ابوالفضل طالبی

فرمساز حرفه ای بریزینگ فرم فارسی BreezingForms 1.7.2

466 پست در این موضوع

سلام خسته نباشید یه سوال فنی داشتم چطوری میتونم تعداد مطالب رو در صفحه اول کم و زیاد کنم سیستم جوملا1.7

و یکی هم اینکه وقتی سطح دسترسی مطلبی رو برای اعضا تنظیم می کنم عنوان متن هم نشون داده نمیشه ؟

با درود .. سوال شما ارتباطی با بحث فرم ساز ندارد لطفا سوال خودتون رو در انجمن مربوطه و در یک تاپیک جداگانه مطرح نمایید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

دوست عزیز این سوال شما جاش تو این مبحث نیست. :)

برای تعداد نمایش مطالب در صفحه اول، وارد مدیریت منو بشید. روی منوی صفحه اصلی کلیک کنید. در قسمت سمت چپ، پارامترها ، نمایش تعداد مطالب مشخصه.

اولین آموزش رو میزارم که شما تا حدودی با نحوه قرار دادن کد در فرم و همچنین ایجاد مقدار با استفاده از کد نویسی درون یک فیلد آشنا بشید..

این آموزش خیلی ساده ولی مورد نیاز خیلی عزیزان هست.

آموزش ساخت فیلد کد رهگیری : در این آموزش ما میخوایم کاری کنیم که به محض باز کردن فرم توسط کاربر یک کد به صورت تصادفی (Random) در یک فیلد قرار بگیره که ما از این کد به عنوان کد رهگیری بتونیم استفاده کنیم.

یک فرم بسازید و نام اون رو myform بزارید

یک فیلد متنی درون فرم قرار بدید و ویژگی اون رو فقط خواندنی (Read only) کنید.

نام فیلد رو هم بزارید trace

حالا به مسیر زیر برید:

فرم اصلی -> سربرگ پیشرفته -> تنظیمات بیشتر -> اسکریپت -> اسکریپت مقدار دهی اولیه -> سفارشی

حالا دستورات زیر رو در کادر مربوطه وارد کنید و ذخیره نمایید:

function ff_myform_init()
{
var rand_no = (Math.floor(Math.random()*999999999999));
ff_getElementByName('trace').value = rand_no;

}

من یه همچین چیزی می خوام ولی می خوام شماره هارو به ترتیب از یه شماره ای بده و بره بالا . و می خوام همین کد رو هم در آخر پر کردن فرم به کاربر بدم . چطور می تونم این کارو انجام بدم ؟

سلام واقعا دستتون درد نکنه...

تا اینجا که عالی بود...

من یک هفته است با جوملا کار می کنم... خیلی حال کردم...

من یه مشکل دارم: وقتی از آپلود فلشی استفاده می کنم و فایل ها رو انتخاب می کنم اتفاقی نمیوفته...

البته روی لوکال درسته...

خیلی ممنون می شم راهنماییم کنید...

تا اینجا که عالی بود...

من یه مشکل دارم: وقتی از آپلود فلشی استفاده می کنم و فایل ها رو انتخاب می کنم اتفاقی نمیوفته...

البته روی لوکال درسته...

سلام

من میخوام یک فرم در زمینه کاری طراحی چاپ داشته باشم اما به مشکل برخوردم

کار این فرم اینکه بتونه سفارش طراحی یا آپلود مشتری رو ازش بگیره و در صورت ( طراحی ) به لیست طراحی اضافه و سپس دستی آن را به طراح ارسال و در صورت داشتن فایل ( آپلود ) به لیست چاپی و سپس دستی به چاپخانه ارسال کنم .

سلام

کار این فرم اینکه بتونه سفارش طراحی یا آپلود مشتری رو ازش بگیره و در صورت ( طراحی ) به لیست طراحی اضافه و سپس دستی آن را به طراح ارسال و در صورت داشتن فایل ( آپلود ) به لیست چاپی و سپس دستی به چاپخانه ارسال کنم .

تا اینجا که عالی بود...

البته روی لوکال درسته...

مشکل آپلود فلش در جوملا دارید یا در فرم ساز؟

در پیکربندی جوملا باید فایل با پسوند zip و ZIP را نیز تعریف کنید

حداکثر حجم آپلود را هم باید به بایت تعریف کنید

سلام

خیلی ساده است از همون المنتهای پیشفرض استفاده کنید .. المنت آپلود فایل رو هم برای دریافت فایل از مشتری قرار بدید ...

میتونید یک بخش شرطی هم بسازید مثال:

یک المنت رادیویی تعریف میکنید با مقادیر زیر:

فایل چاپی من آماده است

فایل چاپی من آماده نیست

اگر کاربر روی گزینه اول کلیک کرد المنت آپلود فایل نمایان و در غیر اینصورت نمایش داده نشود.

آموزش شرطی کردن بخشی از فرم هم در پستهای قبلی توضیح داده شده

سلام

من یه مشکلی پیدا کردم!

میخوام اصلا کاربر نتونه تیک چک باکس رو برداره ، چی کار باید بکنم؟

خیلی ممنون

چند سوال دیگه هم داشتم

چه طوری میتونم مثلا چند تا فیلد رو تو یه باکس جدا بزارم؟؟؟؟

در ضمن چجوری میتونم کاری کنم که با انتخاب یک گزینه چند تا گزینه دیگه هم به طور خودکار انتخاب بشن؟

ممنون

چه طوری میتونم مثلا چند تا فیلد رو تو یه باکس جدا بزارم؟؟؟؟

برای هر بخش که میسازید در مشخصات بخش قسمت نوع دارای کادر رو انتخاب کنید .

میخوام اصلا کاربر نتونه تیک چک باکس رو برداره ، چی کار باید بکنم؟

فیلد که ایجاد کردید در قسمت مشخصات فقط خواندنی رو انتخاب کنید .

در ضمن چجوری میتونم کاری کنم که با انتخاب یک گزینه چند تا گزینه دیگه هم به طور خودکار انتخاب بشن؟

شما می تونید از نمایش شرطی برای اینکار استفاده کنید . تو پست های قبلی آموزش اینکار قرار گرفته شده .

خیلی ممنون اون مشکلم حل شد!

یه سوال دیگه چطوری میتونم کاری کنم که با یک دکمه کل چت باکس ها انتخاب بشن؟

ممنون

سلام

برای اجباری کردن لیست پایین افتادنی چه کار باید کرد؟

والا من ترجمه شدش را ندارم ولی یه گزینه انگار داشت به نام Selected Index یه همچین چیزی بود ولی چیزی که هست با اون مشکلم حل نشد و تونستم با استفاده از

همون گزینه که برای کنترل ورود نام استفاده میکردم کنترلش کنم . منظورم کنترل عدم خالی قرار دادن فیلد هست که با اون حل شد کارم .

موفق باشی:auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x

والا من ترجمه شدش را ندارم ولی یه گزینه انگار داشت به نام Selected Index یه همچین چیزی بود ولی چیزی که هست با اون مشکلم حل نشد و تونستم با استفاده از

همون گزینه که برای کنترل ورود نام استفاده میکردم کنترلش کنم . منظورم کنترل عدم خالی قرار دادن فیلد هست که با اون حل شد کارم .

موفق باشی:auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x

اره اونو امتحان کردم ولی چون همیشه دارای مقداری هست به خاطر همین قبول میکنه و رد میشه جواب نمیده ...........

من نفهمیدم اجباری کردن لیست پایین افتدانی یعنی چی ؟ وقتی لیست باشه یکیش پیش فرض انتخاب هستش و این یعنی بعد از submit ارسال می شه اگه می خواهین فقط اون ستاره بیاد که اعتبار سنجی و اجباری بزارید. :21:

من نفهمیدم اجباری کردن لیست پایین افتدانی یعنی چی ؟ وقتی لیست باشه یکیش پیش فرض انتخاب هستش و این یعنی بعد از submit ارسال می شه اگه می خواهین فقط اون ستاره بیاد که اعتبار سنجی و اجباری بزارید. :21:

سلام

به طور مثال لیست پایین افتادنی باشه که یه نفر استان محل زندگی شو انتخاب کنه

چجوری باید اجباری کرد؟

بله تازه متوجه شدم. شما کافیه فیلدی را که ایجاد کردین را به قسمت اعتبار سنجی کتابخانه و ff-valuenotempty قرار دهید و پیغام خطایی مناسب مثلا یک شهر را انتخاب نمایید را قرار دهید حال برای لیست خودتون value اولی را خالی قرار دهید:128fs318181: مثلا به این فرم:

0;شهر شما;

0;اصفهان;esfahan

0;تهران;tehran

اگر زماني نياز داشتيد كه پس از ثبت اطلاعات در فرم ، كاربر به صورت خودكار به يك صفحه خاص در سايت شما و يا به يك آدرس وب سايت به صورت خودكار منتقل بشه مي تونيد از آموزش مختصر زير استفاده كنيد:

ابتدا در سربرگ پيشرفته مربوط به فرم وارد بشيد

بر روي گزينه "تنظيمات بيشتر" كليك كنيد

از پنجره باز شده گزينه "قطعات فرم" را انتخاب كنيد

و در كادر دوم يعني كادر "بعد از فرم" گزينه "سفارشي" را انتخاب نماييد

اكنون در كادر پاييني كه باز شده كد زير را قرار دهيد:

$this->execPieceByName('ff_InitLib');
     ff_redirect('/myThankYouPage.php');

اين كد باعث ميشود كه صفحه myThankYouPage.php پس از ثبت فرم نمايش داده شود.

اگر ميخواهيد به يك آدرس اينترنتي مشخص ارجاع داده بشه از كد زير استفاده كنيد:

ff_redirect('http://www.yourDomain.com/page.html');

ولي هر دو كدهاي بالا صفحه مورد نظر شما را داخل يك پنجره iframe نمايش ميدهند بنابراين اگر ميخواهيد صفحات مورد نظر در پنجره مستقل نمايش داده شوند ميتوانيد كدهاي بالا را به صورت زير تغيير دهيد:

ff_redirect('/myThankYouPage.php', 'parent');

و یا :

ff_redirect('http://www.yourDomain.com/page.html', 'parent');

من این کارو انجام دادم ولی صفحه انتخاب شده قبل از فرم نمایش داده میشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

من این کارو انجام دادم ولی صفحه انتخاب شده قبل از فرم نمایش داده میشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

نمی دونم لابد یک جایی اشتباه می کنید.به فرم مربطه برید .تنظیمات فرم>> تنظیمات بیشتر >>قطعات ارسال >> پایان ارسال>>سفارش >>

header("Location: http://www.google.com/");

exit;

بزنید ببنید انتقال داده می شوید

نمی دونم لابد یک جایی اشتباه می کنید.به فرم مربطه برید .تنظیمات فرم>> تنظیمات بیشتر >>قطعات ارسال >> پایان ارسال>>سفارش >>

header("Location: http://www.google.com/");

exit;

بزنید ببنید انتقال داده می شوید

آقا دست درد نکنه کلی مشکلات مارو حل کردی تشکر

یه سوال دیگه ایمیلی که میره برای کاربر (بعد از تکمیل فرم) نام ارسال کننده رو unknown sender میزنه این قابل حل هست؟

سلام

من 2 تا سوال داشتم...

1. می خوام یه باکس ایجادکنم که مثلا عدد 3 رو که توش وارد می کنم، section بعد از اون که 3-4تا المان داره به تعداد اون عدد وارد شده تکرار بشه...

2. می خوام یه Multi select box ایجاد کنم که اعضای ثبت نام کرده توی سایت توش باشه و از بین اونا بشه چند نفرو انتخاب کرد

پیشاپیش ممنون....

آقا دست درد نکنه کلی مشکلات مارو حل کردی تشکر

یه سوال دیگه ایمیلی که میره برای کاربر (بعد از تکمیل فرم) نام ارسال کننده رو unknown sender میزنه این قابل حل هست؟

بله شما می توانید هر گونه تغییر دلخواهی را بدین . برای عوض کردن ارسال کننده به فرم مربوطه برین >>تنظیمات فرم >تنظیمات بیشتر >> ایمیل جایگزین فرم >> به طور مثال info@domain.com

برای هر فرم می توانید ارسال کننده را عوض کنید.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری