designer

نحوه ایجاد تکرار کردن یک عکس (پرسش)

78 پست در این موضوع

چشم

اما اگه اون دوتا رو حذف کنم که اون خط طوسی از بین میره !!!؟ درست گفتم ؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

خواهش میکنم الان کش کردم داره لود میشه دوست عزیز/ شما ببخشید که اینقدر اذیتتون کردم

اجازه بدید تا اطلاع بدم

اون عکسی که میخوای بزاری اسمش چیه؟ و ارتفاع این موقعیت دقیقا چند پیکسل هست؟

breadcrumbs_left و breadcrumbs_right.gif اسم اون دوتا عکس هستش که خط طوسی رو ایجاد کرده / 6 در 30 پیکسل هستش / ارتفاع 30پیکسل ، عرض تکرار عکس

واقعاً شرمندم اذیت میکنم

این دوتا عکس هر دو کاملاً کپی هم هستند اگه یکیش یه نظرتون نیاز نیست حذف کنید ، چون قبلاً دو تیکه بزرگ بود که من 6 پیکسل کردم عرضش رو و تکرار زدم

breadcrumbs_left و breadcrumbs_right.gif اسم اون دوتا عکس هستش که خط طوسی رو ایجاد کرده / 6 در 30 پیکسل هستش / ارتفاع 30پیکسل ، عرض تکرار عکس

واقعاً شرمندم اذیت میکنم

نیازی به عذرخواهس نیست همه اینجا هستیم که به هم کمک کنیم در راستای ارتقای اینترنت ایران. من خودم خیلی کمکم کردن توی همین سایت و سایت قبلی الانم بر اساس اندک دانستنیم اگه بتونم به دوستان کمک میکنم.

من متوجه نشدم چرا دوتا عکس هست مگه کل اون نوار نمیخواید بشه یه عکس؟ پس چرا دوتا عکس دارید؟

قبلاًدوتا بود و کلاً دو تیکه بود من چون نیاز به تکرار عکس داشتم تا مثل خط سیاه بالایی امتداد پیدا کنه حجمش رو کم کردم ، الان دو تا بی مورد شاید باشه، در واقع تکرار شدنش مهمه دوست من تا امتداد پیدا کنه تا آخر

من دوتا فایلت رو ویرایش کردم و این دوتا رو جایپزین کن. یکی فایل css هست که باید توی پوشه css کپی کنی (یادت نره فایل اصلی با همین نام رو جای دیگه نگه داری)

دومین فایل هم همون فایل ایندکسی هیت که قبلا براتون فرستادم. مجددا فرستادم.

فقط من اسم عکسی که قراره تکرار بشه رو گذاشتم headernews.jpg هر عکسی که میخوای تکرار بشه رو با این نام توی پوشه images قالبتون بزارید. بعدشم برید اون ماژولی که گفتید واسه تکرار عکس استفاده کردید رو عیر فعال کنید (و هر ماژولی که در این رابطه فعاله) حالا کافیه هر ماژولی رو که میخوای نمایش بده بذاری توی موقعیت دلخواهت (newsflash)

[ATTACH]2444[/ATTACH]

امیدوارم مشکل حل شده باشه

چشم الان اجرا میکنم دوست عزیز

فقط بنده آدرس سایت رو خصوصی کردم براتون تا خودتونم یک نظری داشته باشید

ممنونم با اجازه زود برم حل کنم بیام

دوست عزیز حل نشد متاسفانه

کل قالب رو واسم بفرست بررسی میکنم و سعی میکنم حل کنم

ارسال شده در (ویرایش شده)

خدمت شما / منو که این مسئله کلاً گیج کرد - لینک رو با پیام خصوصی براتون همین الان دوباره سند میکنم دوست عزیز

ممنونم از لطفتون

ویرایش شده در توسط designer

اگه فایل رو برداشتین با اجازه لینکش رو بردارم براتون خصوصی کنمش!؟

این رو چک کنید

[ATTACH]2445[/ATTACH]

اگه همونی که میخواید نشده بگید دقیقا مشکل گذاشت تا اگه بتونم درستش کنم

سلام دوستان ، صبح بخیر

دوست عزیز bestboy7 ، من تو همین سایتی که لطف کردید و اون خط طوسی رد تکرار زدین باز مشکل پیدا کردم ، دقیقاً مثل همون مورد قبلی ،

joomlaforum.ir_13497587691.png

اگه امکان داشت راهنمایی کنید

دستتون درد نکنه

سلام دوستان ، صبح بخیر

دوست عزیز bestboy7 ، من تو همین سایتی که لطف کردید و اون خط طوسی رد تکرار زدین باز مشکل پیدا کردم ، دقیقاً مثل همون مورد قبلی ،

joomlaforum.ir_13497587691.png

اگه امکان داشت راهنمایی کنید

دستتون درد نکنه

سلام

از دوستان عزیز کسی هست منو راهنمایی و کمک کنه ؟

ممنون میشم از دوستانی که تو این موضوع کمکم میکنند ، تشکر

تاپیک رو خوندم اما دقیقا نمی فهمم مشکل شما کجاست اگه مشکلی نیست دقیقا الان مشکل خودتونو بگین تا من دقیق راهنمایی کنم فقط مشکل تکراره عکس است؟

تاپیک رو خوندم اما دقیقا نمی فهمم مشکل شما کجاست اگه مشکلی نیست دقیقا الان مشکل خودتونو بگین تا من دقیق راهنمایی کنم فقط مشکل تکراره عکس است؟

سلام

بله مشکل همین تکرار عکس زردوسیاه هستش که تکرار نمیشه

قبلاً همین مشکل رو توی خط طوسی بالا داشتم که دوست عزیزمون حل کردش الان زیره اسلایدشو رو میخوام تکرار بزنم که نمیشه ، برای همین از دوستان کمک خواستم

ممنونم از همه ی دوستان

البته باید این رو هم به خدمت دوستام برسونم که عکس رو بعداز تکرار کوچیکتر و تنظیم میکنم الان در واقع لنگ تکرا شدن عکس پایینی هستم دوستان

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید بنده رو

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری