startpoint

برگذاری کلاس های آموزش آنلاین

12 پست در این موضوع

سلام. خسته نباشید و وقتتون بخیر

هدف از ایجاد این تاپیک پیشنهاد برگذاری کلاس های آنلاینه که خطاب به جناب مهندس طالبی مدیر محترم انجمن هست و در پاسخ اینکه چرا این موضوع رو بصورت پیام خصوصی ارسال نکردم اینه که خواستم دوستان هم موافقت خودشون رو اعلام بکنن (البته در صورتی که با پیشنهاد بنده موافق هستن)

جناب مهندس طالبی من تو دوره پی اچ پی شما شرکت کردم و خیلی هم این دوره برام کاربردی بود و واقعا از کیفیت دوره راضی هستم...

هزینه ای که برای این دوره در نظر گرفتید مناسب بود اما من چیزی حدود سه برابر دوستان ساکن تهران برای این دوره هزینه پرداخت کردم. چون ساکن مازندران هستم. دوستان ساکن شهرستان توی کلاس زیاد بودن. خواستم بگم اگه ممکنه امکان برگذاری همین کلاس هارو بصورت آنلاین فراهم کنید که ما بتونیم از راه دور تو این کلاس ها شرکت کنیم. من خیلی دوست دارم تو کلاس طراحی قالب و افزونه نویسی شرکت کنم ولی با این شرایط برام مقدور نیست.

دوستانی که با این پیشنهاد بنده موافق هستن اعلام کنن یا حد اقل لایک کنن....

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

مرسی محمود جان از پیشنهادت واقعا اگه اینجور میشد خیلی عالی بود برای بچه های شهرستان هم این مشکلات نبود...

پیشنهاد بالا پیشنهاد خوبیه ولی بازم نمیتونه جای کلاس های حضوری رو بگیره تازه مشکلات هم زیاده یکی نتش خراب میشه یکی سرعتش پایینه و .... که این کار رو سخت میکنه

به نظر من اگر برای آقای طالبی مقدوره کلاس ها رو در شهر های دیگه به صورت فشرده(2-3 روزه)برگزار کنند اینطور فکر میکنم بهتر باشه

با سلام

نظر شخصی خودم رو میدم....

به نظر بنده امکانپذیر نیست، به چند دلیل!

1: واقعا برگزاری این نوع کلاسها بصورت آنلاین مقدور نیست، تمامی کاربران به اینترنت پرسرعت دسترسی دارند که بخواد کار بصورت کاملا آنلاین باشه طبعاً با این اوصاف حتما میبایست آموزشها بصورت فیلم های ویدئویی ضبط شده در اختیار کاربران قرار بگیره. که اینهم با توجه بازار داغتر از داغ کپی پیست و عدم رعایت حقوق نویسنده تو ایران، معلومه که هنوز ویدئو منتشر نشده، کپی هاش از سایتهای دیگه سر در میاره!!!!

نکته ی دوم: که اینهم در نتیجه نکته ی اول هستش.ممکنه بگید : خب چه اشکالی داره، بذارید به رایگان ملت استفاده کنند دیگه. چی از ایشون کم میشه مگه!؟؟ (حالا این حرف یک عده از دوستان با انصاف هست.. اون عده ی دوستان (؟؟؟) که کلاً روی حرف زدنشون اینجوریه: خب وظیفه شه !؟ چرا نباید بذاره؟ اصلا باید همه ی آموزشها رو بذاره تو سایت کاملا رایگان هم باید باشن! چرا شما همش دنبال پولید!!! )

خب در این بین باید بگیم به هر دو دسته ، آیا به نظرتون اصلا عاقلانه هست که اینکار انجام بشه!؟ آیا شما حاضرید که یکی از بخشهای درآمدی خودتون حالا هرچقدر کوچک و بی ارزش رو ندید بگیرید!؟ و ازش صرف نظر کنین!؟ به نظرتون همین محصولات و بسته های رایگانی که در انجمن منتشر میشه ، ایا در نشون دادن حسن نیت گروه و اینکه صرفاً با دید مالی به موضوع انجمن نگاه نمیکنند، کافی نیست!؟

مطمئن باشید .با منتشر شدن 4تا ویدئو از آموزش ها در نت، 100 تا سایت و فرد و گروه و شرکت فردا ادعای آموزش های تحت جوملا رو میکنند ....

و مابقی دلایل دیگه...که فکر نکنم عقلانی باشه و اصولی باشه، این آموزش ها صرفاً و اختصاصاً از طریق وب و آنلاین صورت بگیره!!!

موفق و سربلند و پایدار باشید

یا حق

آقا حجت پیشنهاد ما که امکان پذیره؟؟؟

خوب ، جالب و درسته...

ناگفته نمونه، در راستای صحبتهاتون ، دارم هماهنگی های لازم رو انجام میدم، در رشت هم کلاسهای طراحی وب و سایر متعلقاتش ، بطور مثال امنیت و ... برگزار کنیم. البته با ذکر یک نکته مهم و اساسی... (که تابحال کسی این با سبک و درجه برگزار نکرده)

در این کلاسها علاوه بر اینکه خودم بخش جوملاش رو برعهده دارم، مابقی بخشها مثل امنیت رو دوستان قرار هست که تدریس انجام بدند، مانعی برای برگزاری مابقی دوره ها هم وجود نداره، و سعی دارم که مابقی حوزه ها رو هم پوشش بدیم...

همچنان منتظر کاغذبازیهای اداری هستیم....(سیستم بروکراسی در دستگاههای دولتی!!! :heey:)

داخل کرمان هم اگر کسی باشه که در بخش امنیت ( یا بخش های دیگه باشه ) میتونیم توی کرمان برگزار کنیم و آموزشگاه مجهز داریم .

اما آنلاین نمیشه .. من یک بار این کار رو کردم و فقط وقت تلف کردن بود ... هیچکس نمیتونه پا به پای کلاس بیاد ...

بنظرم کلاس های دو یا سه روز خیلی بهتر از انلاین (با اوضاع اینترنت ) جواب میده .

بنده تجربه برگزاری انلاین در چند شهر رو داشتم و فوق العاده بود

اگر تصمیم به برگزای کلاس شد از اصفهان شروع کنید که متقاضی زیاد داره:دی

ببینید آموزش آنلاین نمیتونه صرف پخش ویدئو باشه. میتونه حاوی فایل های صوتی باشه و متون. از ابزارهای آموزش الکترونیکی مثل مودول هم میشه استفاده کرد. برگذاری کلاس در آموزشگاه دارای محدودیت های زمانی و مکانی هست و هزینه های زیادی رو در بر داره. میشه به جاش هزینه ایجاد بخش های مالتی مدیا ، فلش و ... رو روش سرمایه گذاری کرد. ما نگفتیم فیلم آموزشی ایجاد کنید که ما بخریم و از روش یاد بگیریم. میشه اتاق های چت و گفتگو ایجاد کرد در زمان های مختلف. وقتی من جمعه ها قراره ساعت 3 تا 6 بیام کلاس پس میتونم جمعه ها 3 تا 6 تو کلاس آنلاین حضور داشته باشم. با تقصیم مباحث آموزشی در ویدئو ها، فایل های صوتی ، فلش ، اتاق گفتمان و ... میشه تا حد بسیار زیادی از کپی شدن هم جلوگیری کرد. تازه اگه اعطای مدرک هم به اینگونه آموزشها اضافه بشه که خیلی عالی میشه.

در صورت صلاحدید شما بنده میتونم تو بخش مالتی مدیا و خیلی جاهای دیگه خودم به برگذاری این کلاس ها کمک کنم. دوستان بسیار سرشناس و حرفه ای تو این انجمن هستن. میشه به قول بچه ها یه کار شاخ که مو لای درزش نره انجام داد. همت میخواد...

اگر کلاسها اصفهان برگزار بشه خیلی عالیه منم میخوام شرکت کنم. :128fs318181:

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری