bestboy7

درخواست ماژول تبلیغات فلشی و بنرها

9 پست در این موضوع

سلام دوستان

سایتهای خبری معمولا ستون تبلیغات دارن که فایلهای متحرک(فایل فلش یا با فرمت ویدیویی). یا ممکنه توی هدر بالای سایت بنر تبلیغاتی متحرک دارن. برای نمایش اینا آیا ماژول خاصی وجود داره؟

من از دو تا ماژول نمایش فلش و ویدیو استفاده کردم که چیزی نبود که میخواستم.

simple flash video player که بعد از تنظیم ماژول دادن آدرس فایل تو صفحه سایت همش در حال لود بود و فایل رو لود نمیکرد

JW player این ماژول هم کار میکرد اما دوتا اشکال داشت که توی ماژول اول هم دقیقا همین دوتا اشکال بود. اونم اینکه لوگوی JWplayer درون صفحه فیلم نشون میداد مثل آرم پبکه تلوزیونی که یه جای تصویر میندازه اشکال دوم اینکه وقتی روی فیلم یا فلش کلیک میکردیم فیلم استاپ میشد و با کلیک مجدد باز اجرا میشد.در واقع مثل یه پلیر آهنگ بود.

من میخوام ماژولی باشه که نه اثری از قسمتهای اضافی باشه نه هیچ کنترلی بر روی فیلم داشته باشی مثل وقتی که فایل فلش رو مستقیما توی کدهای html وارد میکنیم. تبلیغات سایتهای خبری رو ببینید دقیقا من همونو میخوام

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

این کار رو براحتی میشه با ماژول html سفارشی خود جوملا انجام داد.

برای اینکار فقط کافیه به منوی مدیریت ماژول ها برین و یک ماژول جدید بسازین و نوعش رو html سفارشی قرار بدین و بنر متحرک و فلشتون رو توسط ویرایشگر تنظیم کنین و ماژول رو به یک موقعیت و صفحات اختصاص بدین.

آموزش قرار دادن بنر فلش در ویرایشگر یا سایت هم در انجمن موجوده و با کمی جستجو یافت میشه

موفق باشین

مرسی از راهنماییتون

این کار رو کردم اما خود جوملا هم از کامپوننت بنر میشه بنر ساخت و به ماژول تبدیل کرد سوال:

1- وقتی از کامپوننت بنر خود جوملا استفاده میکنم. کجا میتونم ظول و عرض صفحه نمایش فایل رو مشخص کنم؟ و آیا امکان وسط چین کردن هست که اگه صفحه نمایش از عرض موقعیت کوچیکتر بود به مرکز موقعیت منتقل بشه؟

2- استفاده از کدام روش بهتر است نه از نظر سختی بلکه از نظر فنی برای سرعت بهتر و سئو و یا هر چیز دیگه ای که استاتید میدونن ( کامپوننت بنر جوملا یا ماژول html سفارشی)؟

فکر کنم ماژول html سفارشی بهتر باشه.چون شما هم میتونین باهاش بنر فلش بزارین و هم بنر متحرک gif.تنظیمات بیشتری هم میتونین برای اون در نظر بگیرین مثل تنظیم طول و عرض.افکت دادن به بنر توسط کدهای css و .... از لحاظ سئو هم فکر نمیکنم فرقی داشته باشن اگه داشته باشن فکر کنم html سفارشی قوی تر باشه.سرعت هم که html سفارشی چون لازم نیست سایر اطلاعات کامپوننت بنر رو لود و اجرا کنه.

من هر دو رو همزمان واسه یه فایل مشترک توی سایت قرار دادم احساس کردم واسه دفعه اول اون ماژولی که از کامپوننت ساخته شده بود راحت سریع لود شد و هنوز صفحه کامل لود نشده بود این فلش رو اجرا میکرد. اما html احساس کردم یکم طول کشید که سر جاش لود شد. گفتم شاید توی کامپوننت کاری کردن که بهتر عمل کنه. بازم اگه دوستان نظر فنی دارن بفرمایید

با سلام خدمت همه دوستان عزیز

دوستان من می خواستم بنر ها که اندازشون 468*60 هستش دقیقا زیر هدر قرار بگیره ولی متاسفانه هرکاری میکنم اونجا قرار نمیگیره

میشه لطفا راهنمایی کنید

آیا باید از توی قالب بنر هار وبزارم تا اونجا قرار بگیره؟

سپاس

ادرس سایت رو ذکر کنید تا کمک بیشتری بهتون بکنیم

به انتهای آدرس سایتهاتون بعد از یک اسلش این کد رو وارد نمایید

?tp=1

تا موقعیتهای قالبتون رو مشاهده نمایید اگر اونجا که میخواهید بنر قرار دهید موقعیت دارید توی اون موقعیت نمایش بدید در غیر اینصورت باید اون قسمت

یک موقعیت برای خودتون ایجاد نمایید روش ایجاد موقعیت جدید هم انجمن مطرح شده جستجو کنید...

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری