Vahid Taheri

*ویژه*ماژول منوی maximenu ck فارسی با قابلیت ساخت منوی عمودی و افقی

244 پست در این موضوع

با تشکر از کاربر عزیز nikdad که در نبودم سعی کرد که پاسخ سوال رو بده

اگر منو ماژول بود به روشی که دوست خوبمون nikdad عرض کردن ماژول رو غیر فعال میکردیم ولی در اینجا منو بصورت ماژول نیست بلکه بصورت کد html در قالب قرار گرفته با آی دی hornav

خوب ما میتونیم در اینجا از آی دی منو استفاده کنیم و با css منو رو غیر فعال کنیم. یعنی:

به فایل زیر مراجعه کنید:

/templates/joomlaforumtemplate/css/template.css

به آخر این فایل این کد ها رو اضافه نموده و فایل ذخیره کنید:

#hornav {
   display: none;
}

سایت رو دوباره و بدون کش بارگذاری کنید.منوی شما یکی شده و آن هم maximenu ck هست.

موفق باشید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

دوستان من به یه مشکل برخورد کردم

زیر منو های من به جای اینکه داخل منو باز بشن می رن سمت چپ پایین باز می شن

البته خود منوی مادرشون هم همینطور

یعنی منو مادر و زیر منو ها از توی منو می رن بیرون و کنار صفحه با یه ظاهر دیگه باز می شن

سلام

دوستان من به یه مشکل برخورد کردم

زیر منو های من به جای اینکه داخل منو باز بشن می رن سمت چپ پایین باز می شن

البته خود منوی مادرشون هم همینطور

یعنی منو مادر و زیر منو ها از توی منو می رن بیرون و کنار صفحه با یه ظاهر دیگه باز می شن

سلام دوست من

احتمالا شما دارید از منوی کشویی جی کوئری استفاده میکنید ؟

اگه اینطوره از پلاگین رفع تداخل جی کوئری استفاده کنین چون در بعضی موارد به علت تداخل جی کوئری چنینی چیز هایی پیش میاد

نصب کردم بازم نشد منو ها درسته فقط اونی که منوی پایین افتادنی داره خرابه

توی صفحه فقط همین یه ماژول رو دارم

تمام ماژول ها رو هم پاک کردم

تمام منو ها رو هم غیر فعال کردم جز همین منو

در واقع توی صفحه من فقط همین یک منو هست

سلام.

ببخشید من چطور میتونم عرض این منو رو یکم کمتر و طول اون رو بیشتر کنم تا با قالب سایتم ست بشه؟

سایت من

سلام.

ببخشید من چطور میتونم عرض این منو رو یکم کمتر و طول اون رو بیشتر کنم تا با قالب سایتم ست بشه؟

سایت من

با سلام و خوش آمد به جوملا فروم

برای افزایش طول به فایل template.css قالبتون برید و خط 142 کلاس زیر مقدار width رو افزایش بدید

#mw_menu {
   float: right;
   width: 740px;
   height: 30px;
   position: absolute;
}

سلام

تو فایل ul.maximenuck.php مقدار height:43px تو خط 32 رو تغییر بدین

و یه تگ واید هم بهش بدین

بابا دمت گرم. در به در دنبال همچن ماژولی میگشتم.ماچ ماچ ماچ ماچ ماچ. اینقدر خوب بود که تنم به مور مور افتاد

با سلام خسته نباشید با تشکر از ارائه نسخه فارسی این افزونه یک سوال داشتم آیا این ماژولی که گذاشتید را برای سایت های دوزبانه rtl و ltr میشه استفاده کرد یا فقط برای سایت های که زبانشون rtl هست میشه استفاده کرد؟

با سلام خسته نباشید با تشکر از ارائه نسخه فارسی این افزونه یک سوال داشتم آیا این ماژولی که گذاشتید را برای سایت های دوزبانه rtl و ltr میشه استفاده کرد یا فقط برای سایت های که زبانشون rtl هست میشه استفاده کرد؟
این افزونه برای سایت های تک زبان هست یا rtl یا ltr ولی خوب روشی برای حل این مشکل هست.نسخه ی اصلی ltr هست.حال ما باید کاری کنیم که ltr و rtl بیان کنار هم.برای اینکار باید دو ماژول در کنار هم باشن که برای این کار باید نام ماژول رو تغییر داد که فقط از تغییر نام در xml صورت نمیپذیره و خیلی کار دشواری میشه

سلام و خسته نباشید ممنون از شما بابت این افزونه.

من دو تا منو توی سایتم طراحی کردم و بعد اولی رو که عمودی بود با استفاده از این افزونه منتشر کردم و مشکلی هم نبود بعد دومین منو رو به صورت افقی(آبشاری) منتشر کردم ولی دیدم که هر تنظیمی که برای دومی در نظر گرفتم برای اولی هم اعمال شده مثلا اولی هم حالت افقی گرفته .خلاصه هر کاری کردم تا حالا نتونستم این دو منو رو در سایت با این افزونه داشته باشم درصورتی که توی سایت سازنده گفته میشه با این افزونه چند منو داشته باشید در یک صفحه.

لطفا راهنمایی کنید. در ضمن یه افزونه هم برای تداخل جی کوئری نصب کردم ولی ظاهرا نتیجه نداد .ممنون.

ویرایش شده در توسط joomlabartarin

شما از داخل تنظیمات ماژول جهت رو تنظیم میکنید و منوی دیگه هم جهتش تغییر میکنه؟منظورتون اون بود؟

اگر این منو horizontal باشه و ماژول دیگه از همین نوع vertical بسازین اون یکی هم horizontal میشه؟

نباید این طور باشه. :auau: خوب ماژول اصلی یعنی انگلیسی رو از سایت سازنده بگیرین و نصب کنید و امتحان کنید ببینید اون هم مشکل داره یا نه

ولی من تعجب میکنم چنین مشکلی تا به حال نبوده

با سلام.

من ماژول رو که نصب کردم رفتم و یک ماژول جدید ساختم از نوع maximenu و منوی خودم رو به صورت عمودی منتشر کردم که این منو هیچ مشکلی نداشت

بعد وقتی یه منوی جدید دیگه از نوع maximenu ساختم و منوی بعدی رو بصورت افقی منتشر کردم دیدم هر دوتا مشکل دارن منوی افقی زیر منوهاش نیمه کاره نمایش داده میشد و منوی عمودی هم حالت افقی گرفته بود یعنی هر حالتی برای منوی دوم انتخاب کرده بودم به منوی اول هم سرایت کرده بود.

من طبق فرمایش شما افزونه اصلی رو میگیرم ولی اگر زحمتی نیست این حالت رو با ترجمه شده تست کنید ببینید این طور هست یا نه .

ممنون .

سلام خدمت مدیر سایت

من تازه عضو شدم و یک سوال حیاطی راجع به maximenu دارم و اون اینه که وقتی از این ماژول در صفحه استفاده می کنم عرض صفحه من خیلی بزرگ می شود و وقتی صفحه را به صورت افقی اسکرول می کنم منو های باز شده را در وسط صفحه می بینم.

مطابق عکس که پیوست کرده ام.

مشکل چیست؟

چکار باید کرد؟اصلاً می شود از مگا منوی قالب پیش فرض جوملا 2.5 استفاده کرد؟جزء ماژول ها نیست!!!!

لطفا....[ATTACH=CONFIG]3364[/ATTACH]

قالب خودتون رو تغییر بدبد و از قالب دیگه ای استفاده کنید ببینید باز مشکل هست یا خیر .. اگه مشکل رفع شد پس با این قالب شما سازگاری نداره

با سلام خدمت مدیر انجمن

ممنون از اینکه پاسخ دادین،من کل صفحه را که<body> هستش rtl تعریف کرده بودم و بعد از تغییر اون به ltr و تعریف یگ <div> به عنوان container و دادن خصوصیت rtl به آن مشکل بزرگ شدن صفحم حل شد ولی حال با کوچک کردن پنجره مرورگر دیگر اسکرول افقی ندارم.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

قالب مشکلی نداره،از چه میتواند باشد آیا؟؟؟؟

میشه مثل اینو [ATTACH=CONFIG]3465[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]3465[/ATTACH]

ساخت با این منو ساز

که در پایین سایت هم بیاد[ATTACH=CONFIG]3466[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]3466[/ATTACH]

میشه مثل اینو [ATTACH=CONFIG]3465[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]3465[/ATTACH]

ساخت با این منو ساز

که در پایین سایت هم بیاد[ATTACH=CONFIG]3466[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]3466[/ATTACH]

باید به css موقعیتتون یا منو position:fixed; اضافه کنید

با سلام خدمت مدیر انجمن

ممنون از اینکه پاسخ دادین،من کل صفحه را که<body> هستش rtl تعریف کرده بودم و بعد از تغییر اون به ltr و تعریف یگ <div> به عنوان container و دادن خصوصیت rtl به آن مشکل بزرگ شدن صفحم حل شد ولی حال با کوچک کردن پنجره مرورگر دیگر اسکرول افقی ندارم.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

قالب مشکلی نداره،از چه میتواند باشد آیا؟؟؟؟

به css ها برین و برای تگ body خاصیت زیر رو اضافه کنید:

overflow-x: visible; 

موفق باشید

با سلام

دوست عزیز من نصب کردم ولی اصلا زیز منو نمایش نمیده از قسمت تنظیمات هم فعالش کردم

[ATTACH=CONFIG]3638[/ATTACH]

ویرایش شده در توسط farzadbj

احتمال داره بخاطر تداخل با افزونه های دیگتون هم باشه جیکوئریشون تداخل داشته باشه...

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری