! دلیل اصلی من که به جوملا آمدم

پشتیبانی ضعیف یک گروه بود تنها چیزی که یراشون مهمه تجارته که جز وقت تلف کردن من چیزه دیگه ای نبود البته آدم های خوبی هم این وسط بودن اما خیلی کم و اینکه من رو به اینجا رسوند امیدوارم اینجا یا جاهای دیگه که جوملا رو پشتیبانی میکنند اینجور نباشه!

من دنبال یه قالب بهتر از این سایت هستم

www.ariapatogh5.ir

میدونم قالب این سایت نیوک هست اما این تبدیل شده از جوملا فکر کنم باشه! من قالب در این سبک حتی بهتر رو برای سایت دانلود موزیک می خوام

اگه کسی راهنماییم کنه ممنون میشم

ویرایش شده در توسط poriya_hashie

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با درود و تبریک جهت پیوستن به انجمن جوملای ایران

ببینید در خصوص قالب تمام قالبهایی که امکانات خوب و زیبایی مناسب دارند مربوط به شرکتهایی نطیر Joomart و Zoo و RT و .. هستند که همگی جز قالبهای تجاری اند بنابراین پیشنهاد میکنیم دموی قالبهای این شرکتها رو در سایت های همان شرکتها ببینید و با توجه به سلیقه شخصی خودتون انتخاب کنید.هیچ چیز بهتر از مشاهده دمو قالب نیست.

سلام دوست عزیز،

به دنیای جوملا و انجمن جوملای ایران خوش آمدید.

این یکی از قالب های قدیمی شرکت gavickpro به نام hit music هست، آدرس دموی این قالب اینجاست:

http://demo.gavick.com/joomla15/aug2009/

البته این شرکت یه قالب موزیک دیگه هم داده که اینم جالبه:

http://demo.gavick.com/joomla15/feb2009/

پیروز باشید

با درود و تبریک جهت پیوستن به انجمن جوملای ایران

ببینید در خصوص قالب تمام قالبهایی که امکانات خوب و زیبایی مناسب دارند مربوط به شرکتهایی نطیر Joomart و Zoo و RT و .. هستند که همگی جز قالبهای تجاری اند بنابراین پیشنهاد میکنیم دموی قالبهای این شرکتها رو در سایت های همان شرکتها ببینید و با توجه به سلیقه شخصی خودتون انتخاب کنید.هیچ چیز بهتر از مشاهده دمو قالب نیست.

مرسی دوست عزیز

این شرکت هایی که نام بردید من از کجا باید کارهاشون رو ببینم؟

سلام دوست عزیز،

به دنیای جوملا و انجمن جوملای ایران خوش آمدید.

این یکی از قالب های قدیمی شرکت gavickpro به نام hit music هست، آدرس دموی این قالب اینجاست:

http://demo.gavick.com/joomla15/aug2009/

البته این شرکت یه قالب موزیک دیگه هم داده که اینم جالبه:

http://demo.gavick.com/joomla15/feb2009/

پیروز باشید

مرسی دوست عزیز از تبریک خوش امد گوی تون

مرسی کمک بزرگی گردی! دیدم دمو هارو این هارو نمیشه دانلود کرد؟

مرسی دوست عزیز از تبریک خوش امد گوی تون

مرسی کمک بزرگی گردی! دیدم دمو هارو این هارو نمیشه دانلود کرد؟

این قالب ها تجاری هستند. این ها رو شما باید یا به صورت warez دانلود کنید یا عضو کلوپ قالب ها بشید و از تمام قالب های کلوپ استفاده کنید.

درود

خوش آمدی عزیز

بابا بنده خدا یک ساعتی جوملایی شده

تا راه بیفته کلوپی شه این حرفا <<<<براش زودها

-*+

وقت بخیر عزیز هموطور که دید قالب که خودتون دادید هم جوملایی بودش.حالا اگر می خوای د اینا رو نصب کنید مشکلی از نظر دانلود نداری ی سرچ یا عل یولی مشکلات دیگر هم مکنه باشه مثل فارسی سازی مثل فونت ووو،

شما ی سرچ بزنید قالب مورد نظرتونو نصب و راه اندازی کنید مشکلی بود اعلام کنید تا رفع و راهنمایی کنیم

بابا بنده خدا یک ساعتی جوملایی شده

تا راه بیفته کلوپی شه این حرفا <<<<براش زودها

راه صحیح هر کار رو باید گفت، چه یه ساعت وارد جوملا شده باشند چه یه قرن.

لطفا فقط اگه پاسخی دارین به موضوعات اعلام کنید، حاشیه ایجاد نکنید.

ممنون

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری