ابوالفضل طالبی

اولین افزونه فروش فایل و مطلب حرفه ای برای جوملا :: اختصاصی انجمن جوملای ایران

326 پست در این موضوع

كسي نيست جواب ما را بده

عجبا

چه قولايي ميدن به خدا

خدايا چي بگم

از دوستان كسي نيس پلاگينشا بسازه

با تشكر

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

لطفا لینک دانلود نسخه اصلاح شده را بدید . من همچنان با صفحه بدون ccs مواجهم

سلام

جناب مهندس من در مورد برنامه نویسی چیزی نمی دونم (مهندس ساخت و تولیدم) اگر امکان داره به مطالب پایین که فرستادم نگاه کنید نمی دونم مشکل از کجاست ؟ همین جوری نامشخص نشون میده

ممنون.

دانلود کتاب چگونه کار را شروع کنیم (تجربه های من از بازار ایران )

قيمت : 20000 IRR

زمان انقضا : 1 روز

دسترسي براي دانلود Ù…Ø*دود شده است به تعداد: 5

با پرداخت 2000 تومان می توانید فیل مورد نظر را دانلود کنید .

( ! ) Warning: plgPayperDownloadPlusP30payperdownloadzarinpal::onRenderPaymentForm(C:\wamp\www\book01/plugins/payperdownloadplus/p30payperdownloadzarinpal/nusoap.php) [plgpayperdownloadplusp30payperdownloadzarinpal.onrenderpaymentform]: failed to open stream: No such file or directory in C:\wamp\www\book01\plugins\payperdownloadplus\p30payperdownloadzarinpal\p30payperdownloadzarinpal.php on line 0

Call Stack

# Time Memory Function Location

1 0.0020 397832 {main}( ) ..\index.php:0

2 0.4904 6563688 JSite->dispatch( ) ..\index.php:42

3 0.5553 6934000 JComponentHelper::renderComponent( ) ..\application.php:197

4 0.5734 6986472 JComponentHelper::executeComponent( ) ..\helper.php:351

5 0.5904 7536024 JController->execute( ) ..\payperdownloadplus.php:0

6 0.6663 9354792 JView->display( ) ..\view.html.php:0

7 0.6663 9354792 JView->loadTemplate( ) ..\view.php:205

8 0.7155 10344264 JDispatcher->trigger( ) ..\default.php:0

9 0.7155 10344816 JEvent->update( ) ..\dispatcher.php:161

10 0.7155 10345320 call_user_func_array ( ) ..\event.php:71

( ! ) Fatal error: plgPayperDownloadPlusP30payperdownloadzarinpal::onRenderPaymentForm() [function.require]: Failed opening required 'C:\wamp\www\book01/plugins/payperdownloadplus/p30payperdownloadzarinpal/nusoap.php' (include_path='.;C:\php\pear') in C:\wamp\www\book01\plugins\payperdownloadplus\p30payperdownloadzarinpal\p30payperdownloadzarinpal.php on line 0

Call Stack

# Time Memory Function Location

1 0.0020 397832 {main}( ) ..\index.php:0

2 0.4904 6563688 JSite->dispatch( ) ..\index.php:42

3 0.5553 6934000 JComponentHelper::renderComponent( ) ..\application.php:197

4 0.5734 6986472 JComponentHelper::executeComponent( ) ..\helper.php:351

5 0.5904 7536024 JController->execute( ) ..\payperdownloadplus.php:0

6 0.6663 9354792 JView->display( ) ..\view.html.php:0

7 0.6663 9354792 JView->loadTemplate( ) ..\view.php:205

8 0.7155 10344264 JDispatcher->trigger( ) ..\default.php:0

9 0.7155 10344816 JEvent->update( ) ..\dispatcher.php:161

10 0.7155 10345320 call_user_func_array ( ) ..\event.php:71

با سلام

نحوه استفاده از زرین پال ،در این افزونه چگون است؟

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام و خسته نباشید

این افزونه برای جوملا 1.5 کار میکنه ولی برای جوملا 2.5 مشکلات مربوط به نمایش صفحه سفید بدون سی اس اس رو نشون میده (وقتی روی دکمه پرداخت آنلاین کلیک میکنیم)

از دوستان و جناب مهندس طالبی تقاضا میکنم که مشکل رو بررسی کنن

این مشکل رو برای جوملا 1.5 حل کردید در حالی که برای جوملا 2.5 هنوز پابرجاست لطفا بررسی کنید

لطفا رسیدگی کنید

با تشکر

این هم خطایی است که از گزارش حداکثر به دست بنده میرسه :

Warning: plgPayperDownloadPlusP30payperdownloadzarinpal::onRenderPaymentForm(/home2/redownlo/domains/redownload.ir/public_html/demo/plugins/payperdownloadplus/p30payperdownloadzarinpal/nusoap.php) [plgpayperdownloadplusp30payperdownloadzarinpal.onrenderpaymentform]: failed to open stream: No such file or directory in /home2/redownlo/domains/redownload.ir/public_html/demo/plugins/payperdownloadplus/p30payperdownloadzarinpal/p30payperdownloadzarinpal.php on line 0

Fatal error: plgPayperDownloadPlusP30payperdownloadzarinpal::onRenderPaymentForm() [function.require]: Failed opening required '/home2/redownlo/domains/redownload.ir/public_html/demo/plugins/payperdownloadplus/p30payperdownloadzarinpal/nusoap.php' (include_path='.:/usr/local/php5/lib/php') in /home2/redownlo/domains/redownload.ir/public_html/demo/plugins/payperdownloadplus/p30payperdownloadzarinpal/p30payperdownloadzarinpal.php on line 0

ویرایش شده در توسط masoudline

لطفا رسیدگی کنید

لطفا به درخواست کاربران پاسخ بدید

لطفا انتهای کدها را نبندید تا در صورتی که شما وقت اصلاح کامپوننت را ندارید کاربرانی که توانایی و تسلط دارن این مشکل را برطرف کنند

لطفا ...

سلام خسته نباشید

من هم همین مشکل رو دارم. از پست صفحه اول مجدداً پلاگین رو دانلود و نصب کردم ولی درست نشد.

لطفاً راهنمایی کنید پلاگین اصلاح شده کجاست؟:5:

تورو به صاحب صبر

تورو به مقدساتتون قسم نگاه کنید به شماره تایپیک من یک هفته است هیچ کسی جواب نمیده..

بابا این کامپوننت اشکال داره به قرآن

کمک کنید...

اصلاح کنید...

راهنمایی کنید...

من دیگه نمیدونم چطوری بگم...:hooom:

جناب طالبی عزیز الان حدود 20 روز هست که از تقاضای بنده میگذره برای درست کردن این کامپوننت

لطفا رسیدگی کنید ترو به خدا...

20 روز خیلی زیاده...

هر کاری میخواستید میتونستید انجام بدید..

لطفا رسیدگی کنید..

سلام

من این کامپوننت نصب کردم این ارور میده

Site error: the file /home/domain/public_html/plugins/system/payperdownloadplus/payperdownloadplus.php requires the ionCube PHP Loader ioncube_loader_lin_5.3.so to be installed by the website operator. If you are the website operator please use the ionCube Loader Wizard to assist with installation.

در صورتی که ioncube loader هم نصب تو هاستم

باید چیکار کنم راهنمایی کنید ممنون میشم

استاد طالبی سلام

میدونم سرت شلوغه ولی این کامپیونت تورو خدا درستش کن

چرا اینطوریه آخه:13::13:

درود

اونایی که مثل من مشکل :

Site error: the file /home/domain/public_html/plugins/system/payperdownloadplus/payperdownloadplus.php requires the ionCube PHP Loader ioncube_loader_lin_5.3.so to be installed by the website operator. If you are the website operator please use the ionCube Loader Wizard to assist with installation.

ظاهرا این کامپوننت مشکل لایسنس داره و پس از چند روز از کار میافتد و سایت رو دچار مشکل میکنه من برای حل این مشکل مجبور شدم فایلهای کامپوننت رو دستی حذف کردم و یه نسخه دمو از سایت سازنده نصب کردم و کامپوننت رو کامل حذف کردم این کامپوننت مشکل دارد دوستان مدیر چک کنند

در مورد دوست عزیز masoudline من فکر می کنم مشکل به خاطر اینه که اولا یا nusoap بر روی سرور فعال نیست و ثانیا اینکه آدرس یا کدی که به قسمت پلاگین زرین پال دادید غلط یا تایید نشده هستش. به نظرم دومی را اول چک کنید تا از درستی کد زرین پال مطمئن شوید.

ئر مورد saman_et هم فقط می تونم بگم با مدیر سرور صحبت کن. البته یکبار همه چیز را uninstall کنید و دوباره نصب کنید. اشالا درست شه

با سلام و خسته نباشید

جناب طالبی عزیز لطف میکنید این کامپوننت رو چک کنید و بهش رسیدگی کنید!

الان شده یک ماه که من به این سیستم نیاز دارم

با تشکر از زحمات شما

با سلام خدمت دوستان و آقای طالبی که این افزونه رو به رایگان برای دانلود گذاشتند

منم به مشکل آقای masoudline برخوردم یعنی دقیقا خطاهای ایشون هنگام پرداخت نشون داده میشه ؟!

اما من بطور دقیق ندونستم که مشکل دوستمون چطوری رفع شد.اگه امکان داشته باشه کمک کنین

با تشکر

دیگه نمیدونم چی بگم

هر کسی اینجا یه ساز داره میزنه و میگه این رو درست کن..

این مدیر انجمن الان 30-35 روزه معلوم نیست کجاست..

متاسفم برای این انجمن..

من دیگه خسته شدم..

سلام و خسته نباشید خدمت تمامی اساتید مدیران انجمن

این چندین و چندمین باریه که من برای اصلاح این کامپوننت تاپیک ارسال کردم

لطفا ترو به هر کی دوست دارید و می پرستید لطف کنید و بزرگواری در حق بنده کنید و این کامپوننت رو اصلاح کنید

جناب طالبی میدونم درگیر هستید

ولی بخدا من یدونه از هدیه های ویژه سال 92 رو توی این سی روز دانلود نکردم!

شما الان حدود 30-35 روزه مشکل بنده رو حل نکردید اونوقت رفتید و 300 تا عیدی و کامپوننت های جدید میذارید و طراحی میکنید

بخدا این کامپوننت از هزاران هزار کامپوننت و پلاگین دیگه ای که میذارید برای من واجب تره

لطفا به هر کی که میپرستید این رو درست کنید

لا اقل کد بازش رو قرار بدید من خودم اصلاح کنم و تغییرات رو روش اعمال کنم

من از همه اساتید و مدیران تقاضا میکنم به جناب طالبی این تاپیک را اطلاع بدن

واقعا نگاه کنید تمامی پستهایی که ارسال کردم برای این تاپیک و حل کردن این مشکل بوده

با تشکر از همه دوستان که بنده رو در اصلاح این کامپوننت یاری میکنند...

دوستان عزیز همونطور که استاد طالبی گفتند موضوع رابررسی می کنند و پاسخ شما را میدن.

لطفا از ارسال مکرر درخواست برای تصحیح خودداری کنید.

استاد زحمت کشیدند و این کامپوننت را به رایگان قرار دادند و مطمئن باشید مشکلاتش را هم حل می کنند.

فقط یک مقدار صبور باشید .

دوستان عزیز همونطور که استاد طالبی گفتند موضوع رابررسی می کنند و پاسخ شما را میدن.

لطفا از ارسال مکرر درخواست برای تصحیح خودداری کنید.

استاد زحمت کشیدند و این کامپوننت را به رایگان قرار دادند و مطمئن باشید مشکلاتش را هم حل می کنند.

فقط یک مقدار صبور باشید .

جناب فلاح شما اصلا قضیه رو نگاه نمیکنید...

الان 40 روزه من به این کامپوننت نیاز دارم ولی هنوز و اصلا پیگیری نشده..

این یعنی بی تفاوتی به خواسته ی کاربران

لطفا اطلاع دهید به جناب طالبی

من میدونم زحمت کشیدن ولی این زحمات اگر به احسن تبدیل بشن به خدا همه کارشون راه میافته..

لطفا اطلاع رسانی کنید م

سال92 هم داره میاد و این کامپوننت ما هنوز درست نشده..

متاسفم براتون ..

واقعا متاسفم...

سال92 هم داره میاد و این کامپوننت ما هنوز درست نشده..

متاسفم براتون ..

واقعا متاسفم...

این انجمن 10 هزار تاپیک و 60 هزار پست داره .. برای هر کدوم شما میتونی 2 ثانیه وقت بزاری؟

در حد توانمون سعی میکنیم کار کنیم .. این افزونه رو من از حالت رایگان خارج میکنم تا مشکل شما رفع بشه

اگر نیاز به خدمات داشتید خریداری کنید

این انجمن 10 هزار تاپیک و 60 هزار پست داره .. برای هر کدوم شما میتونی 2 ثانیه وقت بزاری؟

در حد توانمون سعی میکنیم کار کنیم .. این افزونه رو من از حالت رایگان خارج میکنم تا مشکل شما رفع بشه

اگر نیاز به خدمات داشتید خریداری کنید

جناب طالبی عزیز از پرستیژ شخصیتی یه مدیر به یه کابر خیلی معمولی که شاید اولین بارش هست فروم ایجاد کرده تغییر جهت میدید

شما نگاه کنید ببینید از بین این 10 هزار تا پستی که دارید تابه حال پستی بوده 45 روز پاسخ بهش داده نشده ؟

نه اینجا بحث صبر و صبوری نیست

اگر بود من الان بعد از 45 روز به نتیجه رسیده بودم

من نمیگم شما سرتون شلوغ نیست ، فقط و فقط این توصیه رو میکنم که اگر توانایی مدیریت و جذب مدیران در سطح خودتون رو ندارید لطفا از ارائه کامپوننت ها به صورت رایگان خود داری کنید تا بعدش نیاید و داد بزنید که برید بخرید تا من بهتون خدمات بدم!

بنده نقد کردم، اگر انتقاد پذیر نیستید هم این پست رو حذف کنید و هم بنده را بلاک!

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری