Vahid Taheri

*ویژه*ماژول منوی maximenu ck فارسی با قابلیت ساخت منوی عمودی و افقی

244 پست در این موضوع

من کل این 5 صفحه رو خوندم ولی نتونستم اینو اجرا کنم میشه راهنمایی کنید چه طوری نمایش بدم :heey:

از اینکه دیر پاسخ دادم عذر میخام.پستتون رو ندیدم

مشکلتون دقیقا چیه؟به صفحه انتصاب دادین ؟در حال انتشار قرار دادین؟موقعیت رو درست انتخاب کردین؟در صورت امکان یه تصویر از تنظیمات ماژول قرار بدین تا بهتر بتونم راهنمایی کنم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

چه موقعیتی باید گذاشت ؟ این تصویر ماژول بندس لطفاراهنمایی کنید

[/img]

سلام .

امکانش هست تمپلیت های آماده برای منوها رو هم قرار بدین یا بگین از کجا میتونم پیدا کنم .

با سپاس

سلام و ممنون بابت این منو سازی که معرفی کردید

من مشکلی که دارم اینه که وقتی زیر منوها می خوان باز بشن یا از سمت راست منوی اصلی باز می شن یا روز خود منوی اصلی ظاهر می شن...همونطور که می دونید برای منوی های فارسی مناسب نیست

من می خوام کاری کنم که این زیر منوها در سمت چپ منوی اصلی باز بشن....لطفا منو راهنمایی کنید...css خیلی وقته کار نکردم و کلا فراموش کردم... با تشکر

ارسال شده در (ویرایش شده)

چه موقعیتی باید گذاشت ؟ این تصویر ماژول بندس لطفاراهنمایی کنید

منوی عمودی میخواین دیگه؟پس در تنظیمات ماژول بخش تنظیمات ظاهر نوع جهت گیری اون رو روی vertical قرار بدین و در موقعیتی عمودی قرار بدین.همچنین در بخش گزینه های اصلی و ارائه منو نام منویی که میخواین به نمایش بزارین رو ذکر کنین و در همون بخش مقدار سطح شروع رو روی 1 تنظیم کنید

از درستی موقعیت،حالت انشار(بر روی منتشر شده) وصفحاتی که ماژول رو بهش انتساب دادین رو چک کنین

موفق باشین

ویرایش شده در توسط Vahid Taheri

سلام .

امکانش هست تمپلیت های آماده برای منوها رو هم قرار بدین یا بگین از کجا میتونم پیدا کنم .

با سپاس

تمپلیت های این ماژول توسط سایت سازنده ارائه میشه که متاسفانه تجاریه و تمپلیت رایگان نداره.

ولی اگر با css آشنا باشین براحتی میتونین تمپیلتش رو ویرایش کنین

سلام و ممنون بابت این منو سازی که معرفی کردید

من مشکلی که دارم اینه که وقتی زیر منوها می خوان باز بشن یا از سمت راست منوی اصلی باز می شن یا روز خود منوی اصلی ظاهر می شن...همونطور که می دونید برای منوی های فارسی مناسب نیست

من می خوام کاری کنم که این زیر منوها در سمت چپ منوی اصلی باز بشن....لطفا منو راهنمایی کنید...css خیلی وقته کار نکردم و کلا فراموش کردم... با تشکر

از کدوم قالبش استفاده میکنین؟از نسخه ی فارسیش استفاده میکنین دیگه؟آدرس سایتتون رو قرار بدین تا بررسی بشه

سلام بر همگی

آقا من می خواستم که زیر منوهای اصلی سایتم دو ستونه بشه (ستون چپ و راست)

از ماژول maximenu استفاده می کنم

هر کاری کردم نشد

col را مساوی 2 قرار دادم

col with را مساوی مثلا = 150px قرار دادم

یک منو جدا کننده ایجاد کردم نشد که نشد

اگه میشه یه آموزش گام به گام قرار بدید

ممنون

آموزش خاصی نیاز نداره و من نحوه انجام این کار رو در توضیحات ماژول گذاشتم

به آخر عنوان منوتون [col=180] رو اضافه کنید(مجموعه کلی نه بلکه زیر مجموعه ها) البته یه فاصله هم بین عنوان و این عبارت بندازین

اینم نمونه ای که الان ساختم :

joomlaforum.ir_13535180541.jpg

نکته ای که هست اینه که توی این تصویر منو چپ چین هست و دلیلش اینه که قالب من کامل راست چین و فارسی نشده و حداقل در این موقعیتی که الان گذاشتم نباید بزارم

اگر متوجه نشدین بگین که من کامل تر و با تصویر قدم به قدم بگم خدمتتون

موفق باشین

دوستان عزیز یه سری مشکلات در maximenu فارسی شده مشاهده کردم و برطرف کردم.خواستم بروزرسانیش کنم گفتم شاید مشکل های دیگه داشته باشه که دوستان دیدن و من ندیدم.

به همین سبب از دوستانی که از این افزونه استفاده کردن و مشکلی در کدها و ترجمه دید(چه رفع شده و چه نشده)بگن تا چک کنم و برطرفش کنم

فقط دقت کنید که مربوط به کد ها و ترجمه باشه نه تنظیمات

موفق باشید

مشکل راست چین نبودن منو های افزونه در جوملا 2.5 برطرف و در پست اول همین تاپیک قرار گرفت

منو ها تا 3 سطح راست چین شده یعنی زیر منوی سوم هم راست چین شده است.

از کاربران گرامی به دلیل بروز مشکلات قبلی عذرخواهی میکنم.

با تشکر فراوان - طراحان روز

ویرایش شده در توسط Vahid Taheri

من این ماژول را نصب کردم اما در لیست ماژولها نمایش نمیده!!!!!!!1

از نسخه ی اصلاح شده استفاده میکنید؟اگر از نسخه اصلاح شده استفاده میکنید با این نام در مدیریت ماژول ها دنبالش بگردین: ماژول منوی Maximenu CK-طراحان روز

اگر هم از نسخه قبلی استفاده میکنید این عنوان: maximenu ck

سلام من از این منو به صورت افقی دارم استفاده می کنم و از قالب پیشفرض ماژول

فقط مشکلی که دارم اینه که زیر شاخه ها دقیقا زیر شاخه اصلی باز نمیشن و یک مقدار به سمت راست کشیده شدن

و دوم اینکه توی زیر شاخه ها چطوری می تونم فاصله بین عنوان ها رو کم کنم تقریبا نصف بشن

لینک سایت : http://www.avamehr.ir/fa

سلام من از این منو به صورت افقی دارم استفاده می کنم و از قالب پیشفرض ماژول

فقط مشکلی که دارم اینه که زیر شاخه ها دقیقا زیر شاخه اصلی باز نمیشن و یک مقدار به سمت راست کشیده شدن

و دوم اینکه توی زیر شاخه ها چطوری می تونم فاصله بین عنوان ها رو کم کنم تقریبا نصف بشن

لینک سایت : http://www.avamehr.ir/fa

با عرض سلام خدمت شما

از این که دیر پاسخ میدم عذر میخوام

مشکل مکان باز شدن زیر منو: در فایل http://www.avamehr.ir/fa/modules/mod_maximenuck/themes/default/css/maximenuhck.php بدنبال کلاس div#<?php echo $id; ?> ul.maximenuck li div.floatck بگردین (حدودا میشه خط 195 اگر تغییر نداده باشید) و به کد های css آن این کد رو اضافه کنید:

margin-left: -120px;

مشکل حل خواهد شد

مشکل ارتفاع زیاد آیتم های زیر منو: در همون فایل به دنبال کلاس div#<?php echo $id; ?> ul.maximenuck2 li.maximenuck (خط 184) بگردید و این کد را به کدهاش اضافه کنید:

height: 28px;

این مشکل هم حل خواهد شد.

موفق باشید

ممنون

مشکل اولی با کد

margin-left: -60px;

حل شد

اما اون فاصله که گفتم فاصله کم میشه ولی نوشته ها سر جاشون می مونه و یکجوری بی نظم شده. سایت رو چک کنید خودتون متوجه می شید

بازم تشکر

ممنون

مشکل اولی با کد

margin-left: -60px;

حل شد

اما اون فاصله که گفتم فاصله کم میشه ولی نوشته ها سر جاشون می مونه و یکجوری بی نظم شده. سایت رو چک کنید خودتون متوجه می شید

بازم تشکر

به اون بخشی که ارتفاع 28 رو نسبت دادین این کد رو اضافه کنید:

padding: 5px;

یعنی در اصل مقدار padding رو یغییر بدین

این قالب از ماژول کمی کدهاش شلوغ شده و پیدا کردن کد ها کمی سخت شده.با فایرباگ هم میتونید یه سری از کد ها رو پیدا کنید و تغییر بدین

موفق باشید

سلام

من از maximenu استفاده کردم ولی هنوز منوی پیشفرش جوملا هم وجود داره . چطور می تونم منوی پیش فرض جوملا رو مخفی کنم ؟

سلام

من از maximenu استفاده کردم ولی هنوز منوی پیشفرش جوملا هم وجود داره . چطور می تونم منوی پیش فرض جوملا رو مخفی کنم ؟

منوی پیشفرض جوملا؟ آدرس سایتتون رو بگین یا یه عکس از این چیزی که میگین بدین تا بهتر بتونم راهنمایی کنم

منوی پیشفرض جوملا؟ آدرس سایتتون رو بگین یا یه عکس از این چیزی که میگین بدین تا بهتر بتونم راهنمایی کنم

ragagame.ir

ragagame.ir

سلام

شما میتونید به قسمت مدیریت سایتتون برید، بعد قسمت مدیریت ماژول، بعد اونجا شما احتمالا یک ماژول از نوع منو دارید که داره دسته منو اصلیتونو نشون میده.احتمالا در موقعیت user3 هم باشه.اون رو حذف یا عدم نمایش کنید باید مشکلتون حل بشه

سلام

شما میتونید به قسمت مدیریت سایتتون برید، بعد قسمت مدیریت ماژول، بعد اونجا شما احتمالا یک ماژول از نوع منو دارید که داره دسته منو اصلیتونو نشون میده.احتمالا در موقعیت user3 هم باشه.اون رو حذف یا عدم نمایش کنید باید مشکلتون حل بشه

این راه حل نیست . من می خوام منویی که با maximenu ساختم باقی بمونه و منوی جوملا مخفی باشه . چون الان دو تا منو دارم . این راه برای مخفی کردن ماژول منو maxi menu کارایی داره . ولی من می خوام منوی ساده جوملا مخفی باشه

ویرایش شده در توسط مسعود

این راه حل نیست . من می خوام منویی که با maximenu ساختم باقی بمونه و منوی جوملا مخفی باشه . چون الان دو تا منو دارم . این راه برای مخفی کردن ماژول منو maxi menu کارایی داره . ولی من می خوام منوی ساده جوملا مخفی باشه

قالبتون چیه؟

اگر فقط یک ماژول منو دارید که اون هم به maximenu ck اختصاص داره میتونید یک دسته منو جدید تعریف کنید، و با maximenu ck بگید که اون منوها نمایشداده بشن واز تنظیمات منو اصلی کلیه منوهاتون رو پاک کنید

قالبتون چیه؟

اگر فقط یک ماژول منو دارید که اون هم به maximenu ck اختصاص داره میتونید یک دسته منو جدید تعریف کنید، و با maximenu ck بگید که اون منوها نمایشداده بشن واز تنظیمات منو اصلی کلیه منوهاتون رو پاک کنید

قالب انجمن جوملا رو نصب کردم . اگر به سایتم که تو محل امضا هست برید دو تا منو می بینید . یکی خاکستری هست که همون منوی پیش فرض قالبم هست و منو دیگه آبی رنگ هست که با maximenu ساختم . می خوام اون خاکستری رو مخفیش کنم

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری