morid

راهنمایی در خصوص میزبانی لینوکس سایتی با ترافیک مصرفی بالا

26 پست در این موضوع

سلام دوستان

یک سایت داریم که ماهانه با ده هزار بازدید حدود 60 گیگ ترافیک مصرف میکنه و مارو توی خرج انداخته

پیشنهادی دارید که با کیفیت خوب و قیمت معقول باشه برای میزبانیش ترجیحا لینوکس داخلی و با سازگاری کامل با جوملا

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود

تنها پیشنهادم اینه که ی سرور مجازی بگیرید خیال راحت کارکنید

فکر کنم یه شرایطش بهتر باشه

هم بازدید

هم ترافیک و هم فضا و هم هزینه

بدرود

داخلی منظورتون اینه که سرور ایرانی باشه ؟

یا شرکت پشتیبانی ؟

خوب

عزیز نمی شه گفت این شرکت خوبه این بده باید ببیند دیتا سنتر چیه که ایرانی ها دیتاسنتری نداران همه خصوصی با همون سنتی دارن ارایه میدن

اینو می دونی چه طوری

شناسی

-*

پیشنهاد که سمت شرکت های با نام قوی نردید

پول بیشتر میدید وووو

هک سرور شرکت قوی بیشتر از بی نام نشونه

ممنون ، نکته خوبی بود :)

از دوستان اگر کسی پیشنهادی یا تجربه ای داره مطرح کنه :128fs318181:

برای تهیه سرور محازی از داخل کشور تعداد محدودی دیتاسنتر داریم که بعضیهاشو براتون نام میبرم:

افرانت

پارس آنلاین

سروش رسانه

و...

اینا جزو معروفها بودن که معرفی کردم که دارای هزینه بالایی هستن نسبت ه سرویسهای خارجی چون در ایران هزینه نگهداری، برق، پهنای باند، سخت افزار دارای قیمت بالایی هست که این باعث گرونی شده.

اما در مورد سرویسهای خارجی این مسائل مطرح نیست و می تونید با قیمتهای بسیار مناسب سرور مجازی مورد نظرتون رو تهیه کنید.

اینم ذکر کنم که سرورهای داخل کشور دارای پنگ پایینی یعنی زیر 90-80 هست ولی سرورهای خارجی پینگی بالای 150 دارن.

تبیان قیمت هاش بهتر بود ...

چند تا سوال برام پیش اومده من اگر بخوام "بسته لینوکس طلایی شرکتی - TEB L-A2 " رو بگیرم که ترافیکش رو نامحدود زده چند تا سایت می تونم روش راه اندازی کنم ؟

اشاره نکرده کنترل پنلش چی هست ... اینجا مشخصاتش هست اما چیزی سر در نیاوردم ، اینی که نوشته 4 Domains یعنی چهار تا سایت مجزا رو میشه استفاده کرد ؟

ممنون دوستان

درود

اگر لینوکس باشه که پنل معلوم

اگر ویندوز باشه متفاوت

اگر هم میکروتیک باشه بازهم معلوم

-*

بله شما اجازه 4 دامنه رو دارید

-**

اینو حتما داشته باشید به یاد

سرو های مجازی اکثر بدون سیستم بک آپ هستن شما این در نظر بگیرد و اطمیان حاصل کنید بعدا به مشکل نخورید

بدرود

دوست من این لیستی که انتخاب کردین برای قسمت هاستینگ لینوکس هست.

اگرچه من با idc تبیان کار نکردم اما تبیان نهادیه که پاسخگویی قوی داره. ضمنا بخاطر اینکه نسبتاً دولتیه قیمتهاش هم مناسب تره

من از کجا بفهمم که با جوملا مشکلی نداره و اصلا کنترل پنلش چی هست ؟ از خودشون سوال کنم :128fs318181:

درود

ببخشید این یک سیاست که افتاد تو زبون امت ما

ببخشید یعنی پنل های سرور و جوملا می تونند با هم سازگار نباشن >؟

بابا این تست و هزار تا آزمایش می شن بعد میرسه دست منو شما .....

حالا ممکن نسخه جدید جوملا مثلا سازگار با phpنسخه قدیمی پنل ندادشته باشه که با بروز رسانی حل میشه .

البته شما بپرسید ...

بدورد

برای این میگم که هاست گرفتم از جاهای مختلف هر کدوم یه بازی دارن... که فکر میکنم بر میگرده به تنظیمات ی که کردن و محدودیت هایی که اعمال کردن

ممنون:)

برای این میگم که هاست گرفتم از جاهای مختلف هر کدوم یه بازی دارن... که فکر میکنم بر میگرده به تنظیمات ی که کردن و محدودیت هایی که اعمال کردن

ممنون:)

اگه خواستی از تبیان بگیری خبرم کن :)

راستی تبیان شماره تماسی نداره مرکز دیتاسنترش ... :j58r36j3gcr4suxymup

میخوام بپرسم تعداد پارک دامنه و دامنه افزوده چند تاست ...

پس رو پشیبانیش نیشه زیاد حساب باز کرد

البته من کار نکردم و نه چک کردم ولی شماره تماس یک چیز مهم

خوب عزیز پشتیبانی آنلاین نداره مگه ؟ ایمیل چی /

؟

پس رو پشیبانیش نیشه زیاد حساب باز کرد البته من کار نکردم و نه چک کردم ولی شماره تماس یک چیز مهم خوب عزیز پشتیبانی آنلاین نداره مگه ؟ ایمیل چی / ؟
http://www.tebyan.net/index.aspx?pid=5114 کار شما مربوط به فروشگاه اینترنتی میشه

با فروشگاه اینترنتی تماس گرفتم آدرس سایت اصلیش رو دادن

من میخوام سرویس فضای اشتراکی (Shared Hosting) رو بگیرم در واقع "بسته طلائی شرکتی"

چند تا سوال برام پیش اومده ... توی توضیحات سرویس گفته "سرويس اجاره فضای اشتراکی برای مشتريانی مناسب است که متوسط تعداد بيينده هاي سايت وب آنها کم بوده و به عبارت ديگر ترافيک سايتشان عادي است" شرایط من برعکس ترافیک استفاده بالاست برای همین میخوام "بسته طلائی شرکتی" رو بگیرم که ترافیک ماهیانش نامحدود ه .... به نظرتون دچار مشکل میشم ؟

سوال دومم اینه که من چند تا سایت رو میتونم روی این سرویس هاست کنم ؟ توی مشخصاتش زده تعداد دامنه 15 تا تعداد webspace 3 بانک اطلاعاتی My SQL هشت تا و domain forwarding هشت تا

ممنون

درود

قبلا هم گفتم حالا هم می گم

کلمه نامحدود در وب سرویس معنی نداره ، ما از دیتاسنتر هم سرور اختصاصی اجاره می کنیم باز هم برامون محدود میگذارم این چه طور نامحدود؟بله بعضی از دوستان هستن ترافیکشونو به نام نامحدود میدن

حالا اگر این نا محدود باشه پس نباید براش اهمیت داشته باشه سایت پر بازدید و ترافیک می خوره .

-*

اگر به صورت نماینده باشید بله می تونید هاست کنید ولی اینی که من دیدم خودش هاست شده دیگه نمی تونید هاست کنید شما ؛ در ضمن محدودیت هاش هم مخصوص یک پنل است .

بدرود

در واقع من یه جای دیگه هاست گرفتم سی پنل داره ... امکان Addon Domian هم درش هست من از این طریق 5 تا سایت دیگه رو روی این هاست آوردم ...

آیا روی تبیان هم میشه این کار رو کرد با این مشخصاتی که ذکر شد؟ Addon Domian کدوم ه ؟

در واقع من یه جای دیگه هاست گرفتم سی پنل داره ... امکان Addon Domian هم درش هست من از این طریق 5 تا سایت دیگه رو روی این هاست آوردم ...

آیا روی تبیان هم میشه این کار رو کرد با این مشخصاتی که ذکر شد؟ Addon Domian کدوم ه ؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری