m.naderi

درخواست راهنمایی ... چگونه جدیدترین مطالب هر مجموعه را در صفحه اصلی نمایش دهیم

13 پست در این موضوع

با سلام خدمت همه دوستان.

میخواستم بپرسم که چطور میتونم مثل این سایت

http://mamisite.com

مطالبم رو در صفحه اصلی نشون بدم؟

[ATTACH=CONFIG]2102[/ATTACH]

این سایت هم با جوملا نوشته شده

منظورم اینه که میخوام توی صفحه اصلی چنتا بخش بذارم مثل همین سایت مثلاً قسمت آشپزی و توی این قسمت آخرین مطالب مجموعه آشپزی نشون داده بشن.یا قسمت سلامت که سه تا از آخرین مطالب سلامت توی این قسمت نشون داده میشن.

ورژن جوملای من 2.5 هستش و قالبم رو با آرتیستیر طراحی کردم.آیا قالب من این امکان رو داره که به این صورت مجموعه ها رو نشون بده توی صفحه اصلی؟

اگه این امکان وجود داره ممنون میشم توضیح کامل بدین که چطور این چیدمان رو انجام بدم.

با تشکر از همه اساتید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

این کار رو هم میتونید با ماژول های نمایش خبر انجام بدید (که تنوعشون هم زیاده، و مطالب رو هم با عکس و هم بدون عکس به شکل های مختلف از مجموعه های جوملا میخونن و نمایش میدن) و هم میتونید نمایش صفحه اول رو روی 3 ستونه بذارید و بعد با حوصله مطالبتون رو وارد کنید (اندازه عکس ها یکی باشه، ادامه مطلب، و ...) اینطوری صفحه اولتون زیبا و منظم میشه

ممنون از راهنمایی شما.

من میخوام که مجموعه ها رو توی صفحه اول نشون بدم و از هر مجموعه مثلاً دو تا مطلب آخر خود به خود نشون داده بشن.

اینجوری که فقط روی سه ستونه بذارم همه مطالب همه مجموعه ها نشون داده میشن

در مورد اون ماژول نمایش خبر میشه یکم توضیح بدید و لینک دانلود هم بدین لطفاً؟

بازم تشکر

سلام

برای این کار ایتدا به قسمت مدیریت مجموعه هات برو و شناسه اون مجموعه هایی رو کی می خوای آخرین اخبار توی اون مجموعه نمایش داده بشه رو یادداشت کن.

حالا برای هر کدوم از مجموعه هات که می خوای باید یک ماژول آخرین اخبار بسازی به این نکته توجه داشته باش اگر در جوملا 1.5 هستی باید شناسه محموعه رو در تنظیمات سمت چپ ماژول ئارد کنی و اگر در حوملا 2.5 هستی به راحتی می تونی مجموعه مورد نظر رو انتخاب کنی.

موفق باشی

ممنون از توجه شما ولی من منظورم نشون دادن لینک مطلب به تنهایی نیست دوست عزیز.من میخوام اون مطلب با عکس و متن نشون داده بشه.

مثال هم زدم اون سایت رو.

توجه کنید به این عکس

[ATTACH=CONFIG]2104[/ATTACH]

این صفحه اصلی یک سایته که توش آخرین مطالب چنتا مجموعه نشون داده شده و هر مجموعه توی صفحه اصلی یه جای ثابت داره و فقط مطالب جدیدش توش نشنون داده میشن.

میخوام چنتا مجموعه به صورت جداگانه توی صفحه اصلی یه جای ثابت داشته باشن.

میدونم یه افزونه هست که این کارو انجام میده چون توی چنتا سایت دقیقاً مثل همینو دیدم ولی نمیدونم اسمش چیه و چطور باید باهاش کار کرد.

از اساتید ممنون میشم که منو راهنمایی کنن

دقیقا من هم همین مشکل را دارم

میخوام آخرین خبر در 2 ستون به صورت خودکار در صفحه اول قرار بگیره نه اینکه فقط اونایی که ویژه کردم

لطفا راهنمایی کنید

http://havadaran.info/

متشکر از راهنماییتون

از این افزونه استفاده کردم ولی در موارد زیر دچار مشکل شدم:

1) تاریخ ارسال مطلب و نام نویسنده و . . . لاتین نوشته شده چطور میتونم فارسی کنم؟

2)اگر مطلب تصویر نداشته باشه تصویر پیش فرض جایگیزین میکنه چطور میشه تصویر پیش فرض را تغییر داد؟

3) تصویر هر مطلب در سمت چپ هست چطور میشه سمت راست گذاشت؟

4) امتیاز به مطلب و نظرات غیرفعال هست چطور میشه فعال کرد؟ ( از افزونه کا2 استفاده کنم بهتر میشه؟)

5) عبارت " Custom Link " چیه؟ مگه نباید در انتهای مطلب آخر عبارت " صفحه بعد صفحه قبل و . . . " قرار گرفته باشه؟! که نیست!!!

درود

بیشتر مشکلاتی که با افزونه پیدا کردید بر میگرده با زبان فارسی ! جوملاتون فارسیه ؟ از کجا دانلود کردید ؟

بله فارسی هست

قالب تک نیوز1 را با محتوا پیش فرض نسخه 2.5.18 نصب کردم و از سایت جومینا با افزونه به 2.5.19 ارتقا دادم

لینک دریافت قالب:

http://www.takwd.ir/takwebdesign-templates/

ویرایش شده در توسط vahida368

تمام بخش هایی که گفتید توی تنظیمات آیدا نیوز هست. به خوبی بررسی کنید

متاسفانه نیست و فکر کنم برمیگرده به کدنویسی

1) تاریخ ارسال مطلب و نام نویسنده و . . . لاتین نوشته شده چطور میتونم فارسی کنم؟

2)اگر مطلب تصویر نداشته باشه تصویر پیش فرض جایگیزین میکنه چطور میشه تصویر پیش فرض را تغییر داد؟

3) تصویر هر مطلب در سمت چپ هست چطور میشه سمت راست گذاشت؟

4) امتیاز به مطلب و نظرات غیرفعال هست چطور میشه فعال کرد؟ ( از افزونه کا2 استفاده کنم بهتر میشه؟)

5) عبارت " Custom Link " چیه؟ مگه نباید در انتهای مطلب آخر عبارت " صفحه بعد صفحه قبل و . . . " قرار گرفته باشه؟! که نیست!!!

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری