Vahid Taheri

*ویژه*ماژول منوی maximenu ck فارسی با قابلیت ساخت منوی عمودی و افقی

244 پست در این موضوع

با سلام

منوی خیلی زیبایی ایجاد میکنه فقط من یک مشکل باهاش دارم که اندازه بک گراندش تغییر نمیکنه و از موقعیت منوی بعضی قالبها خارج میشه

دموی آنلاین قرار بدین

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

لینک دانلود از سرور انجمن سالم بود

لینک دانلود از سایت خودمم درست کردم تا اگر نتونستید از انجمن بگیرید از اونجا بگیرید

سلام

من از نسخه فارسی شده این منو که قبلا تو انجمن گذاشته بودید استفاده کردم.ولی یه مشکلی باهاش دارم.و اونم اینه که ریزمنوها رو میبره زیر اسلاید نشون میده(اسلاید زیرِ منو قرار گرفته)

از z-index هم استفاده کردم ولی کمکی بهم نکرد.

میشه لطفاً راهنماییم کنید؟

این هم آدرس سایتی که این منو رو توش گذاشتم : سانی وب

سلام

من از نسخه فارسی شده این منو که قبلا تو انجمن گذاشته بودید استفاده کردم.ولی یه مشکلی باهاش دارم.و اونم اینه که ریزمنوها رو میبره زیر اسلاید نشون میده(اسلاید زیرِ منو قرار گرفته)

از z-index هم استفاده کردم ولی کمکی بهم نکرد.

میشه لطفاً راهنماییم کنید؟

این هم آدرس سایتی که این منو رو توش گذاشتم : سانی وب

با حذف اجزای سایت با فایرباگ باز هم همونطوری بود.

از تنظیمات ماژول چک کنید که نمایش زیر منوها بر روی بله باشد

با حذف اجزای سایت با فایرباگ باز هم همونطوری بود.

از تنظیمات ماژول چک کنید که نمایش زیر منوها بر روی بله باشد

تنظیماتش درست هستن.

وقتی با فایرباگ ارتفاع هدر رو زیاد میکنم زیرمنو رو نمایش میده.(ولی خوب نمیشه این رو عملی کرد.ظاهر سایت داغون میشه!) الان ارتفاع هدر به اتومات هست.

سلام

من این منو رو تو یه سایت گذاشتم. تا وقتی ساب منو ندارم همه چی خوبه! ولی وقتی ساب منو میذارم، عکس بک گراند سایت رو نشون نمیده!

فقط وقتی بک گراند رو نشون میده که اون ساب منو باز هستش.

کسی میتونه راهنماییم کنه؟

سایت لوکال هستش.

مشکلات سی اس اسی نیاز به دموی انلاین و گاهی اوقات کد های قالب دارن

فکر میکنم قالب شما مشکل داشته باشه.این رو بخاطر دو مشکل ذکر شده در این تاپیک میگم

استایل داخلی هست و از فایل های css درست نمیشه.

ولی فکر کنم این کار رو کنید درست بشه:

پوشه ی modules/mod_maximenuck/tmpl رو باز کنید. فایل default.php رو با ویرایشگر باز کنید و در خط 49 و 50 مقدار float:left; رو به float:right; تبدیل کنید.

ممنونم درست شد خیلی لطف کردید من سایتم دو زبانه است برای english چیکار کنم اونوقت؟

البته هنوز شروع نکردم انگلیسیشو

ویرایش شده در توسط shafiee

ممنونم درست شد خیلی لطف کردید من سایتم دو زبانه است برای english چیکار کنم اونوقت؟

البته هنوز شروع نکردم انگلیسیشو

نسخه ی جدید ماکسی منو رو از سایت سازندش بگیرید و تست کنید.

وقتی روی منوهایی که بشون col 180 رو دادم..

ویرایش شده در توسط shafiee

این مشکل شاید با ویرایش ماژول مسیریاب حل بشه که ویرایشش رو باید کسی انجام بده که به جوملا و پی اچ پی مسلط باشه

سلام

من این آیتم رو نصب کردم و موقعیتش رو گزاشتم بالای سایت به جای منو اصلی

اما نوشته های مثلا خانه محصولات و .... رو نشون نمیده و آبشارش هم با اینکه فعال کردم میاد اما ساب منو ها هم نوشته هاش نیست

میشه راهنمایی کنید؟

موقعیتش رو که عوض میکنم درست میشه

اما بالای سایت که میره این مشکل رو دارم

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

من این فایل رو دانلود کردم چطوری نصب کنم روی جوملا 2.5؟

این سایت هستش می خواهم جای مجموعه کیک ها کلاً ماژول شما نصب شود چطوری مال خودم رو حذف کنم و افزونه شمارو نصب کنم؟

www.hamkarshimiazma.com

ویرایش شده در توسط mohammaddj

سلام

من این آیتم رو نصب کردم و موقعیتش رو گزاشتم بالای سایت به جای منو اصلی

اما نوشته های مثلا خانه محصولات و .... رو نشون نمیده و آبشارش هم با اینکه فعال کردم میاد اما ساب منو ها هم نوشته هاش نیست

میشه راهنمایی کنید؟

موقعیتش رو که عوض میکنم درست میشه

اما بالای سایت که میره این مشکل رو دارم

دموی آنلاین قرار بدین تا بررسی بشه

سلام

من این فایل رو دانلود کردم چطوری نصب کنم روی جوملا 2.5؟

این سایت هستش می خواهم جای مجموعه کیک ها کلاً ماژول شما نصب شود چطوری مال خودم رو حذف کنم و افزونه شمارو نصب کنم؟

قالب زیبا و حرفه ای فروشگاه شیرینی جوملا- بیکری

از طریق مدیریت افزونه ها اقدام به نصبش کنید و ماژول منوی کیک ها رو غیرفعال و ماژول maximenu رو برای اون منو تنظیم کنید

اگر باز منظور منو نمیفهمید پیشنهاد میکنم یه بار آموزش های جوملا 2.5 که در انجمن قرار داده شده رو مطالعخ بفرمایید

سلام

آیا با این ماژول میشه همزمان دو تا یا بیشتر منو ساخت

بله . برای اینکار یک منو رو تنظیم کنید وبرای منوهای بعدی در مدیریت ماژول ها گزینه ی جدید رو بزنید و نوع ماژول maximenu ck رو انتخاب کنید

سلام

من افزونه فارسی شده را نصب کردم

ماژول منو در موقعیت چپ قالب و به صورت عمودی قرار داده شد ولی برای قسمت های منو که زیر مجموعه دارند، مثلث سیاه رنگ که نشان زیر مجموعه هست در ابتدای عنوان هر باکس قرار می گیرد در حالی که باید بعد از عنوان قرار گیرند.

ممنون میشم راهنمایی کنید

متشکرم

سلام

ماژول منو در موقعیت چپ قالب و به صورت عمودی قرار داده شد ولی برای قسمت های منو که زیر مجموعه دارند، مثلث سیاه رنگ که نشان زیر مجموعه هست در ابتدای عنوان هر باکس قرار می گیرد در حالی که باید بعد از عنوان قرار گیرند.

ممنون میشم راهنمایی کنید

متشکرم

دموی آنلاین قرار بدین تا بررسی بشه

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام دوستان

میخواستم بدونم این ماژول این امکان را داره که کنار زیر منو به صورت هم زمان تصویر را هم نمایش بده>

(مثلا زیرمن یک محصول را معرفی میکنه که میخوام هم زمان که روی هر زیر منویی میریم تصویر محصول را هم نمایش بده)

اگه این ماژول این امکان را داره لطفا آموزش بدید و اگه نداره یک ماژول بهم معرفی کنید.

روز خوش

ویرایش شده در توسط nazijun

دوستان لطفا بگید این منو چه جوری راستچین و به ترتیب از راست به چپ در بالای سایت قرار می گیره!؟من نمیدونم باید در این مورد چیکار کرد!!

سلام دوستان

میخواستم بدونم این ماژول این امکان را داره که کنار زیر منو به صورت هم زمان تصویر را هم نمایش بده>

(مثلا زیرمن یک محصول را معرفی میکنه که میخوام هم زمان که روی هر زیر منویی میریم تصویر محصول را هم نمایش بده)

اگه این ماژول این امکان را داره لطفا آموزش بدید و اگه نداره یک ماژول بهم معرفی کنید.

روز خوش

مطمئن نیستم ولی فکر نمیکنم این قابلیت رو داشته باشه. اگر به چیزی مناسب شما بر خوردم بهتون میگم

دوستان لطفا بگید این منو چه جوری راستچین و به ترتیب از راست به چپ در بالای سایت قرار می گیره!؟من نمیدونم باید در این مورد چیکار کرد!!

نسخه ی راستچین رو از پست اول همین تاپیک دانلود و نصب کنید

سلام

من میخوام از این ماژول داخل قالبی که خودم دارم طراحی میکنم استفاده کنم ولی منوهای اصلی قالبم همچنان هستن چه کار کنم که منوهای اصلیه قالبم نمایش داده نشه، چون اگه دیو مربوط به منوم رو حذف کنم کلا منوم حذف میشه. راهی هست که منوی قالبم نمایش داده نشه و به جاش ماکسی منو رو نمایش بدم اینم یه تصویر از مشکلم.درضمن سایتم روی لوکاله فعلا.

[ATTACH=CONFIG]5299[/ATTACH]

سلام

ممنون میشم راهنمایی کنید

متشکرم

منم این مشکل رو دارم

سلام

من میخوام از این ماژول داخل قالبی که خودم دارم طراحی میکنم استفاده کنم ولی منوهای اصلی قالبم همچنان هستن چه کار کنم که منوهای اصلیه قالبم نمایش داده نشه، چون اگه دیو مربوط به منوم رو حذف کنم کلا منوم حذف میشه. راهی هست که منوی قالبم نمایش داده نشه و به جاش ماکسی منو رو نمایش بدم اینم یه تصویر از مشکلم.درضمن سایتم روی لوکاله فعلا.

[ATTACH=CONFIG]5299[/ATTACH]

در مدیریت ماژول ها ماژول منوی اصلی رو غیر فعال کنید و maximenu رو به جاش بگذارید

منم این مشکل رو دارم

پاسخ ایشون رو به شما هم میگم : دموی آنلاین قرار بدین تا بررسی بشه

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری