mehran

تغییر هدر بالای صفحه جوملا

16 پست در این موضوع

یا سلام

در صورت امکان یکی از دوستان در زمینه تغییر هدر بالای صفحه به من کمک کنه.من هدر رو توی paint درست کردم ومی خوام بدونم چه جوری توی قالب بریزم که ستینگ سایتم بهم نخوره , اگه برزیم توی قالب اولیه و اون قالب رو مجدداً روی سایت نصب کنم , مطالبی که دارم از بین می رن؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با سلام و احترام

به شاخه Templateبرید بعد پوشه قالب مورد نظر رو بازکنید مثل Templatesite1بعد در به پوشه imagesبرید و اون جا هدر رو پیدا کنید و نام هدرمثل header_siteشما هدر که خودتون ساختین رو با همین نام سیو کنید تو سیستمتون و از هاست هدر پاک و هدر جدید با همون نام اپلود کنید

بدین ترتیب هدر شما عوض میشه

یادتون باشه برای مشاهده (تست) کش مرورگر خودتون پاک کنید برای اینکار از کلید F5استفاده کنید.

ارادتمند:auizz3ffy9vla57584x

با سلام آقا مهدی عزیز

پوشه Template دقبقاً کجاست؟آیا توی همون مدیریت سایت جوملاست؟

باید به این آدرس برین(کنترل پنل هاست):

http://yourdomain.ir:2083/

جای yourdomain.ir آدرس سایتتون رو بزنین و توی پنلتون file manager رو بزنین و گزینه public_html و پوشه رو مشاهده میکنین

موفق باشین

سلام

من اين پوشه imageرا باز كردم عكس هدر نبود (به نظرم از كد هاي htmlبايد كاري كنم)راه چاره چيست؟داخل كد ها هم نگاه كردم آدرس آپلود شده ي عكس هدر نبود.

لطفا كمكم كنيد:13::13::13:

دوست عزیز این تاپیک مال 2 سال پیشه . شما برای مشکلتون تاپیک جدا بزنید دموی سایت هم قرار بدید تا دوستان بتونن راهنمایی کنن

با سلام من هم مشکل دوستان رو دارم می خوام به هدر سایتم جند تا عکس اضافه کنم اما نمی دونم چطوری ؟من مبتدی هستم لطفا راهنمایی کنید ممنونم

با سلام من هم مشکل دوستان رو دارم می خوام به هدر سایتم جند تا عکس اضافه کنم اما نمی دونم چطوری ؟من مبتدی هستم لطفا راهنمایی کنید ممنونم

درود

ضمن خوشامد جهت عضویت شما در خانواده بزرگ جوملا فروم

لطفا دمو قرار بدید تا بررسی بشه

درود

به مسیر زیر درهاست برید

templates/jm_galxy/css/

و فایل template.css رو ویرایش کنید

و در خط 173 مقادیر دلخواه رو به جای مقادیر زیر قرار بدید

height: 56px;
display: block;
background: url("../images/logo.png") no-repeat scroll 0px 0px transparent;
width: 210px;

آدرس سایتم vistacolor.ir هست می خوام هدرم کمی عریض تر هم بشه و لوگو رو هم عوض کنم خواهش می کنم اگه ممکنه کمکم کنید از قالبjm-galaxy استفاده می کنم فونت صفحه اول رو هم می خوام کمی بزرگتر کنم

با تشکر از سایت خوبتون

من اندازه هایی که شما گفتید رو تغییر دادم به اندازه های 960px در 200px اما جای لوگوم رفت سمت چپ و زیر نوشته ها قرار گرفت.اشکال از کجاست؟

اندازه و نوع فونتم در صفحه اول رو هم میخوام عوض کنم و لوگو رو کلا از توی هدر حذف کنم و پایین صفحه بیارمش

با تشکر از سایت خوبتون

من اندازه هایی که شما گفتید رو تغییر دادم به اندازه های 960px در 200px اما جای لوگوم رفت سمت چپ و زیر نوشته ها قرار گرفت.اشکال از کجاست؟

اندازه و نوع فونتم در صفحه اول رو هم میخوام عوض کنم و لوگو رو کلا از توی هدر حذف کنم و پایین صفحه بیارمش میشه زودتر جواب بدید ممنون من همچنان منتظر جوابم

با تشکر از سایت خوبتون

اندازه و نوع فونتم در صفحه اول رو هم میخوام عوض کنم و لوگو رو کلا از توی هدر حذف کنم و پایین صفحه بیارمش میشه زودتر جواب بدید ممنون من همچنان منتظر جوابم

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری